Niepubliczny Żłobek AGUGU

adres
81-581 Gdynia, Nowodworcowa 1/1
telefon
696-130-240
e-mail
z...@gmail.com pokaż
www
www.agugu.info
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 17:00
możliwość dostosowania godzin otwarcia żłobka do potrzeb rodziców

O nas

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

AGUGU to kameralny, prywatny żłobek przeznaczony dla 15 dzieci. Naszym założeniem było stworzenie miejsca na wzór domu: ciepłego, bezpiecznego, intymnego. Miejsca odróżniającego się od innych placówek, tłocznych, głośnych, "godzinowych", w których grupa żłobkowa jest uzupełnieniem przedszkola.

Ofertę AGUGU, kierujemy do rodziców dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

Monitoring

AGUGU sprawi, że powrót do pracy i rozłąka z maluszkiem przebiegnie mniej stresująco, a wy Drodzy Rodzice będziecie spokojni o swój skarb. Pomoże Wam w tym kamera z podglądem on-line, zamontowana w Naszym żłobku. W każdej chwili możecie sprawdzić co porabia Wasz maluch i upewnić się, że jest bezpieczny i szczęśliwy. Korzystajcie śmiało - nie mamy nic do ukrycia.

Słów kilka o lokalu

Żłobek AGUGU zlokalizowany jest w cichej i spokojnej części Wielkiego Kacka, z dala od hałasu i ulic. Lokal znajduje się na parterze jednorodzinnego budynku mieszkalnego, jego łączna powierzchnia to 105 m². Dzieci mają do swojej dyspozycji przylegający do budynku, ogrodzony ogród z dwiema piaskownicami, zjeżdżalnią oraz huśtawką, zagospodarowany tak aby zapewnić bezpieczną i radosną zabawę (urządzenia do zabawy dostosowane do wieku dzieci, przytwierdzone do podłoża, piaskownice z daszkiem zapewniającym ochronę przeciwsłoneczną, zamykane na noc w celu ochrony przed zanieczyszczeniami, piasek wymieniany jest regularnie).
AGUGU składa się z 5 pomieszczeń. Do dyspozycji mamy przestronną salę zabaw (45,7 m²) , oddzielne pomieszczenie sypialne przeznaczone do wypoczynku dzieci, szatnię z wózkarnią, kuchnię oraz łazienkę z sanitariatami dostosowanymi wielkością i wysokością do wieku dzieci (dwie umywalki, przewijak, natrysk oraz dwa ustępy). Meble, wykładziny dywanowe, wykładziny PCV, oświetlenie oraz wszelkie wyposażenie żłobka posiada atesty lub certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Komendy Straży Pożarnej.
W bezpośrednim sąsiedztwie naszego żłobka znajduje się Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 20, która jest jedną z najlepszych szkół podstawowych w Gdyni. Jeśli jesteście Państwo także rodzicami dzieci w wieku szkolnym, nasz żłobek jest wygodnym rozwiązaniem przy porannym odwożeniu rodzeństwa do szkoły i żłobka.

Godziny pracy

7 -17 od poniedziałku do piątku. Pracujemy również w wakacje i ferie zimowe. Żłobek zamknięty jest jedynie w dni ustawowo wolne od pracy i weekendy.

Żłobek AGUGU otrzymuje dotacje z rządowego programu "MALUCH". W 2014 roku obniżaliśmy opłatę za pobyt dziecka w żłobku o 176 zł, w 2015 roku opłata uległa obniżeniu o 244 zł. W roku 2016 o 200 zł.

Opinie + Oceń


6.0

w kategorii

Żłobki

 • opieka:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • bezpieczeństwo:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Bardzo polecam

Córeczka uczęszczała do żłobka od samego początku istnienia tej placówki. Żłobek przewidziany dla max 15 dzieci , którymi opiekują się 2-3 Panie. Córeczka była zadbana i szczęśliwa. Chętnie chodziła do żłobka. Bardzo zżłyła się z "ciociami". Największą zaletą tego miejsca jest miła rodzinna atmosfera, ścisła współpraca wychowawczyń z rodzicami oraz aktywna praca Pań nad prawidłowym rozwojem wszystkich dzieci. Szczególnie miło wspominam wszelkie zajęcia plastyczne. Panie nie bały się narobić z dziećmi "artystycznego" bałaganu , co oczywiście najbardziej podobało się dzieciaczkom. Oddając córeczkę do żłobka byłam pewna, że będzie miała cudowny dzień. Polecam taki kompoft każdej mamie :-)

 • Dominika Miotk (kobieta, 31-40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2016

6.0

w kategorii

Żłobki

 • opieka:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • bezpieczeństwo:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Uczęszczał do stycznia 2018

Super miejsce. Polecamy szczególnie panią Kasię!

 • Mama (kobieta, 31-40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »