Adam Janowski - Ekspert ds. kredytów hipotecznych

Adam Janowski

Wybierz numer

502-275-123
a...@lendi.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Adam Janowski Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Adam Janowski Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Adam Janowski Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Adam Janowski Gdańsk 1
 

O nas

Jeśli szukasz profesjonalnego eksperta ds. kredytu hipotecznego, to trafiłeś na najbardziej właściwą osobę. Obsługuje Klientów tak, jak sam chciałbym być obsługiwany. Doskonale znam rynek kredytów hipotecznych i na pewno Ci pomogę. Zadzwoń
Kredyt hipoteczny to jedna z najważniejszych decyzji finansowych w życiu, której skutki liczone są w setkach tysięcy złotych i będą Ci towarzyszyć przez kilkadziesiąt lat. 
Chcesz spełnić swoje marzenie o własnym domu lub mieszkaniu? A skoro marzenia, no to będą też wielkie emocje i ekscytacja. A niestety, kiedy, kierujemy się emocjami i jesteśmy podekscytowani, no to łatwo popełniamy też błędy. Szczególnie jeśli nie wiemy, czym się kierować przy podejmowaniu decyzji. 
Dlatego, aby zrobić to w najlepszy możliwy sposób, skontaktuj się ze mną. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty, która nic dodatkowo Cię nie kosztuje. 
Moje wieloletnie doświadczenie zebrane podczas pozyskania setek milionów złotych w postaci kredytów hipotecznych, pozwolą Tobie na przejście przez ten skomplikowany proces hipoteczny bez większych problemów. 
Współpracuje z najlepszymi specjalistami na rynku nieruchomości oraz korzystam z najlepszych narzędzi, które pozwolą Tobie na przejrzyste porównanie ofert. 
Pozwól sobie pomoc i nie zastanawiaj się, czy warto do mnie zadzwonić.
Zapraszam wszystkich do kontaktu telefonicznego lub na spotkanie osobiście do mojego biura Lendi na Gdańskiej Zaspie. 

Oceny (135)

Dariusz
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo polecam współpracę z Adamem oraz jego zespołem. Dzięki współpracy z nimi skomplikowany proces ubiegania się o kredyt przebiegł bardzo sprawnie. W prosty i bezpośredni sposób Adam tłumaczy wszystkie ważne kwestie, odpowiada na pytania (nawet te najtrudniejsze) i ułatwia cały proces, aby odciążyć klienta.

Kredyty i pożyczki

6.0
Magda B
Termin usługi: luty 2024 

Pan Adam to profesjonalista w każdym calu. Wraz ze swoim zespołem przeprowadził mnie przez proces kredytowy sprawnie , "bez bólu" i z uśmiechem:) Serdecznie polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
Patryk i Ania
Termin usługi: styczeń 2024 

Serdecznie polecamy pana Adama i panią Karolinę. Nasz proces był bardzo długi, gdyż deweloper nas opóźniał, mimo to zawsze mogliśmy liczyć na fachową pomoc i doradztwo że strony pana Adama. Czuliśmy się zaopiekowani w tym trudnym okresie. Mogliśmy dzwonić i pisać kiedy tylko czuliśmy potrzebę. Bardzo dziękujemy za pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty, cieszymy się, że wybraliśmy właśnie Was :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Dominika
Termin usługi: styczeń 2024 

Współpraca z Panem Adamem na najwyższym poziomie. Mimo natłoku pracy wszystko ogarniał i potrafił zawsze wyjaśnić najdrobniejsze,nurtujące mnie szczegóły związane z kredytem. Polecam serdecznie

Kredyty i pożyczki

5.5
KM
Termin usługi: styczeń 2024 

Z czystą przyjemnością możemy polecić współpracę z Adamem i Panią Weroniką :) Adam ogroma wiedza, na wszystkie pytania zna odpowiedź, pełen profesjonalizm!!!! Decydujcie się na Adama bo lepiej nie traficie! :) Serdecznie dziękujemy!

Kredyty i pożyczki

6.0
Mateusz
Termin usługi: grudzień 2023 

Uzyskanie kredytu w czasach co najmniej trudnych z pomocą Adama J. okazało się być nawet proste! Pomoc, wsparcie na każdym kroku i pełen profesjonalizm Adama J. pomógł przejść przez wszystkie procedury gładko i bez większych problemów. Pomoc takiego doradcy kredytowego jak Adam J. rozwiewa wszystkie wątpliwości, pomaga zrozumieć etapy kredytu i to na co się decydujemy. Polecam współpracę! Pełen profesjonalizm!

Kredyty i pożyczki

6.0
Anna
Termin usługi: styczeń 2024

Profesjonalna obsługa na każdym etapie starania się o kredyt. Cieszymy się, że skorzystaliśmy z usług Pana Adama, pomógł nam rozwiać wszelkie wątpliwości i swobodnie przeprowadził przez cały proces. Polecamy każdemu.

Doradztwo finansowe

6.0
Tomasz
Termin usługi: styczeń 2024 

Miałem nietypową sytuację z kredytem hipotecznym, inni mówili że się nie da, Adam poprowadził sprawę wzorowo i sięudalo! Polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
H.B
Termin usługi: grudzień 2023

Z całego serca polecam współpracę z Adamem i Karoliną! Dzięki ich profesjonalnemu wsparciu staliśmy się właścicielami naszego pierwszego mieszkania, a cały stresujący proces gromadzenia dokumentów i wyczekiwania na decyzję banku upłynął nam dużo spokojniej. :) Serdecznie dziękujemy!

