Ośrodek Szkolenia Kierowców AS

Ośrodek Szkolenia Kierowców AS

Wybierz numer

58 320-81-81 503-352-071
b...@osk-as.com pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/5 - Ośrodek Szkolenia Kierowców AS Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - Ośrodek Szkolenia Kierowców AS Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - Ośrodek Szkolenia Kierowców AS Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - Ośrodek Szkolenia Kierowców AS Gdańsk +2 1
 

O nas

Najwyższa zdawalność w Gdańsku od 2006 roku!
Sprawdź wyniki na naszej stronie!.Materiały dydaktyczne gratis, zniżki dla uczących się, badania lekarskie na miejscu w atrakcyjnej cenie
Kursy popołudniowe i weekendowe
Zapraszamy do ośrodka z najlepszą zdawalnością od wielu lat. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania i prawdziwą szkołę zdobywania umiejętności świadomego kierowcy

Oceny (623)

Piotr
Termin usługi: styczeń 2024 

Wykłady prowadzone przez Pana Stanisława bardzo profesjonalnie oraz ciekawie. Pan Krzysztof najlepszy instruktor jakiego miałem, co prawda jedyny ale jest zajebisty. Profesjonalny, cierpliwy, nie uczy "rękawa na słupki". uczy jeździć a nie tylko zdać egzamin. Kategoria B zdana za pierwszym razem, teoria i praktyka.

Kursy prawa jazdy

6.0
Wiktoria Kąkol
Termin usługi: październik 2023 

Najlepsza szkółka w Gdańsku! Dziękuję bardzo za przygotowanie do egzaminu teoretycznego panu Stanisławowi, wykłady były ciekawe, a jak się czegoś nie wiedziało to Pan zawsze wszystko super nam wytłumaczył. Największe podziękowania dla Pana Pawła, za to że przygotował mnie do egzaminu praktycznego, za to że wierzył Pan we mnie gdy ja już się prawie poddawałam, dziękuję panu za cierpliwość i wsparcie. Jest Pan najlepszy! Gdybym miała jeszcze raz zdawać to tylko pod okiem Pana Pawła! Z całego serca polecam! ️

Kursy prawa jazdy

6.0
Paulina
Termin usługi: lipiec 2023 

Świetna szkoła jazdy! Szybko można wszystko załatwić. Instruktor Pan Paweł to najlepszy instruktor jakiego można sobie wymarzyć - cierpliwy, dokładny i sympatyczny. Bardzo dobrze tłumaczy, dba o to, żeby naprawdę wyćwiczyć i opanować daną umiejętność. Pokazuje trasy egzaminacyjne i dokładnie omawia czego się spodziewać, na co uważać i przy okazji zachęca do dynamicznej jazdy i porzucenia wszelkich trików, tak, żeby potem być też gotowym do prawdziwej jazdy. Zdecydowanie polecam! Nie wystawiam gwiazdek za wyposażenie i czas trwania kursu, ponieważ brałam godziny.

Kursy prawa jazdy

6.0
Ola
Termin usługi: marzec 2023 

Najlepsza szkoła jaką można wybrać by zdać i pozniej faktycznie jeździć bez stresu. Świetnie wyszkolona kadra. Polecam

Kursy prawa jazdy

6.0
Monia
Termin usługi: maj 2023 

Teoria prowadzona w sposób ciekawy, bhp praktyczne i przydatne, ale najważniejsze są jazdy - Pan Krzysztof jest wspaniałym instruktorem. Pokonałam z nim wszystkie swoje bolączki i uprzedzenia i teraz prowadzę swobodnie i bez paniki.

Kursy prawa jazdy

5.8
Lesław W
Termin usługi: kwiecień 2023 

Szczerze polecam instruktora Pana Pawła Anastaziaka 100% profesjonalizmu podczas szkolenia , dzięki takiemu przygotowaniu egzamin poszedł mi bezbłędnie i zajął 33minuty czego po swojej pierwszej godzinie jazdy się nie spodziewałem

Kursy prawa jazdy

6.0
Michał Piech
Termin usługi: kwiecień 2023 

Bardzo polecam ta szkolke. Najlepszy instruktor Pan Paweł Anastaziak, zawsze super atmosfera zero stresu ma normalne podejście do ucznia, czułem się bardziej jak by mnie uczył kolega niż obcy nauczyciel przez co łatwiej i z mniejszym stresem uczyłem się jeździć. Bardzo polecam :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Oksa
Termin usługi: marzec 2023 

