Activek Centrum Zdrowego Człowieka

Activek

Wybierz numer

501-546-150
e...@activek.pl pokaż
Otwarte więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Activek Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - Activek Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - Activek Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - Activek Gdynia +2 1
 

TV Filmy

Podwodne ćwiczenia w basenie
9175

Podwodne ćwiczenia w basenie

O nas

activEK to miejsce przyjazne osobom z problemami zdrowotnymi. Oferta naszej firmy skierowana jest do całego społeczeństwa, niezależnie od wieku, któremu bliska jest dbałość o ciało, zdrowie i dobre samopoczucie.
W naszym Centrum Zdrowego Człowieka holistycznie podchodzimy do pacjenta. Na konsultacjach ze specjalistą żywienia człowieka i dietetyki uzyskacie informacje na temat prawidłowego żywienia w różnych jednostkach chorobowych, skutecznie schudniecie lub zwiększycie masę ciała. Dowiecie się jak ćwiczyć z dziećmi i młodzieżą, u których wystąpiły wady postawy, lub jak poprawić małą motorykę odpowiednio prowadząc rehabilitację ręki.
Dla osób dorosłych, które chcą ćwiczyć, ale nie lubią zatłoczonych fitness klubów proponuję ćwiczenia prowadzone w niewielkich grupach, co umożliwia indywidualne podejście do klienta oraz daje możliwość kontroli nad prawidłowym wykonaniem treningu. Zapraszamy również na masaże lecznicze, klasyczne, ujędrniające, wyszczuplające, antycellulitowe, relaksujące, sportowe, drenaż limfatyczny i aquavibron. A dla osób z poważniejszymi kontuzjami proponujemy konsultacje fizjoterapeutyczne i pełną rehabilitację. Poza tym bogata oferta wykładów i szkoleń. Zapraszamy do nas!

Oceny (24)

Magdalena
Ocena wyróżniona  |     

Gorąco polecam masaż ręczny i gorącymi kamieniami. W activku czuję się jak u siebie w domu. Miła atmosfera i zbawienny dla mojego kręgosłupa masaż powoduje ,że nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Dzięki panu Krzyśkowi pozbyłam się uciążliwego bólu karku i znów mogę spokojnie pracować.

Salony masażu

6.0
Jolanta Gliniecka
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: ubieły tydzień

Niezwykła dbałość o pacjenta i chęć ulżenia jego przypadłościom. To nic,ze standardowy czas zabiegu się skończył. Pan Krzysztof jeszcze "nie kończy". Bo warto do zabiegu dodać jeszcze jeden element. Czas się nie liczy. Liczy się pacjent i jego potrzeby. To nie jest dzisiaj - niestety - częste.Tu pacjent czuje, że ON jest ważny. Nie" kasa".BRAWO!Oby takich więcej!

Rehabilitacja

6.0
joanna kolasińska-sieczkowska
Termin usługi: kwiecień 2024

Powiedzieć, że ActiveEK to wyjątkowe miejsce to nie powiedzieć nic. Jest to jedyna placówka, która przyjęła na zajęcia grupowe (!) mojego synka z autyzmem (lat 6). Zadzwoniłam do pani Ewy mówiąc, że "Błękitna chatka" nie przyjęła syna na zajęcia TUS, i że zależy mi żeby Robert chodził na dodatkowe zajęcia poza przedszkolem. Odpowiedź była: "proszę przyprowadzić". Z góry mówiłam, że syn potrafi popchnąć inne dziecko, pani Ewa żeby przyjść. Przyszliśmy na indywidualne spotkanie z panią Alicją, z którą syn od początku "postanowił" wspólpracować. Na początku chodził na zajęcia indywidualne w soboty oraz na grupowe (!) w czwartki. Po kilku indywidualnych spotkaniach panie zasugerowały, że są one już niekonieczne i od tego czasu uczęszcza na zajęcia sportowe (poprawa postawy) raz w tygodniu. Z zajęć na zajęcia robi niesamowity progres zarówno w ćwiczeniach, jak i zachowaniu. Tam nie popycha nikogo, czeka na swoją kolej, próbuje coraz to nowych rzeczy. Uczy się szanowania przestrzeni innych, gdy jest przeciążony - odpoczywa. Parę miesięcy temu w najśmielszych snach nie oczekiwałam, że Robert będzie chodzić na sportowe zajęcia grupowe a dziękie ActiveEK to się właśnie dzieje. Dziękuję!

