AirSpace - dmuchany park rozrywki

AirSpace

Wybierz numer

793-337-301
k...@airspace.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/9 - AirSpace Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/9 - AirSpace Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/9 - AirSpace Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/9 - AirSpace Gdynia +6 1
 

TV Filmy

1067

AirSpace kosmiczna zabawa

O nas

Największy dmuchany park rozrywki w Trójmieście.
Zapraszamy do największego dmuchanego centrum rozrywki dla dzieci.

Stworzyliśmy obiekt, który sprawia, że kosmos jest na wyciągnięcie rąk. W którym dzieci spędzą czas na zabawie, połączonej ze zdobywaniem wiedzy. Każde dziecko uzyska u nas licencję astronauty i odbędzie niezapomnianą "podróż" do gwiazd. Naszym założeniem było stworzenie miejsca przyjaznego dla najmłodszych, w którym będą mogły się wyszaleć do granic możliwości.

Jesteśmy parkiem rozrywki, w którym dzieci zrealizują marzenia o zostaniu astronautą i lotach w kosmos. To miejsce, w którym spełniają się dziecięce fantazje, o sięganiu do gwiazd i odkrywaniu odległych galaktyk.

AirSpace to 1500 m2, które udostępniliśmy najmłodszym astronautom, gdzie w wielkim dmuchanym parku, mają do dyspozycji kosmiczne skocznie i zjeżdżalnie, tory przeszkód, galaktyczną trampolinę, rakiety wspinaczkowe, elektroniczną strzelnicę i wiele wiele innych atrakcji. 

Mamy również miejsce dla najmłodszych adeptów szkoły kosmicznej - specjalną strefę, w której podobne atrakcje dostosowaliśmy do możliwości nawet 2-3 latków.

Nasza oferta to również zajęcia zorganizowane:
- przyjęcia urodzinowe dla dzieci,
- warsztaty dla grup przedszkolno-szkolnych
- wynajęcie obiektu na wyłączność dla spotkań firmowych, team buildingu, lub prywatnych przyjęć okolicznościowych

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny otwarcia parku?
W ciągu roku szkolnego standardowe godziny otwarcia to 12:00-20:00 od poniedziałku do piątku i 10:00-20:00 w weekendy. Jednak mogą się one zmieniać np w święta. Najlepiej aktualne godziny sprawdzić na naszej wizytówce google, stronie www.airspace.pl lub Facebook.
Od jakiego wieku można wejść na park?
Zapraszamy dzieci już od 1-go roku życia. Rodzic/opiekun dziecka do lat 7 wchodzi do parku za darmo.
Ile kosztuje bilet?
Aktualny cennik dostępny jest na naszej stronie www.airspace.pl .
Czy są wolne terminy na przyjęcie urodzinowe?
W celu sprawdzenia wolnych terminów, lub dokonania rezerwacji przyjęcia urodzinowego, prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www.airspace.pl lub o kontakt mailowy z parkiem.
Czy mogę zarezerwować wejście do parku telefonicznie?
Niestety nie ma takiej możliwości. Bilety można kupić bezpośrednio przed zabawą w recepcji parku.
Czy mogę zapłacić za bilet Bonem Turystycznym?
Niestety nie akceptujemy bonów turystycznych.
Czy mamy karty podarunkowe?
Tak. Nasze vouchery można zakupić w recepcji parku.

Oceny (10)

Dorian
Termin usługi: czerwiec 2024

Szybko schodzi powietrze jest bardzo duszno i pełno kurzu.

