Activek Centrum Zdrowego Człowieka

Activek

Wybierz numer

501-546-150
e...@activek.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/5 - Activek Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - Activek Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - Activek Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - Activek Gdynia +2 1
 

TV Filmy

Podwodne ćwiczenia w basenie 8993

Podwodne ćwiczenia w basenie

Artykuły o nas

O nas

activEK to miejsce przyjazne osobom z problemami zdrowotnymi. Oferta naszej firmy skierowana jest do całego społeczeństwa, niezależnie od wieku, któremu bliska jest dbałość o ciało, zdrowie i dobre samopoczucie.
W naszym Centrum Zdrowego Człowieka holistycznie podchodzimy do pacjenta. Na konsultacjach ze specjalistą żywienia człowieka i dietetyki uzyskacie informacje na temat prawidłowego żywienia w różnych jednostkach chorobowych, skutecznie schudniecie lub zwiększycie masę ciała. Dowiecie się jak ćwiczyć z dziećmi i młodzieżą, u których wystąpiły wady postawy, lub jak poprawić małą motorykę odpowiednio prowadząc rehabilitację ręki.
Dla osób dorosłych, które chcą ćwiczyć, ale nie lubią zatłoczonych fitness klubów proponuję ćwiczenia prowadzone w niewielkich grupach, co umożliwia indywidualne podejście do klienta oraz daje możliwość kontroli nad prawidłowym wykonaniem treningu. Zapraszamy również na masaże lecznicze, klasyczne, ujędrniające, wyszczuplające, antycellulitowe, relaksujące, sportowe, drenaż limfatyczny i aquavibron. A dla osób z poważniejszymi kontuzjami proponujemy konsultacje fizjoterapeutyczne i pełną rehabilitację. Poza tym bogata oferta wykładów i szkoleń. Zapraszamy do nas!