Achilles Przeprowadzki-Storage Tomasz Wądołowski

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Achilles Przeprowadzki-Storage

Wybierz numer

508-296-535 601-612-533
a...@achilles.gda.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/16 - Achilles  Przeprowadzki-Storage Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - Achilles  Przeprowadzki-Storage Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - Achilles  Przeprowadzki-Storage Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - Achilles  Przeprowadzki-Storage Gdańsk +13 1
 

Artykuły o nas

O nas

STORAGE - BOKSY MAGAZYNOWE
Przeprowadzamy kompleksowo mieszkania-domy-firmy
Posiadamy pełen pakiet ubezpieczeń (500 tyś)i zezwoleń.
Załadunek-rozładunek,montaż-demontaż mebli.
-Nie pobieramy opłat za dojazd do klienta.
ACHILLES SELF STORAGE
Chciałbym przedstawić Państwu mój nowy projekt polegający na otwarciu boksów magazynowych w Gdańsku Brzeźnie ul. Sybiraków 11

Idea self storage, czyli magazynów samoobsługowych jest prosta. Przechowujesz swoje rzeczy w specjalnie dostosowanych halach magazynowych, wyposażonych w czyste i suche pojedyncze boksy. Kompleks jest odpowiednio zabezpieczony. Każde pomieszczenie posiada odrębne drzwi, do których posiadasz własną kłódkę. Tylko Ty masz klucz i nikt niepowołany nie ma wstępu do Twojego magazynu. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring , ochrona zewnętrzna oraz elektroniczny system kontroli dostępu.

W ramach podpisanej umowy istnieje możliwość elastycznego powiększania lub zmniejszania wynajmowanej powierzchni. Dowolny okresy wynajmu pozwalają na zawarcie umowy na czas od 1 miesiąca do kilku lat.

Oceny (72)

Monika
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2021

Polecamy!!! Jesteśmy pod wrażeniem działania ekipy Achillesa: bardzo sprawny załadunek, ekipa zgrana zadaniowo. Przeprowadzka do innego miasta, przy bardzo dużej ilości rzeczy, przebiegła koncertowo. Wszystko dotarło w całości;) Dziękujemy:)

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za opinie i polecamy się na przyszłość :)

Przeprowadzki

6.0
Elżbieta
Termin usługi: listopad 2022

szybko, zgrabnie, bez uszkodzeń, mili panowie, dwa razy pomagali w przeprowadzeniu, raz mieszkania, raz biura i zawsze był profesjonalizm

Przeprowadzki

5.8
Barbara
Termin usługi: wrzesień 2022

Całym sercem polecam firmę Achilles Przeprowadzki przemiła obsługa klienta,czas realizacji błyskawiczny. Cóż mogę dodać właściciel okazał się człowiekiem o wielkim sercu pomagając osobie zmagającej się z niepełnosprawnością. Dziękuję bardzo w imieniu syna rower okazał się super.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję i polecamy swoje usługi w przyszłości
Tomasz Achilles Team.

Transport bagażowy

6.0
Magda
Termin usługi: czerwiec 2022

Polecam! Bardzo profesjonalna firma, przeprowadzili nas w dwie lokalizacje w tym jedna do Anglii. Bardzo pomocni, kontaktowi i silni :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy polecamy nasze usługi
Achilles Team

Przeprowadzki

6.0
Paweł
Termin usługi: listopad 2021

Bardzo dobry kontakt przed i w trakcie transportu. Przeprowadzka z Polski do Finlandii przebiegła w szybkim tempie, rzeczy przyjechały nienaruszone. Punktualnie i w przystępnej cenie (szczególnie zważywszy na dystans). Serdecznie polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i polecamy się w przyszłości
Tomasz W Achilles Team.

Przeprowadzki

6.0
Jadwiga
Termin usługi: sierpień 2021

Nie polecam tej firmy. Przeprowadzka z boksu - magazyn ul. Sybiraków do do mieszkania w Gdańsku to horror, nieodpowedni samochód (brak windy ułatwiajacej załadunek i rozładunek ), pracownicy przewozili meble na deskorolce z wypuklymi śrubami bez przykrycia ich np. tekturą. Skutki to uszkodzona w boksie szafa (naprawili ale uszkodzenie widać), uszkodzone w czasie transporu drogie krzesło KLER, uszkodzona komoda. Za uszkodzenia szef firmy zwrócił 200,00 zł. !!! Wszystkie magazynowane meble pokryte brudem, którego nie można domyć. Boksy nie nadają się do magazynowania mebli czy innych wartościoeych rzeczy (brzydka, zakurzona hala, podłoga to stara betonowa posadzka). Firma chwali się zabezpieczeniem mebli przed zniszczeniem, a faktycznie jest to cienka folia przewiązana w kilku miejscach mebla żeby szuflady nie wysuwały się. N

Przeprowadzki

2.0
Grzegorz
Termin usługi: luty 2021

Prowadzę firmę i na czas remontu w biurze musieliśmy gdzieś przechować wszystkie meble oraz cenny sprzęt. Firma Achilles przyjechała wszystko zabezpieczyła na czym mi bardzo zależało oraz zawiozła do swoich magazynów. Dobrze załatwić wszystko w jednej firmie. Polecam

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość :)
Pozdrawiamy Firma Achilles

Magazynowanie

6.0
Matylda
Termin usługi: styczeń 2021

Polecam firme Achilles, wszystko sprawnie, uczciwie i terminowo.Pomogli nam przy przeprowadzce do Danii.

