Akademia Dobrej Edukacji Szkoła Podstawowa

Akademia Dobrej Edukacji

Wybierz numer

669-477-685
a...@dobraedukacja.edu.pl pokaż
Otwarte do 16:30 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Akademia Dobrej Edukacji Pruszcz Gdański 4
  • Zdjęcie 2/10 - Akademia Dobrej Edukacji Pruszcz Gdański 3
  • Zdjęcie 3/10 - Akademia Dobrej Edukacji Pruszcz Gdański 2
  • Zdjęcie 4/10 - Akademia Dobrej Edukacji Pruszcz Gdański +7 1
 

O nas

Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim powstała w 2018 roku. Od samego początku jej istnienia odznaczamy się gotowością do odpowiadania wyzwaniom współczesności i potrzebom naszych podopiecznych. Naszą pracę edukacyjną rozpoczynaliśmy z sześciorgiem uczniów i tak z roku na rok wyznaczamy sobie nowe cele i realizujemy je w najlepszy dla naszej Akademii sposób, zyskując zaufanie i zadowolenie naszych uczniów i ich rodziców.
W piątym roku naszej pracy powitamy siedemdziesięcioro uczniów, co jest cieszącym nas dowodem ciągłego rozwoju i piękną motywacją do podejmowania się przyszłych działań.

Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim nastawiona jest na nauczanie kooperatywne. Wiemy, że bezpośrednie doświadczanie świata, praca edukacyjna w małych grupach, a przede wszystkim dzielenie się wiedzą i wzajemne inspirowanie są dla uczniów najkorzystniejsze w rozwoju intelektualnym, jak i emocjonalnym oraz społecznym. Realizujemy działania edukacyjne, które angażują sferę poznawczą uczniów, skłaniają ich do trenowania i utrwalania podstawowych umiejętności - czytania, pisania, mówienia i myślenia, jak i rozbudzają indywidualne pasji i zachęcają do sięgania po więcej - od pierwszych klas stwarzamy możliwości do nauki języków obcych - angielskiego i hiszpańskiego. Przy tym przez cały czas dbamy o rozbudzanie samodzielności i świadomości podejmowanych działań u naszych podopiecznych.

Dzieci i młodzież tworzą Społeczność Uczniowską Akademii, która grupowo i niekiedy indywidualnie trenuje umiejętności społeczne. Mając na uwadze potrzeby rozwojowe dzieci, zapewniamy im bezpieczeństwo, jasność granic i konsekwentne działania. Dzięki temu różnowiekowe grupy, stworzone odpowiednio do ich zdiagnozowanych potrzeb, radzą sobie z edukacyjnymi wyzwaniami i osiągają swoje indywidualne sukcesy.

Atmosfera zajęć szkolnych jest przyjazna, a warunki do pozyskiwania wiedzy i nabywania nowych umiejętności są kameralne i sprzyjające rozwojowi. Nasze zaangażowanie na rzecz pracy w relacji przekłada się także na wspieranie Społeczności Rodziców i Opiekunów w radzeniu sobie z wyzwaniami wychowawczymi i edukacyjnymi, zapewniając im możliwość spotkań indywidualnych ze specjalistami, jak również oferując grupowe wydarzenia rozwojowe i działania terapeutyczne w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Instytutu Dobrej Edukacji Punktu Konsultacyjnego w Pruszczu.

Społeczność Uczących składa z ekspertów, specjalistów i praktykujących pasjonatów, dla
których edukacja jest ważna i jest postrzegana również jako relacja. Toteż w pracy nauczycielskie i mentorskiej z otwartością i zrozumieniem odpowiadamy potrzebom naszych uczniów, dostrzegając ich wyjątkowość i pracując w oparciu o ich indywidualne zasoby.

Rozwój jest dla nas istotny i dążymy, by odbywał się na każdym polu działalności Akademii Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim.

Oceny (8)

Łukasz
Termin usługi: kwiecień 2023 

Świetna szkoła. Nauczyciele kompetentni, ale przede wszystkim bardzo empatyczni. Jedyna szkoła jaką z nam z tak indywidualnym podejściem do ucznia.

Szkoły podstawowe

5.4
Aleksandra K.
Termin usługi: listopad 2022 

Zanim zapisalam tu dzieci bylam w wielu niepublicznych szkolach, wiele mi sie nie podobalo, w innych nie bylo miejsca. Akademia przekonala mnie nastawieniem na indywidualne podejscie, kameralnoscia, skupieniem na faktycznych potrzebach edukacyjnych a nie wydumanych w stylu nauka jezyka x. Po 3 miesiacach musze stwierdzic, ze szkola nie do konca wywiazuje sie z tego, co obiecuje i ma pewne niedociagniecia np malo transparentnej komunikacji z rodzicami. Pewne rzeczy nie sa mowione wprost, sa pomijane-a nie sa to jakies blahe sprawy. Reszta w klasach 1-3, gdzie uczeszczaly moje dzieci, zalezy w duzej mierze od nauczyciela. Trzeba powiedziec, ze szkola ma dyrekcje, ktorej widac, ze zalezy na rozwoju szkoly i utrzymaniu standardow, ktore sobie zalozyli, ale musza nad tym jeszcze pracowac.

Szkoły podstawowe

4.0
Sylwia
Termin usługi: maj 2021 

Szkoła, w której korzysta się z najnowszej wiedzy dotyczącej neurodydaktyki, a nauczyciele ciągle się szkolą. Nauczyciele wychodzą do swoich uczniów, starają się ich zrozumieć i podążać za nimi. Jednocześnie wyznaczać dobry kierunek rozwoju. Kadra, która dba również o kontakt z rodzicami, dostępna jest w każdej chwili i udziela wszelkich informacji - nie ma głupich pytań. To ludzie, którzy mają w sobie taki naturalny szacunek i tworzą przyjazną atmosferę.

Szkoły podstawowe

6.0
Justyna
Termin usługi: kwiecień 2021 

Fantastyczna kadra, która tworzy tę szkołę.Wspaniałe podejście do dziecka.Ciekawie prowadzone zajęcia.Dziecko zaopiekowanie.Szkoła wychodząca na potrzeby ucznia i indywidualny rozwój.Polecam naprawdę!

Szkoły prywatne i społeczne

6.0
Elena
Termin usługi: kwiecień 2021 

Zawszy polecam ADE synek zadowolony i chętnie chodzi do szkoły i nie może się doczekać kiedy pojdzie do szkoly. Świetni nauczyczele. Polecam

Szkoły prywatne i społeczne

6.0
A
Termin usługi: kwiecień 2021 

Wspaniali nauczyciele sprawiają, że uczeń ma ochotę uczestniczyć w zajęciach i jest zmotywowany mimo nauki zdalnej. Dziecko odżyło odkąd chodzi do tej szkoły. Każdy ma swojego mentora, który pomaga mu odkrywać i rozwijać zainteresowania i radzić sobie z ewentualnymi trudnościami. Polecam.

Szkoły prywatne i społeczne

6.0
Aneta Błaszkowska
Termin usługi: kwiecień 2021 

Naprawdę szkoła podąża za uczniem fantastyczna kadra

Mama
Termin usługi: kwiecień 2021 

Świetna kadra, super podejście do ucznia a dziecko zadowolone chętnie chodzi do szkoły a w zasadzie nie może się doczekać kiedy do niej wróci gorąco polecamy

Szkoły prywatne i społeczne

6.0