Kancelaria Adwokacka Oliwia Likierska

Kancelaria Adwokacka

Wybierz numer

514-514-053
a...@likierska.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Kancelaria Adwokacka Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Kancelaria Adwokacka Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Kancelaria Adwokacka Gdańsk 2
 

Artykuły o nas

O nas

W Kancelarii do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie i z dbałością o szczegóły, wykorzystując nie tylko naszą wiedzę, ale i doświadczenie, dzięki czemu tam, gdzie inni widzą problem, my widzimy możliwość jego rozwiązania.

Oceny (23)

Ela
Termin usługi: kwiecień 2024

Dzięki Pani Mecenas Oliwii Likierskiej odzyskałam kwotę odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Sprawił to profesjonalnie wystawiony pozew przeciwko temu ubezpieczylowi. Pani Oliwia Likierska to przemiła , serdeczna osoba z pełną gotowością do pomocy. Dziękuję.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Piotr
Termin usługi: styczeń 2024

Pełny profesjonalizm prowadzonej kancelarii prawnej zarówno w przygotowaniu samego pozwu jak i w trakcie już trwającego procesu. Dzięki znajomości tematu z sukcesem zakoczyły się boje z bankiem o unieważnienie umowy kredytu hipotecznego indeksowanego do franka. A zatem i rok zakończony w szampańskim nastroju. Polecam gorąco i z całego serca wszystkim klientom banków mających kredyty hipoteczne w CHF aby się nie bali i wstępowali na drogę prawną i dochodzili swoich praw korzystając z usług kancelarii Pani Mecenas Oliwii Likierskiej naprawdę warto!!!!. Mogę jeszcze dodać od siebie, że Pani Oliwia to naprawdę bardzo przemiła osoba. Panią Oliwię i wszystkich przyszłych klientów tej kancelarii pozdrawiam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Magda
Termin usługi: grudzień 2023

Polecam serdecznie, pani Oliwia zawsze służy pomocną dłonią i fachową wiedzą. Prosząc o poradę prawną w sprawie zakupu domu, doskonale wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości. Nie zawaham się skorzystać z porad pani Oliwii ponownie.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Monika
Termin usługi: kwiecień 2023

Pani Oliwia pomogła mi w sprawie alimentacyjnej. Była zawsze bardzo informatywna. Zawsze upewniała się że rozumiem cały proces oraz w jaki sposób będzie przebiegał i jakie są ewentualne opcje. Pani Oliwia jest empatyczną osoba co sprawiało że rozmowa mimo sytuacji przebiega lekko i z wielką wrażliwością. Jestem bardzo wdzięczna za Pani mecenas pomoc i szczerze polecam usługi z całego serca.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Katarzyna
Termin usługi: kwiecień 2023

Pani Mecenas Oliwia Likierska była moim pełnomocnikiem w sprawie egzekucyjnej prowadzonej przez komornika. Sprawa toczyła się w sądzie w Warszawie ale to dla Pani Adwokat nie było to problemem. Zawsze dostępna telefonicznie lub mailowo .Na bieżąco byłam informowana o sytuacji w sprawie i otrzymywałam skany pism wysyłanych do komornika i sądu. Pani Oliwia dysponuje godną podziwu wiedzą prawniczą, była bardzo konkretna i profesjonalna, jednocześnie empatyczna i wspierająca w tej trudnej dla mnie sytuacji. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i pozytywne zakończenie sprawy. Bardzo polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Agnieszka
Termin usługi: luty 2023

Wybór tej Kancelarii, to jak 6 totka. Pani mecenas Likierska świadczy usługi najwyższej jakości, jej znajomość prawa i orzeczeń sądów, które przytacza jest godna podziwu i podejście do spraw bardzo profesjonalne. Zawsze uważnie mnie słuchała a dzięki swojej czujności wyłapała niejedną nieścisłość drugiej strony. Ogromne zaangażowanie w sprawę. Polecam z całego serca!