Place zabaw i małpie gaje

2.5
Mateusz
Termin usługi: styczeń 2024

Chłopcy w wieku 7 i 11 lat obiegli w 10 min wszystko , po 20 min stwierdzili, że im się nudzi. Atrakcje takie jak strzelnica itp. Nie działają. Po zgłoszeniu o tym fakcie pracownikowi stwierdzili, że niestety żadne z nich nie działają. Oczywiście płatność za te niedziałające atrakcje kase wzięli. Lipa

Place zabaw i małpie gaje

1.0
Barbara
Termin usługi: maj 2023

Dmuchańce mocno zużyte, połatane byle jak, nikt nie inwestuje w naprawę atrakcji, kosmiczny stół na"wejściu" to chyba już od 3 lat nie działa, dzieciom się podoba tak czy siak, ale cena niewspółmierna, bo coraz wyższa, zważywszy, że większość rzeczy nie działa to jednak zniechęca. Poskakać i podjeżdżać to można raz na jakiś czas..

Place zabaw i małpie gaje

3.0
Monika
Termin usługi: wrzesień 2022

Wspaniała obsługa!!Panie bardzo miłe, pomocne i uśmiechnięta.

Place zabaw i małpie gaje

6.0
Agata
Termin usługi: listopad 2019

Tak szczęśliwych dzieciaków nie widziałam chyba nigdy wcześniej!:) mega energia,pełen profesjonalizm

Place zabaw i małpie gaje

6.0
Ola
Termin usługi: listopad 2019

rewelacja! fantastyczne miejsce

Place zabaw i małpie gaje

6.0
Marek
Termin usługi: listopad 2019

Wiem ze jest zima i 2 stopnie na zewnątrz ale 16 stopni w srodku to przesada... dzieciaki aż ubierają bluzy jak tylko zatrzymają się w biegu

Place zabaw i małpie gaje

3.8
Magda
Termin usługi: listopad 2019

Dzieci zadowolone. Kawa smaczna. Animatorki super. Szczegolne podziekowania dla Pani Pauliny :) Polecam

Place zabaw i małpie gaje

5.7
Prudence
Termin usługi: listopad 2019

Mam mieszane uczucia. Jak już pisała osoba poniżej: podawanie danych do zakupu biletu jest co najmniej... dziwne. Kwestia skarpetek: myslalam, że będą antypoślizgowe, a przez pierwsze 20 min pobytu dziecko uczyło się w nich chodzic, bo tak się ślizgały. Sam park ok, chociaż brakowało mi krótkiego opisu atrakcji przy zakupie biletu, ewentualnie mapki z poszczególnymi atrakcjami. Na pewno nie jest to typowa „kulkownia”, gdzie można puścić dziecko i mieć je z głowy, ale to akurat uważam za zaletę, bo sporo atrakcji jest fajnych tez dla dorosłych. Trzylatkowi musiałam wymyślić scenariusz zabawy z rakietami, kosmitami itp, podobało mu się. Cena biletu trochę zbyt wygórowana.

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry, skarpetki nie są antypoślizgowe ponieważ uniemożliwiałyby korzystanie z atrakcji takich jak np zjeżdżalnie. Aby uniknąć wywrotki, umieściliśmy maty antypoślizgowe na zejściu z dmuchańców :)

Place zabaw i małpie gaje

3.2
cp
Termin usługi: październik 2019

Dlaczego aby wejść do "parku rozrywki" należy zarejestrować się na waszej stronie podając Imię, nazwisko, datę urodzenia, kod pocztowy, nr telefonu, adres email? Czy to przypadkiem jest nieuzasadnione zbieranie danych osobowych? Przepis dot. używania waszych skarpetek jest słabo zorganizowany. Nie było rozmiaru dla mojego dziecka. Zaproponowano mi albo za duże skarpetki, albo za małe. Zakupiłem za duże z zastrzeżeniem, że dziecko wejdzie w swoich skarpetkach. Pani z obsługi stwierdziła, że tak nie można, że dziecko MUSI założyć wasze skarpetki. Przez kilka minut dyskutowałem z tą panią. Dopiero interwencja innej pani pomogła, w drodze wyjątku. Skarpetki niby ze względów higienicznych...ale nie ważne, że za małe czy za duże... Obsługi na samym placu nie widziałem.

Place zabaw i małpie gaje

1.7