Niepubliczny Żłobek AGUGU

Niepubliczny Żłobek AGUGU

Wybierz numer

696-130-240
z...@gmail.com pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
AGUGU to kameralny, prywatny żłobek przeznaczony dla 15 dzieci. Naszym założeniem było stworzenie miejsca na wzór domu: ciepłego, bezpiecznego, intymnego. Miejsca odróżniającego się od innych placówek, tłocznych, głośnych, "godzinowych", w których grupa żłobkowa jest uzupełnieniem przedszkola.

Ofertę AGUGU, kierujemy do rodziców dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

Monitoring

AGUGU sprawi, że powrót do pracy i rozłąka z maluszkiem przebiegnie mniej stresująco, a wy Drodzy Rodzice będziecie spokojni o swój skarb. Pomoże Wam w tym kamera z podglądem on-line, zamontowana w Naszym żłobku. W każdej chwili możecie sprawdzić co porabia Wasz maluch i upewnić się, że jest bezpieczny i szczęśliwy. Korzystajcie śmiało - nie mamy nic do ukrycia.

Słów kilka o lokalu

Żłobek AGUGU zlokalizowany jest w cichej i spokojnej części Wielkiego Kacka, z dala od hałasu i ulic. Lokal znajduje się na parterze jednorodzinnego budynku mieszkalnego, jego łączna powierzchnia to 105 m². Dzieci mają do swojej dyspozycji przylegający do budynku, ogrodzony ogród z dwiema piaskownicami, zjeżdżalnią oraz huśtawką, zagospodarowany tak aby zapewnić bezpieczną i radosną zabawę (urządzenia do zabawy dostosowane do wieku dzieci, przytwierdzone do podłoża, piaskownice z daszkiem zapewniającym ochronę przeciwsłoneczną, zamykane na noc w celu ochrony przed zanieczyszczeniami, piasek wymieniany jest regularnie).
AGUGU składa się z 5 pomieszczeń. Do dyspozycji mamy przestronną salę zabaw (45,7 m²) , oddzielne pomieszczenie sypialne przeznaczone do wypoczynku dzieci, szatnię z wózkarnią, kuchnię oraz łazienkę z sanitariatami dostosowanymi wielkością i wysokością do wieku dzieci (dwie umywalki, przewijak, natrysk oraz dwa ustępy). Meble, wykładziny dywanowe, wykładziny PCV, oświetlenie oraz wszelkie wyposażenie żłobka posiada atesty lub certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Komendy Straży Pożarnej.
W bezpośrednim sąsiedztwie naszego żłobka znajduje się Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 20, która jest jedną z najlepszych szkół podstawowych w Gdyni. Jeśli jesteście Państwo także rodzicami dzieci w wieku szkolnym, nasz żłobek jest wygodnym rozwiązaniem przy porannym odwożeniu rodzeństwa do szkoły i żłobka.

Godziny pracy

7 -17 od poniedziałku do piątku. Pracujemy również w wakacje i ferie zimowe. Żłobek zamknięty jest jedynie w dni ustawowo wolne od pracy i weekendy.

Żłobek AGUGU otrzymuje dotacje z rządowego programu "MALUCH". W 2014 roku obniżaliśmy opłatę za pobyt dziecka w żłobku o 176 zł, w 2015 roku opłata uległa obniżeniu o 244 zł. W roku 2016 o 200 zł.

Oceny (8)

Dorota Derheld-Gręda
Termin usługi: sierpień 2023

To najlepsze miejsce, jakie można sobie wymarzyć dla swojego dziecka! Wspaniałe Ciocie, które z najwyższą troską zajmują się maluchami. Są delikatne, uważne, opiekuńcze, kreatywne i pogodne. Synek z radością rozpoczynał każdy dzień w żłobku. Czasem nawet w soboty dopytywał czy idzie. Odbierałam go zawsze radosnego, w doskonałym nastroju, co stanowi najlepszą rekomendację dla tego miejsca - uśmiech dzieci! Wielkie podziękowania również dla Pani Oli - właścicielki, która skupia wokół siebie i zatrudnia tak wspaniałą kadrę! Już drugi syn jest absolwentem Agugu i jeśli miałabym jeszcze dzieci, to z pewnością woziłabym je w tamto miejsce! Polecam wszystkim bardzo serdecznie!!!!! Dorota, mama Roberta

Żłobki

6.0
Mama WW
Termin usługi: wrzesień 2023

Mój synek chodził do żłobka 2 lata i był to cudowny okres w jego życiu i rozwoju. Dziecko codziennie było zaapiekowane, zadbane i szczęśliwe. Ciocie otaczają dzieci troską i miłością jak "drugie mamy". Inicjują wiele zabaw, gier i przygód, dni tematycznych itp. Utrzymują stały kontakt z rodzicami, informując a każdym drobnym aspekcie związanym z dzieckiem. W przypadku nieobecności też utrzymują kontakt. Mój synek uwielbiał agugu. polecam z głębi serca i dziękuję Wszystkim Ciociom za ogromny wkład i trud jakie włożyły we współwychowanie naszego synka.

Żłobki

6.0
Justyna
Termin usługi: wrzesień 2023

Polecam. Dziecko zadowolone.

Żłobki

6.0
Basia
Termin usługi: lipiec 2023

Genialne miejsce!Polecam nawet najbardziej zatroskanym rodzicom!

Żłobki

6.0
Babcia Barbara
Termin usługi: sierpień 2023

Dziękuję, że mogę zaopiniować żłobek Agugu. Jestem babcią Wnusia, który od pierwszego roku swojego życia uczęszczał do Agugu. Pragnę serdecznie podziękować za każdy dzień w którym mój Wnuczuś czuł się jak we własnym domu.Wspaniały, zawsze radosny personel. Dziewczyny Aga, Ola, Kaja całym sercem oddane dzieciom. Z ogromną cierpliwością, entuzjazmem i pasją sprawiały, że dziecko zapomniało o tęsknocie za rodzicami. Jesteście błogosławieństwem dla wielu pracujących rodziców. Bardzo dziękuję, że mój Wnuk czuł się wyjątkowy, kochany i bezpieczny poza domem. Dziękuję za ciężką pracę i poświęcenie. Wasza praca jest nieoceniona. Wszystkim polecam Agugu, które w serduszku mojego Wnusia na zawsze zostanie. Za każde dobre słowo, wytartą łezkę, uśmiech, każde przytulenie i każdy na czas przewinięty pampers. Wszystko to sprawiło, że mój Wnuk czuł się wspaniale.️

Żłobki

6.0
Rodzice Isi :)
Termin usługi: wrzesień 2022

Najcudowniejsze miejsce dla maluszka jakie można sobie wymarzyć :) Nasza córeczka uwielbiała tam chodzić. Dziewczyny Ola, Aga i Kaja stworzyły dzieciom miejsce pełne radości, miłości i poczucia bezpieczeństwa. Polecamy z całego serca.

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Małgorzata
Termin usługi: wrzesień 2022

Byliśmy bardzo zawodoleni - przenieśliśmz córkę ze względu na dojazdy polecam:)

Żłobki

5.8
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
M
Termin usługi: sierpień 2022

Cudowne miejsce w którym dzieci są zaopiekowane i szczęśliwe.

Żłobki

5.8
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6