Polecam OSK AS i instruktora Pana Mirka Grzegorczyka, dzięki któremu uwierzyłam, że mogę prowadzić auto. Oprócz profesjonalizmu w przekazywaniu wiedzy, bardzo doceniam spokój i przyjazną atmosferę podczas jazd (co było dla mnie ważne po przerwanym kursie w innej szkole, gdzie instruktor podnosił głos z byle powodu). Pan Mirek z dużą cierpliwością wyjaśniał zasady kierowania i tak prowadził jazdy, by spokojnie przećwiczyć wszystkie elementy egzaminu i najczęściej uczęszczane trasy egzaminacyjne. Dzięki temu zdałam za pierwszym razem. Szczerze polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Były kursant OSK AS
Termin usługi: luty 2023 

Szkołę z czystym sumieniem mogę polecić. Jeździć uczyłem się u instruktora Pawła Anastaziaka, który bardzo cierpliwie i z profesjonalnym podejściem przygotował mnie do egzaminu. Na samych jazdach w ramach kursu również panowała miła i przyjacielska atmosfera. Egzamin na prawo jazdy, dzięki tej szkole udało mi się bezproblemowo zdać za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

5.8
Daniel Dzięcioł
Termin usługi: styczeń 2023 

Serdecznie polecam szkołę jazdy! Pan Stanisław w bardzo ciekawy sposób opowiada na wykładach, a Pan Paweł ma ogromną cierpliwość do kursanta i wprowadza bardzo miłą atmosferę na jazdach. Jednym słowem gorąco polecam .

Kursy prawa jazdy

6.0
Tymon
Termin usługi: grudzień 2022 

Pan Paweł najlepszy instruktor, elegancko zdane za pierwszym razem, cały kurs w 2,5 miesiąca.

Kursy prawa jazdy

6.0
Maria
Termin usługi: grudzień 2022 

Serdecznie polecam jazdy z Panem Pawłem Anastaziakiem. Pełen profesjonalizm i najlepsze możliwe przygotowanie do egzaminu:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Adam P.
Termin usługi: grudzień 2022 

Bardzo profesjonalne podejście instruktorów w miłej atmosferze. Świetne przygotowanie u instruktora Radosława D. do egzaminu państwowego oraz do bezpiecznej jazdy po zdanym egzaminie. Gorąco polecam.

Kursy prawa jazdy

6.0
Mariusz
Termin usługi: wrzesień 2022 

Dziękuję panu Pawłowi szacun pełen profesjonalizm b.dobra komunikacja z ośrodkiem polecam

Kursy prawa jazdy

6.0
Askaja
Termin usługi: lipiec 2022 

Pan Mariusz przy kat. A działa cuda! Co prawda nie robiłam kursu w tej szkole, ale po 2 h dodatkowych jazd bez problemu zaczęły mi wychodzić manewry, które wcześniej nie wychodziły. Ogromne podziękowania za tłumaczenie technicznych niuansów poprawnego wykonywania manewrów, dodawanie odwagi i zachęcanie - całkowicie wyzbyłam się strachu, którego nabawiłam się w poprzedniej szkole na kursie, gdzie "położenie" motocykla była strasznym przewinieniem kursanta....

Kursy prawa jazdy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: kwiecień 2022 

Polecam! Zostałam tutaj bardzo dobrze przygotowana do egzaminów, instruktorzy są bardzo mili i potrafią skutecznie uczyć

Kursy prawa jazdy

6.0
Dominik
Termin usługi: kwiecień 2022 

Świetny system nauczania, świetni instruktorzy

Kursy prawa jazdy

6.0
Agata Denicka
Termin usługi: styczeń 2022 

Świetna szkoła jazdy. Z całego serca polecam instruktora Pana Pawła Anastaziaka. Zwlekałam ze zrobieniem prawa jazdy i byłam pełna obaw, a dzięki świetnemu podejściu Pana Pawła zdałam za pierwszym razem. Na jazdach zawsze panowała przemiła atmosfera, Pan Paweł miał ogromną cierpliwość i profesjonalne podejście!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Ola W
Termin usługi: grudzień 2021 

Jestem bardzo wdzięczna, że przypisano do mnie wspaniałego człowieka jakim jest p. Paweł Anastaziak! Dzięki jego opanowaniu, cierpliwości, a także umiejętności podejścia indywidualnego do kursanta mogłam uczyć się swobodnie na kategorie B. Moja przygoda trwała długo z Panem Pawłem, bo prawie pół roku, ale dzięki zaangażowaniu Pana Pawła zdałam za pierwszym razem! Polecam z całego serca p. Pawła :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Jagoda
Termin usługi: październik 2021 

Oba egzaminy zdane za pierwszym razem, polecam serdecznie szkółkę a w szczególności Pana Pawła który przygotował mnie doskonale a na same jazdy chodziłam z przyjemnością przez podejście instruktora.

Kursy prawa jazdy

6.0