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Bożena M.
Termin usługi: styczeń 2023

Z całego serca polecam Panią Mecenas! Profesjonalizm i efektywność w każdym calu. Niezmiernie się cieszę, że trafiłam pod takie "skrzydła", bo sama bym sobie nie poradziła ze sprawą o podział majątku wspólnego - za dużo było w sprawie niuansów sprzed wielu lat plus negatywnych emocji w kontaktach z byłym mężem. A tak Pani Adwokat nie tylko reprezentowała mnie na rozprawach, ale "ogarnęła" wszystkie kroki przed założeniem sprawy w sądzie - kontakty z urzędami, żeby uzyskać zaświadczenia, z rzeczoznawcą z którym współpracuje, z księgami wieczystymi. Dziękuję za nieocenione wsparcie i studzenie emocji na poszczególnych etapach, bo bez tego bym się chyba wykończyła.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.8
Krzysztof
Termin usługi: październik 2022

Z pomocy Pani Oliwi Likierskiej korzystałem kilkakrotnie za każdym razem otrzymując rzetelną i fachową pomoc. Panią Adwokat cechuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Emilia
Termin usługi: wrzesień 2022

Współpracę z Panią Oliwią oceniam jako wzorcową. Pani Adwokat jest bardzo merytoryczna, odważna, konsekwentna, rzeczowa i zawsze szuka najlepszego rozwiązania. Pani Mecenas potrafi też pomóc spojrzeć na sprawę z dystansu (ale bez lekceważenia problemu!) i ostudzić emocje a to bardzo pomaga uspokoić się!

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Jacek
Termin usługi: sierpień 2022

Krótkie spotkanie, czasami tylko jedna rozmowa w danym temacie, a porady Pani Mecenas pozostają jak drogowskazy na wiele lat.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
S
Termin usługi: lipiec 2022

Pani Adwokat Oliwia Likierska reprezentowała mnie w sprawie, która trafiła do Sądu przeciwko dzierżawcy, który nie regulował należności za czynsz podważając treść podpisanej wcześniej umowy. Sprawa wydawała się trudna, ale jak się okazało później, nie dla Pani Adwokat. Z każdym spotkaniem, z każdą rozmową, z każdym pismem odpowiadającym na zarzuty drugiej strony wierzyłam coraz bardziej, że sprawa zakończy się pomyślnie. I tak się stało. Pani Adwokat na bieżąco informowała mnie o przebiegu sprawy, a gdy coś się nagle komplikowało, znajdowała nowe, często jeszcze lepsze rozwiązanie. Naprawdę powiedzenie, że dla Pani Adwokat nie ma rzeczy niemożliwych, a słowo "problem" zastępuje słowem "wyzwanie, nie jest przesadzone. Od początku naszej współpracy urzekło mnie zarówno profesjonalne podejście, bardzo duża wiedza, jak i takie zwyczajne ludzkie zrozumienie. Pani Adwokat jest osobą konkretną, a przy tym empatyczną, sympatyczną i godną zaufania. Polecam usługi Kancelarii Adwokackiej Oliwii Likierskiej z czystym sumieniem, a Pani Adwokat bardzo dziękuję. Za wszystko!

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Joanna
Termin usługi: maj 2022

Do Pani Adwokat O.Likierskiej trafiłam z polecenia. Mam zatem ogromną wdzięcznośc do polecającej bo nie mogłam trafić lepiej. Jako klientka Pani Oliwii poczułam się usłyszana, zrozumiana, zaopiekowana w trudnym dla mnie obszarze języka prawniczego i zawiłości prawa. Bardzo polecam usługi Pani Oliwii Likierskiej. Uczciwie, rzetelnie, sumiennie wykonuje swoje obowiązki, spokojnie tłumaczy gdzie jesteśmy, co robić dalej. Na każdym etapie sprawy jest w kontakcie. Odpowiada na telefony, maile, o urlopach uprzedza, jednym słowem pełen profesjonalizm w pełni znaczenia tego słowa. Polecam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Urszula
Termin usługi: marzec 2022

