Aaron Nieruchomości - Zarządzanie - Pośrednictwo

Aaron Nieruchomości -

Wybierz numer

58 661-70-25 500-600-239 500-700-321
t...@Aaron.pl pokaż
Otwarte do 17:15 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Aaron Nieruchomości - Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Aaron Nieruchomości - Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Aaron Nieruchomości - Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Aaron Nieruchomości - Gdynia 1
 

O nas

Aaron Nieruchomości *od 1988r* Z NAMI BEZPIECZNIEJ
Piotr L. Szmidt(pośrednik,zarządca,doradca,mediator/
* Kompleksowe zarządzanie mieszkaniami na wynajem.
-Polecam!-facebook.com/Pomorskie.Centrum.Wynajmu
* Wyłączny Agent Kupującego Nieruchomośc
O nas
Kompleksowe zarządzanie mieszkaniami na wynajem.
Profesjonalne protokoły z dokumentacją fotograficzną, weryfikacja najemców.
Ponad 35 lat doświadczenia. Inwestowanie w mieszkania na wynajem.
Pośrednictwo w wynajmie mieszkań i lokali użytkowych.
Posiadasz nieruchomość do wynajęcia ?
- Skontaktuj się z nami -
może podejmiemy się zarządzania najmem również twojego lokalu.

W zastępstwie właściciela przygotowujemy lokal do wynajęcia

Nadzorujemy prace wykończeniowe w mieszkaniu, zapewniamy dostęp do sprawdzonych fachowców. Proponujemy możliwości doposażenia mieszkania w elementy wykończenia wnętrza (np. aneks kuchenny) podwyższając jego standard tak, aby przy minimalnym nakładzie finansowym z Państwa strony uzyskać pożądany efekt w postaci wysokiej ceny za najem lokalu.

Wyszukujemy i weryfikujemy najemców

Najemca zostanie przez nas wstępnie sprawdzony pod względem wiarygodności (np. stałe zatrudnienie, wysokość wynagrodzenia, zawód), tak aby zminimalizować ryzyko niewypłacalności.

Proponujemy sprawdzone wzory umów

Zawrzemy w Państwa imieniu umowę najmu według sprawdzonych w praktyce wzorów, należycie zabezpieczających Państwa interes jako strony wynajmującej. Zlecenie naszej firmie obsługi najmu lokalu mieszkalnego umożliwia ponadto zachowanie anonimowości właściciela lokalu w stosunku do najemcy lokalu.

Kontrolujemy dokonywanie wpłat czynszowych i eksploatacyjnych
Nadzorujemy terminowość dokonywania przez najemcę wpłat czynszu najmu dla właściciela lokalu i wszelkich innych opłat za korzystanie z przedmiotu najmu. Z końcem każdego miesiąca wystawiamy oficjalną informację o wysokości wpływów z najmu.

Rozliczamy najemcę po wygaśnięciu umowy

Po zakończeniu okresu najmu rozliczamy najemcę w zakresie korzystania z wody, prądu itd. Kontroli podlega również stan techniczny lokalu i jego elementów składowych. Kolejnym krokiem z naszej strony jest wyszukanie na zasadach zawartych w Łączącej nas umowie następnego najemcy.

... to nie wszystko ... zainteresowany ? Zapraszamy !

Kompleksowe zarządzanie mieszkaniami na wynajem.
Profesjonalne protokoły z dokumentacją fotograficzną, weryfikacja najemców.
Ponad 30 lat doświadczenia. Inwestowanie w mieszkania na wynajem.
Pośrednictwo w wynajmie mieszkań i lokali użytkowych.

Oceny (8)

Krysia
Termin usługi: od 1994

Mieszkam na Węgrzech - przed wyjazdem w latch 90-tych kupiliśmy 12 mieszkań w Trójmieście. Agent, który kupował dla nas te mieszkania opiekował się też mieszkaniami więc powierzyliśmy mu i nasze. Dziś jak widze to już duża specjalistyczna firma, ale wtedy to była jedna z Agencji Nieruchomości. W każdym razie z opieki nad mieszkaniami jesteśmy zadowoleni. Polecamy innym - na początku zawsze strach swój majątek powierzyć ale na odległośc to i tak nie ma szans. Pownieważ tyle lat nie było kłopotów to możemy z czystym sumieniem polecieć. A jak się wyswietli mój e-mial to też chętnie odpowiem na szczegółowe pytania - jak by ktoś chciał osobiście zapytać.