Rehabilitacja

6.0
Zofia
Termin usługi: listopad 2023

Najlepsze masaże i rehabilitacja. Z holistycznym podejściem do pacjenta. Nie boją się trudnych przypadków. Chodzę regularnie od ponad 4 lat :)

Rehabilitacja

6.0
Ewa
Termin usługi: wrzesień 2023

Już kilka lat moja córka korzysta z rehabilitacji w Activek, którą prowadzi pani Ewa. Amelia zadowolona jest bardzo z przebiegu zajęć i chętnie tam chodziła. Pani Ewa wykonała super pracę przez cały okres rehabilitacji ,była zaangażowana i profesjonalna .I co najważniejsze są tego efekty !

Rehabilitacja

6.0
Aneta Rejment
Termin usługi: kwiecień 2023

Bardzo profesjonalne i skuteczne masaże. Bardzo mi pomagają. Pan Krzysztof wprowadza miłą atmosferę oraz ustawia częstotliwość zabiegów. Polecam.

Rehabilitacja

6.0
Aneta Rejment
Termin usługi: kwiecień 2023  

Polecam. Bardzo profesjonalny masaż. Miła atmosfera.

Salony masażu

6.0
Karolina
Termin usługi: styczeń 2016

Od ponad 3 lat Pani Ewa ćwiczy indywidualnie z moim 7-letnim synem z zespołem Aspergera (syn ma jeszcze nadpobudliwość psychoruchową). Syn miał problem z płaskostopiem, kolanami, ogólną postawą, rękoma. Cierpliwość Pani Ewy, podejście, efekty ćwiczeń za każdym razem mnie zaskakują. Do tego fachowość, stanowczość i uważne patrzenie na każde wykonanie ćwiczenie (a proszę mi uwierzyć, że mój syn jest w stanie wiele rzeczy zrobić byle nie skończyć ćwiczenia). Polecam za fachowość, za umiejętności, za miła i rodzinna atmosferę, czystość w gabinecie, natychmiastowy kontakt, super profesjonalne podejście i zaangażownie. Widać, że dla Pani Ewy to pasja, tak jak dla Pana Krzysztofa (zajmuje się rehabilitacją). Takich osób jest niewiele i warto do nich wracać - niekoniecznie z problemem fizycznym. Dziękuję za to, że mój syn ma postawę, uczy się zasad i systematyczności - do tego jest smukły i zwinny.

Rehabilitacja

6.0
Grażyna Wawrzyniak
Termin usługi: lipiec 2017

Bardzo polecam. Korzystam z pomocy Pana Krzysztofa. Spotkałam się z życzliwością, zainteresowaniem i przede z facho wą rehabilitacją. Już na pierwszym spotkaniu zyskał moje zaufanie. Pewnie przystąpił do rehabilitacji. Efekty są widoczne a okropny ból znika po każdym spotkaniu. Zawsze bardzo czysto w każdym pomieszczeniu. Miła atmosfera. Pan Krzysztof to osoba z pogodą ducha, zapałem do pracy i pasją,

Rehabilitacja

5.8
Magdalena
Termin usługi: maj 2017

Jako biegaczowi przytrafiają mi się większe albo mniejsze kontuzje, bardziej albo mniej uciążliwe. Stąd też, w celu naprawy, bywam w Activ-ku kilka razy w roku. W czasie jednorazowej sesji Krzysiek aplikuje mi najróżniejsze, dopasowane do urazu terapie (od masażu, poprzez terapię polem magnetycznym, ultradźwiękami czyi inne magiczne "sztuczki"), po których (po jednym bądź kilku zabiegach) następuje poprawa. Także absolutnie polecam :) :) :) :)

Rehabilitacja

6.0
Pit
Termin usługi: czerwiec 2017

Para znakomitych fachowców: Krzysztof - rehabilitant, wiele razy "naprawiał" mnie po różnych kontuzjach i urazach, Ewa - tak potrafi zająć się dzieckiem ze skoliozą, że po pół roku okazuje się, iż dalsze ćwiczenia nie są konieczne, bo kręgosłup się wyprostował. Oczywiście nadal trzeba kontrolować. Terminy krótkie, ceny przystępne, dojazd samochodem i komunikacją. Polecam !!!

Rehabilitacja

6.0
Ola W.
Termin usługi: grudzień 2015

Rehabilitacja u Pana Krzysztofa uratowała mnie przed operacją kręgosłupa. Ortopedzi twierdzili, że tylko operacja pomoże mi się "wyprostować ". Pan Krzysztof stwierdził, że na jego "oko" damy radę cofnąć zmiany na tyle abym mogła funkcjonować bez bólu. Po roku rezonans udowodnił neurochirurgowi, że jak trafi się na profesjonalnego rehabilitanta to można w niektórych przypadkach uchronić się przed inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi. Pani Ewa i Pan Krzysztof poświęcają pacjentowi tyle czasu ile na daną chwilę potrzebuje, nie czuć presji czasu. Dziękuję raz jeszcze :)

