ABEX Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika

ABEX

Wybierz numer

511-060-080
w...@gmail.com pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

O nas

Specjalizujemy się w profesjonalnych naprawach blacharsko-lakierniczych. Naprawy bezgotówkowe dla wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Naprawy z zakresu mechaniki. Pełna obsługa klimatyzacji. Wulkanizacja.
ABEX SERWIS
ul. Morenowa 8, 80-172 Gdańsk

Tel. 511 060 080

Pomoc drogowa 24/h.

Blacharstwo i lakiernictwo: Kompleksowe naprawy powypadkowe, Prostowanie pojazdów na ramie, Lakierowanie i polerowanie karoserii, Konserwacje podwozia, Naprawy bezgotówkowe.

Mechanika pojazdowa: Sprzęgła, Rozrządy, Głowice w silnikach benzynowych i diesla, Zawieszenia, Naprawa układów wydechowych, Spawanie tłumików, Naprawy bieżące.

Serwis klimatyzacji: pełen serwis klimatyzacji, odgrzybianie, sprawdzanie szczelności klimatyzacji.

Piaskowanie i malowanie podwozia oraz elementów karoserii

Elektryka i elektronika: Diagnostyka komputerowa, Diagnostyka i naprawa instalacji elektrycznej, Naprawy rozruszników

Wulkanizacja: Wymiana ogumienia pojazdu, Naprawa uszkodzonych opon samochodowych

Inne usługi: Profesjonalne czyszczenie tapicerki, Szczegółowy przegląd pojazdów przed zakupem  
 

Oceny (1)

Michał Osiecki
Termin usługi: listopad 2022 

Hej, w momencie, gdy piszę ten komentarz jest 23/11/22 a dzień wcześniej spadł nagle śnieg. Szukałem na gwałt miejsca do wymiany opon na zimowe - wszędzie były terminy +2 tygodnie. Mam jutro długą delegację (Gdańsk - Szczecin), więc bałem się jechać na letnich. Odwiedziłem z 7 miejsc, aż trafiłem przypadkiem tutaj i Dobry Człowiek (Właściciel warsztatu) wymienił mi je prawie od ręki, robiąc mi de facto przysługę, za którą bardzo dziękuję. Takie rzeczy / podejście należy doceniać. Wcześniej przez 15 lat zmieniałem opony w MAZEX i potraktowali mnie teraz z buta, więc już wiem gdzie będę zmieniał opony przez następne 15 lat ! :) PS - Właściciel ABEX jest bardzo fajnym Gościem. Spokojnie można z nim fajnie pogadać i sam tam zasuwa. Nie jest to "spięty" Facet "pod krawatem" !

Warsztaty samochodowe

6.0