AirSpace - dmuchany park rozrywki

adres
81-341 Gdynia, Tadeusza Wendy 7/9
(Parter pod parkiem trampolin Jumpcity)
telefon
793-337-301
e-mail
k...@airspace.pl pokaż
www
https://www.airspace.pl
Godziny otwarcia
pn-pt12:00 - 20:00
sob-nd10:00 - 21:00
2 aktywne ogłoszenia zobacz wszystkie
Obsługa Kosmodromu
Gdynia Śródmieście
Animator Misji Kosmicznej w AirSpace
Gdynia Śródmieście

Napisali o nas

  • Już otwarty AirSpace - kosmiczny park zabaw w Gdyni
    Już otwarty AirSpace - kosmiczny park zabaw w Gdyni artykuł sponsorowany 17 września 2019 (52 opinie) Pamiętacie, gdy będąc dziećmi marzyliście o zostaniu astronautą i podróżach w kosmos? Stworzyliśmy miejsce, w którym spełniają się dziecięce fantazje o sięganiu do gwiazd i...

O nas

Zapraszamy Was do największego dmuchanego centrum rozrywki dla dzieci.
 
AirSpace to park, w którym Wasze dzieci zrealizują marzenia o zostaniu astronautą i lotach w kosmos. To miejsce, w którym spełniają się dziecięce fantazje, o sięganiu do gwiazd i odkrywaniu odległych galaktyk.

Stworzyliśmy obiekt, który sprawia, że kosmos jest na wyciągnięcie rąk. W którym dzieci spędzą czas na zabawie, połączonej ze zdobywaniem wiedzy. Każde dziecko uzyska u nas licencję astronauty i odbędzie niezapomnianą podróż do gwiazd.

AirSpace to 1500 m2, które udostępniliśmy najmłodszym astronautom, gdzie w wielkim dmuchanym parku, mają do dyspozycji kosmiczne skocznie i zjeżdżalnie, tory przeszkód, galaktyczną trampolinę, rakiety wspinaczkowe, elektroniczną strzelnicę i wiele wiele innych atrakcji. 

Mamy również miejsce dla najmłodszych adeptów szkoły kosmicznej - specjalną strefę, w której podobne atrakcje dostosowaliśmy do możliwości nawet 2-3 latków.

Nasza oferta to również zajęcia zorganizowane:
- przyjęcia urodzinowe dla dzieci,
- warsztaty dla grup przedszkolno-szkolnych
- wynajęcie obiektu na wyłączność dla spotkań firmowych, team buildingu, lub prywatnych przyjęć okolicznościowych

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Co nowego

  • Kosmiczne urodziny w AirSpace - o tym marzy każde dziecko, a my te marzenia spełniamy. Zabierzemy dzieci, w podróż w najodleglejsze zakątki galaktyki.
  • Zapraszamy szkoły i przedszkola. Pod czujnym okiem animatora łączymy świetną zabawę z warsztatami. Przekażemy dzieciom niesamowitą porcję wiedzy kosmicznej