Pani Oliwiaa Likierska prowadzila sprawe jako pelnomocnik mojego syna w sprawach rodzinnych i musze powiedziec,ze lepszego Adwokata nie mogl znalezc. Pani Oliwia jest bardzo profesjonalna z bardzo duza wiedza prawnicza. Pani mecenas caly czas czuwa nad sprawa, a my bylismy na biezaco informowani o przebiegu sprawy. Pani mecenas wykazala sie b.duza cierpliwoscia i zaangazowaniem w tej sprawie. Jak najbardziej polecam Pania Oliwie Likierska bo wiem,ze na niej mozna zawsze polegac.

Janusz
Termin usługi: marzec 2022

Pani Adwokat Oliwia Likierska ma ogromną wiedzę i jest bardzo profesjonalna oraz dokładna w tym co robi. Jej pisma są zawsze celne tak, że druga strona nie ma pola do dyskusji. Pani Mecenas Likierska ma siłę perswazji i energię, co przekłada się na skuteczność Pani Mecenas. Pani Adwokat na bieżąco informuje o postępach w sprawie i wysyła skany korespondenjci, więc przynajmniej wiadomo, że cały czas czuwa nad sprawą i więc stres jest też mniejszy. Do kancelarii trafiłem ze sprawą dotyczącą wad mieszkania i gdym miał jeszcze raz wybierać poszedłbym w ciemno do Pani Mecenas Likierskiej.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Dorota
Termin usługi: listopad 2021

Panią adwokat Oliwię poznałam, gdy zostala przydzielona mi z urzędu. Do sprawy podeszła indywidualnie nie oceniając człowieka. Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem. Zaangażowana w moją sprawę bardziej niż nie jeden adwokat wynajęty prywatnie. Kompetentna i inteligentna. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie. Polecam z pełną odpowiedzialnością i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług prawnych.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Robert G.
Termin usługi: listopad 2021

Pani Oliwia Likierska poprowadziła zwycięsko sprawę dotyczą mojego mieszkania. Posługując się szeregiem argumentów wynikających z przepisów prawa, orzecznictwa oraz literatury prawnej, wykazała ogromną wiedzę w tym zakresie, a jej interpretacja prawa i wielu zagadnień okazała się bardzo logiczna i bezbłędna. Pełne zaangażowanie w sprawę i profesjonalizm Pani Adwokat to cechy, dzięki którym każdemu mogę polecić usługi jej kancelarii.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Beata
Termin usługi: grudzień 2021

Pani Oliwia Likierska reprezentowała moją osobę na rozprawach sądowych dotyczących prawa rodzinnego. Szeroka wiedza w tym zakresie, determinacja i pewność co do słuszności swojego stanowiska w danej sprawie przełożyły się na jej skuteczność. Współpraca z adwokat Oliwią Likierską przebiegała z zachowaniem wszelkim zasad profesjonalizmu, rzetelności i sumienności. Cenny okazał się także stały, elastyczny i bezpośredni kontakt z Panią adwokat. Panią adwokat cechuje powołanie, które przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług. Serdecznie polecam

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Krzysztof .G
Termin usługi: luty 2022

Korzystałem z pomocy prawnej kancelarii Pani Oliwii Likierskiej , jestem bardzo zadowolony i dziękuję za pozytywne zakończenie moich spraw . Polecam usługi prawne kancelarii .

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Izabela Karteveit
Termin usługi: grudzień 2021

Polecam wszystkim potzrebujacym rozwiazania trudnych spraw.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Bartek
Termin usługi: grudzień 2021

Szukasz doświadczonego, serdecznego, profesjonalnego oraz skutecznego adwokata? Dobrze trafiłeś. Gorąco polecam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0