Oceny (3)

Tadeusz
Termin usługi: styczeń 2024

Po postawieniu zarzutów podjął natychmiast działania obronne. Ten sam prokurator który postawił zarzuty , następnie sprawę umorzył. Sprawa nie trafiła do sądu. Wszystko było tak jak opisano na stronie www.adwokat-koprowski.pl. Polecam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Michał
Termin usługi: 01-06-2015

Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pana mecenasa. Potrzebowałem napisania odpowiedzi na pozew i byłem miło zaskoczony, gdy pozew był na trzy strony, a odpowiedź Pana mecenasa na osiem i to osiem treściwych i rzeczowych stron. Nie muszę dodawać, że pozew w całości został oddalony przez sąd. Ja w przyszłości w razie potrzeb bez wahania raz jeszcze z usług skorzystam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

5.8
mgr inż. Marzena Sztorc
Termin usługi: wrzesień-grudzień 2015

Pan mecenas Antoni Koprowski w sytuacji dla mnie nagłej jako jedyny podjął się poprowadzenia sprawy bez konieczności jechania przeze mnie z Lublina do Gdańska. Przez internet mogłam przesłać wszystkie konieczne dokumenty, sprawie został nadany bieg i już możemy się cieszyć z pozytywnego zakończenia. Pan mecenas w sposób zrozumiały i bardzo uprzejmy na bieżąco informował o postępach w sprawie. Z całym przekonaniem mogę polecić takie usługi, a zwłaszcza osobę Pan mecenasa Antoniego Koprowskiego.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

5.8