Rehabilitacja

6.0
Joanna
Termin usługi: Od dwóch lat

Od dwóch lat uczęszczam do pani Ewy na ćwiczenia - fitness z elementami wzmacniania mięśni kręgosłupa. Instruktorka jest rzeczowa, wymagająca i nierzadko czuję potem mięśnie jeszcze przez kilka dni, ale efekty są tego warte: jestem w lepszej formie, mam więcej energii a moja sylwetka wygląda dużo lepiej. Pani Ewa stara się w miarę możliwości dopasowywać ćwiczenia do uczestników zajęć, dokładnie tłumaczy jak wykonywać ćwiczenia i na bieżąco koryguje prawidłowość ich wykonywania. Posiada bardzo dużą wiedzę teoretyczną, jest bardzo wszechstronna i wprowadza co jakiś czas nowe, urozmaicone ćwiczenia, najlepiej o zwiększonym poziomie trudności ;). Szczerze polecam

Rehabilitacja

5.8
Kasia z Belfastu
Termin usługi: 2016

Super ludzie, super fachowcy. Pani Ewa i Pan Krzysztof konkretnie zabrali sie do tematu i, po pol roku cwiczen z corka (lat 9), efekty sa. I o to chodzilo! Goraco polecam. Dziekuje i do zobaczenia wkrotce :)

Rehabilitacja

6.0
Anna KR
Termin usługi: kwiecień 2015 - sierpień 2015

Pan Krzysztof to rehabilitant z dużym doświadczeniem, profesjonalny, z indywidualnym podejściem do człowieka i jego urazów (u mnie złamana noga i obie ręce). Zbudował perspektywiczny plan rehabilitacji, który z sukcesami realizujemy. Zdobył moje zaufanie a to b.ważne w fizjoterapii.

Rehabilitacja

6.0
przemek szapar
   

Dużo trenuje i startuje w zawodach, głównie są to biegi długodystansowe i triathlony. Czasem coś pobolewa i czasem po prostu czuję się zmęczony. ACTIVEK potrafi mi pomódz i zawsze mogę na nich liczyć. Polecam Premek Szapar BIEGAMINA

Salony masażu

6.0
Janek F.
Termin usługi: Pazdziernik 2014 r.- Luty 2015

Activek wspierał mnie w przygotowaniach na wyprawę na zamarznięty Bajkał https://www.facebook.com/Bajkal2015. Odpowiednia fizykoterapia i ćwiczenia ruchowe zapewniły mi większą niezawodność mojego organizmu. Profesjonalna i wykwalifikowana obsługa, a do tego zawsze uśmiechnięta! Zgłosiłem sie do P. Krzysztofa z problemami kolan i ogólnie pojętych problemów nóg. Fizykoterapia w tym masaże P. Krzysztofa usunęły moje dolegliwości i przyczyniły się do niezawodności podczas 700 kilometrowego marszu po zamarzniętym jeziorze. Moje procesy motoryczne zostały usprawnione! Gorąco polecamy Wam Activek - centrum zdrowego człowieka!!

Rehabilitacja

6.0
stały klient
Termin usługi: styczeń 2015

Masaż leczniczy pleców p. Krzysztofa połączony z odpowiednio dobranymi do występujących problemów ćwiczeniami leczniczymi nie ma sobie równych. Chodzę regularnie i moje problemy z kręgosłupem zniknęły. P. Krzysztof dociera do mięśni, do których wydaje się, że nie można dotrzeć i stawia na nogi. Nie ma to jak trafić w ręce fachowca, do tego przytulny gabinecik, bez pośpiechu i hałasu.

Rehabilitacja

6.0
Stała klientka
   

Masaż u Alicji to rewelacja. Masażystka jest rzetelna, przemiła i utalentowana. Sam zabieg poprzedzony jest wywiadem. Pani Alicja podchodzi do klienta bardzo indywidualnie, człowiek czuje się zadbany i w odpowiednich rękach:)! Polecam z całego serca! Kto spróbuje, nie pożałuje!:)

Salony masażu

6.0
Maciek
Termin usługi: 02 styczeń 2015

Miałem wypadek samochodem, dzięki któremu nie byłem w stanie się ruszać. Ponaciągane i naderwane mięśnie kręgosłupa. Generalnie byłem w stanie leżeć jedynie na plecach, a obrót na bok był wyczynem. Podróż to toalety zajmowała mi jedynie 30 min. Krzysztofa z Activka poleciła mi znajoma. I przyznam, że gość ma wiedzę. W ciągu tygodnia postawił mnie na tyle, że mogłem swobodnie się sam przemieszczać. Polecam! Ekspresowo wyciągnął mnie z opresji.

Rehabilitacja

6.0