Przeprowadzki

5.6
Ania
Termin usługi: listopad 2020

Pierwszy raz pomogli mi przy przeprowadzce jakieś 10 lat temu, kolejny raz 2 lata temu przy ponownej przeprowadzce. A dziś po prostu potrzebowałam przetransportować dużą kanapę z Gdańska do Pruszcza Gd. i ponownie jestem bardzo zadowolona. Czysto, szybko, profesjonalnie i sprawnie. Polecam bardzo!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pozdrawiamy
ACHILLES Team

Przeprowadzki

6.0
Anita
Termin usługi: październik 2020

Bardzo przyjemna obsługa, cena adekwatna do usługi. Polecam!

Przeprowadzki

6.0
Wiesław Plonowski
Termin usługi: lipiec 2020

Solidność ,precyzja i życzliwość

Odpowiedź obiektu:

Serdeczne podziękowania
i zapraszam do dalszej współpracy
ACHILLES Team. ✌

Przeprowadzki

6.0
Krzysztof Gdynia
Termin usługi: październik 2020

Najlepsza opcja do przechowywania swoich rzeczy np na czas remontu, czy przeprowadzki ;) korzystałem wielokrotnie i nie dość, że jestem bardzo zadowolony z jakości usług oraz indywidualnego podejścia do klienta to polecam wszystkim swoim znajomym!!!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pozdrawiamy
ACHILLES Team

Magazynowanie

6.0
Roman L.
Termin usługi: sierpień 2020

Punktualni, solidni, pracowici i bardzo sympatyczni

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pozdrawiamy
Achilles Team

Magazynowanie

6.0
Marcin
Termin usługi: maj 2020

Przenosiłem firmę z Achilles już dwa razy, bardzo profesjonalna ekipa i szybka realizacja. Dla mnie bardzo istotne też były boksy magazynowe na czasowe przechowanie rzeczy. Tak trzymać!

Odpowiedź obiektu:

Do usług dziękujemy pozdrawiamy ACHILLES TEAM.

Przeprowadzki

6.0
Krzysztof GA
Termin usługi: marzec 2020

Solidna firma! Profesjonalne: podjęcie do tematu, wszystko na czas, wyrozumiali wobec osób starszych - zamówiłem usługę dla dziadka, ponieważ mieszkam już poza Trójmiastem. Po zakończeniu przeprowadzki był bardzo zadowolony!Pracownicy firmy byli bardzo uprzejmi oraz posiadali własne kartony, dzięki czemu nie trzeba się było o to martwić;) gorąco polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy polecamy się na przyszłość,
Achilles Team.

Przeprowadzki

6.0
Jadwiga Antkowiak
Termin usługi: maj 2019

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi przez pracowników firmy "Achilles". Zlecenie dotyczyło przeprowadzki z Hamburga do Gdańska, w maju 2019 roku. Likwidowane było całe , ponad 50 m mieszkanie. Pomimo trudnych warunków ( ograniczona dostępność do windy, V piętro, wielkogabarytowe meble i sprzęt AGD ), panowie okazali wiele wyrozumiałości, życzliwości i profesjonalizmu. Pomogli przy pakowaniu rzeczy , które były odpowiednio zabezpieczone w transporcie ( wszystko dojechało w stanie nieuszkodzonym ). Wielki szacunek dla ich ciężkiej pracy. Polecam firmę, jako rzetelną, uczciwą, "otwartą' na potrzeby klienta.

Przeprowadzki

6.0
Michał Mrokowski
Termin usługi: luty 2019

Polecam firmę achilles jako znakomitą pod każdym względem!!! Solidna ,terminowa,cenowo atrakcyjna a sprawdziłem kilka,sprawna i solidna. Mogę ją polecić w ciemno, bez żadnego wahania wszystkim zainteresowanym tego typu usługą.Niech inne firmy biorą przykład z achillesA a będzie dobrze.

Transport bagażowy

6.0
Instytucja kultury w Gdańsku
Termin usługi: październik 2018

Jako instytucja kultury w Gdańsku polecamy usługi tejże firmy. Pracownicy są profesjonalni a przy tym niezwykle sympatyczni. Pracując w szczególnych warunkach, wykazali się pełnymi kompetencjami. Szczerze polecamy!!!

Przeprowadzki

6.0
Danuta Stosik
Termin usługi: wrzesień 2018

Skorzystałam z połączonych usług: transport, magazynowanie, powrotne przywiezienie mebli po miesiącu. Efekt lepszy od oczekiwanego: sprawny demontaż, zabezpieczenie na czas przechowania mebli. Terminowy powrót i skręcenie, rozstawienie wszystkiego. Panowie bardzo mili, kompetentni. Meble nie uszkodzone. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Cena przystępna jak na miesięczne przechowywanie - nie powoduje palpitacji. tylko z achillesem

Przeprowadzki

6.0
Rotor
Termin usługi: maj 2018

Mialem do wniesienia wanne wazaca grubo ponad 100 kg. Meczylo sie z nia kilka ekip, byl juz pomysl zeby moze dzwigiem, ale tez bez konkretow jak to zrobic. Tymczasem, pomimo waskich schodow i bardzo nieporecznej wanny, panowie z Achillesa dali rade sprawnie wniesc ja na gore. To nie bylo typowe wniesienie, trzeba byla ja podniesc na wysokosc glowy, jednoczesnie uwazajac zeby nie uszkodzic wszystkiego dookola. Udalo, sie sprawnie, bezpiecznie i za rozsadna stawke. Polecam!

Przeprowadzki

5.6