Ranking III miejsce

Niepubliczny Żłobek AGUGU

Niepubliczny Żłobek AGUGU

Wybierz numer

696-130-240
z...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Niepubliczny Żłobek AGUGU Gdynia 4
 

Artykuły o nas

O nas


Niepubliczny Żłobek AGUGU, to miejsce przeznaczone dla dzieci od 1 roku do 3 lat. Mieścimy się na osiedlu Wielki-Kack w Gdyni (na przeciwko SP20). Posiadamy bogate doświadczenie. Działamy na rynku opieki nad dziećmi od 10 lat, wypuszczając spod swoich skrzydeł kolejne pokolenia żłobkolaków. Naszymi największymi atutami jest kameralność żłobka, profesjonalny i doświadczony personel, który pracuje ze sobą wiele lat, jesteśmy jak dobrze naoliwiona maszyna :). Naszym założeniem było stworzenie miejsca na wzór domu, ciepłego, bezpiecznego, intymnego. Miejsca odróżniającego się od innych placówek, tłocznych, głośnych, "godzinowych", w których grupa żłobkowa jest uzupełnieniem przedszkola.
Posiadamy monitoring z dostępem dla rodziców, indywidualny login i hasło przekazujemy w dniu podpisania umowy.

Lokal

Żłobek AGUGU zlokalizowany jest w cichej i spokojnej części Wielkiego Kacka, z dala od hałasu i ulic. Lokal znajduje się na parterze jednorodzinnego budynku mieszkalnego, jego łączna powierzchnia to 105 m². Dzieci mają do swojej dyspozycji przylegający do budynku, ogrodzony ogród z piaskownicą, zjeżdżalnią oraz huśtawką, zagospodarowany tak aby zapewnić bezpieczną i radosną zabawę. 
AGUGU składa się z 5 pomieszczeń. Do dyspozycji mamy przestronną salę zabaw (50 m²) z wyjściem na taras , oddzielne pomieszczenie sypialne przeznaczone do wypoczynku dzieci, szatnię z wózkarnią, kuchnię oraz łazienkę z sanitariatami dostosowanymi wielkością i wysokością do wieku dzieci (dwie umywalki, przewijak, natrysk oraz dwa ustępy). Meble, wykładziny dywanowe, wykładziny PCV, oświetlenie oraz wszelkie wyposażenie żłobka posiada atesty lub certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Komendy Straży Pożarnej.
W bezpośrednim sąsiedztwie naszego żłobka znajduje się Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 20, która jest jedną z najlepszych szkół podstawowych w Gdyni. Jeśli jesteście Państwo także rodzicami dzieci w wieku szkolnym, nasz żłobek jest wygodnym rozwiązaniem przy porannym odwożeniu rodzeństwa do szkoły i żłobka.

Godziny pracy

7 -17 od poniedziałku do piątku. 

DZIENNA OPIEKA AGUGU

W 2016 roku w związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą, otworzyliśmy drugi oddział AGUGU, mieszczący się przy ul. Siewnej 2.
Do naszej dyspozycji jest dom jednorodzinny z prywatnym placem zabaw, salą dydaktyczną oraz dwiema sypialniami.

 

Oceny (14)

Vedi
Termin usługi: styczeń 2024

Przecudowne miejsce. Agnieszka, Ola, Marta oraz Babcia Halinka to obłędne osoby, które kochają dzieci jak swoje. Placówka jest czysta i bezpieczna, a opieka na najwyższym poziomie. Dziewczyny angażują się 150% w rozwój i dobro swoich podopiecznych.

Żłobki

6.0
Magda
Termin usługi: styczeń 2024

Rewelacyjne miejsce dla maluszków! Moja córka, która jest bardzo wrażliwa pokochała to miejsce od razu, czuję się bezpiecznie i każdego dnia wspomina cudowne opiekunki! Mój syn idzie tam obowiązkowo!

Żłobki

6.0
Rodzic
Termin usługi: grudzień 2023

Miła rodzinna atmosfera :) najmilsze Ciocie jakie sobie można wyobrazić. Wiele zabaw i przyjemnej organizacji czasu dla naszych milusińskich:)

Żłobki

6.0
Małgosia
Termin usługi: grudzień 2023

Gorąco polecam , Pani Dorotka, Pani Kaja i Pani Asia to najcudowniejsze opiekunki, dzięki Nim córka od poczatku bardzo chętnie chodzi do żłobka:) Plusem jest plac zabaw na terenie żłobka oraz tematyczne zajecia podczas pobytu dziecka w placówce. Jestemy bardzo zadowoleni

Żłobki

6.0
Daniel
Termin usługi: grudzień 2023

Najlepszy żłobek w Gdyni . Życzliwe i miłe Panie które z serca zajmują się dziećmi , różne zajęcia kreatywne . Syn z zadowoleniem każdego ranka biegnie do żłobka.