Doradztwo finansowe

6.0
Antoni
Termin usługi: grudzień 2023 

Pan Adam wykazał się ogromną znajomością procedur związanych z kredytem hipotecznym, wiele rzeczy potrafił przewidzieć, w każdej sytuacji i o każdej porze mogliśmy liczyć na wsparcie - od pierwszej naszej rozmowy do podpisania umowy z bankiem. Pełen profesonajlizm!

Kredyty i pożyczki

6.0
Krysia
Termin usługi: grudzień 2023 

Największy profesjonalista! Pan Adam przeprowadził nas pod swoimi skrzydłami przez cały proces kredytowy począwszy od pierwszej naszej rozmowy o możliwościach do momentu podpisania umowy kredytowej. Już na samym początku wykazał się ogromną znajomością wszystkich procedur związanych z kredytem rozwiewajac nasze wszelakie wątpliwości i wskazywał najlepsze dla nas rozwiązania. Jezeli szukasz wsparcia w procesie kredytowym i około kredytowym nie ma lepszego wyboru niż specjalista jakim jest Pan Adam. Dziękujemy za spełnienie marzeń!

Kredyty i pożyczki

6.0
Kamila i Wojciech
Termin usługi: grudzień 2023 

Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnego doradcy kredytowego, wybór może być tylko jeden. Pan Adam jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Profesjonalny, rzeczowy, merytoryczny, a przy tym sympatyczny i zarażający pozytywną energią. Pan Adam pomógł nam przejść przez pierwszy, chwilami dość niepewny, proces kredytowy, wykazując się przy tym ponadprzeciętnym zaangażowaniem i cierpliwością. Pan Adam rzeczowo odpowiadał na każde nasze pytanie i rozwiewał wszystkie wątpliwości. Polecamy serdecznie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Adrian
Termin usługi: listopad 2023 

Jeśli Adam powie, że da radę coś zrobić to dotrzymuje słowa. Potrafi rozmawiać i doskonale rozpoznaje potrzeby klientów. Super człowiek, który naprawdę pomaga i czuć, że lubi swoją pracę i kontakt z ludźmi. Profesjonalista, który luźno mówi o trudnych sprawach

Kredyty i pożyczki

6.0
Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2023 

Pełen profesjonalizm i wspaniała obsługa! Polecam wszystkim, którzy nie chcą przepłacić na kredycie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Ernest
Termin usługi: grudzień 2023 

Bardzo polecam Pana Adama, bardzo dobrze i dokładnie przeprowadził mnie przez całą procedurę

Kredyty i pożyczki

6.0
Damian
Termin usługi: grudzień 2023 

Jestem wdzięczny Panu Adamowi za profesjonalizm i pomoc w uzyskaniu kredytu. Jego wsparcie i fachowa wiedza były nieocenione podczas całego procesu. Zawsze cierpliwie i bardzo szybko odpowiadał na moje pytania(nawet w weekend). Dawał zawsze cenne wskazówki i rady dzięki czemu moje decyzje były świadomie podejmowane. Polecam serdecznie tę osobę każdemu, kto szuka rzetelnego doradcy kredytowego!

Kredyty i pożyczki

6.0
Paulina M
Termin usługi: grudzień 2023 

Profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie 100%, podejmuje się bardzo trudnych transakcji i skutecznie je realizuje, polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
JAKUB
Termin usługi: grudzień 2023 

Jestem bardzo zadowolony z usług pana Adama, który pomógł mi w załatwieniu kredytu. Cały proces przebiegł sprawnie. Adam to profesjonalista, który doskonale znał się na temacie i potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Warto również podkreślić, że kontakt był bardzo dobry. Odpowiedział na każde moje pytanie, a także regularnie informował mnie o postępach w procesie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Aneta
Termin usługi: listopad 2023 

Korzystałam z pomocy pana Adama w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Od początku wyjaśniał wszelkie wątpliwości i odpowiadał na najgłupsze pytania - jest to pierwszy kredyt w moim życiu. Otrzymałam wsparcie na wszystkich etapach - od weryfikacji nieruchomości, przez wybór najlepszej oferty i skompletowanie wszystkich dokumentów, aż do podpisania ostatecznej umowy kredytowej. Współpracowaliśmy zdalnie, a mimo tego przez cały czas mogłam liczyć na wsparcie i niezawodny kontakt. Gorąco polecam pana Adama jako doradcę kredytowego - profesjonalizm, wiedza i sprawność w działaniu.

Kredyty i pożyczki

6.0
Aleksandra
Termin usługi: listopad 2023 

Gorąco polecam współpracę z Panem Adamem! Przez cały proces, od momentu udzielenia informacji o planowanym programie kredytowym, aż do finalizacji kredytu był bardzo pomocny i profesjonalny. Odpowiadał na wszystkie zadane pytania (a nie było ich mało), dzięki czemu podpisując umowę o kredyt hipoteczny, nie miałam żadnych wątpliwości oraz poczucia, że czegoś nie wiem. Pan Adam wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta, doświadczeniem oraz wiedzą. Jest także bardzo empatycznym człowiekiem, który budzi zaufanie, co powoduje, że proces dotyczący tak ważnego wydarzenia, jakim jest kredyt hipoteczny, przebiega bezstresowo :)

Kredyty i pożyczki

6.0