Odpowiedź obiektu:

No wstyd się przyznać ale w latach 90-tych to dopiero zdobywaliśmy doświadczenie w zarządzaniu najmem mieszkań / i robiliśmy to jeszcze "przy okazji" Agencji Nieruchomości - na szczęście z państwa mieszkaniami /z wyjątkiem najemcy, który wyjechał do Kanady i ... zapomniał nam o tym powiedzieć ;)/ - kłopotów nie było. Serdecznie dziękuję za miłą opinię !!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ksawery Lenartowicz
Termin usługi: marzec 2014

Proces sprzedaży przebiegał standardowo. Do czasu gdy kupujący na kilka godzin przed umową się nie wycofał. Jak już wszyscy się poddali właściciel firmy poprosił załamanego pośrednika kupującego o możliwość konkaktu z kupującym. To co działo się potem jest nie do opisania. 4 spotkania "mediacyjne" na których na zmianę wychodziliśmy trzaskajac drzwiami. Po każdym takim spotkaniu p. Piotr umawiał następne. Nie wiem jak to zrobił, ale w końcu doprowadził nas do takiego stanu , że smialiśmy się z godzinę. Zaprzyjażniliśmy się. Dom został sprzedany. W każdym razie czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałem. Kupujący też mówił, że był pewny, że nie uda mu się kupić mojego domu.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuje za pozytywną opinię i okazane zaufanie w zleceniu mediacji. Sprawa faktycznie była trudna i złożona szczególnie ze względu na zawartą wcześniej umowę przedwstępną, poczynione nakłady i podjęte już zobowiązania stron. Priorytetem jednak było uniknięcie sprawy sądowej. Cel osiągnęliśmy z nadwyżką - obie strony wygrały. O to chodzi w mediacjach.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jaroslaw Lewandowski
Termin usługi: grudzien 2013

Polecam!!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Katarzyna Johanson
Termin usługi: 6-7-2010

Dużo pisać nie trzeba. SUPER ! Szybko, sprawnie a przede wszystkim z niesamowitą empatią. Człowiek chyba stworzony do rozwiązywania problemów. Tam gdzie pośrednik sprzedających mnożył problemy jak by mu nie zależało na sprzedaży mój w mig znajdował rozwiązanie - bo wiedział, że zależy mi na zakupie właśnie tego domu.

Odpowiedź obiektu:

... bo problemy są do rozwiązywania :) zwykle tworzą się same wiec po co je jeszcze mnożyć ? Dziękuję za wpis i polecam się na przyszłość ;)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Artur Bach
Termin usługi: maj 2009

Witam, POLECAM ! Jest różnica w obsłudze jak pośrednik /?/ a może raczej nasz opiekun - przewodnik po rynku nieruchomości nie stara się za wszelką cenę nam czegoś sprzedać a przy negocjacjach nie stara się zawrzeć transakcji by skasować prowizję a raczej podpowiada jaki dom wart jest swojej ceny a jaki nie jak wynegocjować lepsze warunki,. Bo cenę to nam wynegocjował lepszą niż mówiliśmy ze zapłacimy ale jeszcze chcieliśmy by terminy nam odpowiadały i by iglaki w ogrodzie zostały a od początku mówili ze zabierają. Mamy dom, wprowadziliśmy się i .... iglaki zostały. Polecam firmę ! - w razie dodatkowych pytań chętnie odpowiem ...

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękuję za opinie. Na przyszłość w opinii "Polecam" wystarczy a szczegóły transakcji niech pozostaną tajemnicą ;) Jak zawsze cieszę się , że mogłem pomóc a jeszcze bardziej, że mój klient jest zadowolony - to najważniejsze. Jeszcze raz dziękuje panie Arturze.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Laurent Schwartz
Termin usługi: 28-01-2009

Poszukiwaliśmy lokalu. Pośredników w Gdyni więcej niż gołębi ale ma się wrażenie, że robią łaskę ze są. A tu dziwna odmiana. I znaleźli co trzeba, i wynegocjowali i nawet jak się już rozliczyliśmy kilka dni później poprosiliśmy specjalnie o pomoc w sprawie liczników i jednego zezwolenia i ... nie było żadnego problemu ! Mieszkam w Niemczech - tu wszystko jest normalne ale ta firma nawet u nas by się wyróżniała. Jak toś szuka solidnego pośrednika to tego polecam. Warto polecać takchi ludzi.

Odpowiedź obiektu:

Miło mi, ale sądzę, że spora grupa pośredników w Trójmieście pracuje w profesjonalny sposób. Nie mniej dziękuję - i doceniam fakt gdyż zwykle łatwiej napisać opinię krytyczną niż pochlebną.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Artur
Termin usługi: 2008-12-01

W zasadzie o pośrednikach to miałem zdanie co najmniej ambiwalentne. Ale teraz wiem, że to od człowieka zależy a nie od zawodu. Ten facet wie co robi, transakcja przebiegła sprawnie, sprawdził takie dane o jakich nie miałem nawet pojęcia , że istnieją a przy okazji było miło , czasem wesoło ale zawsze profesjonalnie. Jak w temacie Polecam. PS mogło by być taniej ;) ale i tak nie żałuje.

Odpowiedź obiektu:

Panie Arturze dziękuję za miłe słowa, to zawsze miłe gdy ktoś docenia nasza pracę.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Piotr
 

Szybko sprawnie solidnie, i przede wszystkim widać, że płacę prowizję komuś kto dba o moje interesy. POLECAM

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0