Żłobki

6.0
Kinga B.
Termin usługi: grudzień 2023

Rewelacyjny poziom, wysokie zaangazowanie w opiekę nad dziećmi. Polecam!

Żłobki

6.0
Dorota Derheld-Gręda
Termin usługi: sierpień 2023

To najlepsze miejsce, jakie można sobie wymarzyć dla swojego dziecka! Wspaniałe Ciocie, które z najwyższą troską zajmują się maluchami. Są delikatne, uważne, opiekuńcze, kreatywne i pogodne. Synek z radością rozpoczynał każdy dzień w żłobku. Czasem nawet w soboty dopytywał czy idzie. Odbierałam go zawsze radosnego, w doskonałym nastroju, co stanowi najlepszą rekomendację dla tego miejsca - uśmiech dzieci! Wielkie podziękowania również dla Pani Oli - właścicielki, która skupia wokół siebie i zatrudnia tak wspaniałą kadrę! Już drugi syn jest absolwentem Agugu i jeśli miałabym jeszcze dzieci, to z pewnością woziłabym je w tamto miejsce! Polecam wszystkim bardzo serdecznie!!!!! Dorota, mama Roberta

Żłobki

6.0
Mama WW
Termin usługi: wrzesień 2023

Mój synek chodził do żłobka 2 lata i był to cudowny okres w jego życiu i rozwoju. Dziecko codziennie było zaapiekowane, zadbane i szczęśliwe. Ciocie otaczają dzieci troską i miłością jak "drugie mamy". Inicjują wiele zabaw, gier i przygód, dni tematycznych itp. Utrzymują stały kontakt z rodzicami, informując a każdym drobnym aspekcie związanym z dzieckiem. W przypadku nieobecności też utrzymują kontakt. Mój synek uwielbiał agugu. polecam z głębi serca i dziękuję Wszystkim Ciociom za ogromny wkład i trud jakie włożyły we współwychowanie naszego synka.

Żłobki

6.0
Justyna
Termin usługi: wrzesień 2023

Polecam. Dziecko zadowolone.

Żłobki

6.0
Basia
Termin usługi: lipiec 2023

Genialne miejsce!Polecam nawet najbardziej zatroskanym rodzicom!

Żłobki

6.0
Babcia Barbara
Termin usługi: sierpień 2023

Dziękuję, że mogę zaopiniować żłobek Agugu. Jestem babcią Wnusia, który od pierwszego roku swojego życia uczęszczał do Agugu. Pragnę serdecznie podziękować za każdy dzień w którym mój Wnuczuś czuł się jak we własnym domu.Wspaniały, zawsze radosny personel. Dziewczyny Aga, Ola, Kaja całym sercem oddane dzieciom. Z ogromną cierpliwością, entuzjazmem i pasją sprawiały, że dziecko zapomniało o tęsknocie za rodzicami. Jesteście błogosławieństwem dla wielu pracujących rodziców. Bardzo dziękuję, że mój Wnuk czuł się wyjątkowy, kochany i bezpieczny poza domem. Dziękuję za ciężką pracę i poświęcenie. Wasza praca jest nieoceniona. Wszystkim polecam Agugu, które w serduszku mojego Wnusia na zawsze zostanie. Za każde dobre słowo, wytartą łezkę, uśmiech, każde przytulenie i każdy na czas przewinięty pampers. Wszystko to sprawiło, że mój Wnuk czuł się wspaniale.️

Żłobki

6.0
Rodzice Isi :)
Termin usługi: wrzesień 2022

Najcudowniejsze miejsce dla maluszka jakie można sobie wymarzyć :) Nasza córeczka uwielbiała tam chodzić. Dziewczyny Ola, Aga i Kaja stworzyły dzieciom miejsce pełne radości, miłości i poczucia bezpieczeństwa. Polecamy z całego serca.

Żłobki

6.0
Małgorzata
Termin usługi: wrzesień 2022

Byliśmy bardzo zawodoleni - przenieśliśmz córkę ze względu na dojazdy polecam:)

Żłobki

5.8
M
Termin usługi: sierpień 2022

Cudowne miejsce w którym dzieci są zaopiekowane i szczęśliwe.

Żłobki

5.8