Dziewczęca Akademia Piłkarska Mewa

Gdańsk 80-398, Przymorze, Żabianka

Dziewczęca Akademia Piłkarska

Wybierz numer

503-195-854
i...@mewa.gda.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Dziewczęca Akademia Piłkarska Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Dziewczęca Akademia Piłkarska Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Dziewczęca Akademia Piłkarska Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Dziewczęca Akademia Piłkarska Gdańsk +6 1

TV Filmy

404

Dziewczęca Akademia Piłkarska MEWA Gdańsk

O nas

Dziewczęca Akademia Piłkarska MEWA Gdańsk powstała z myślą o aktywnych dziewczynkach, które lubią grać w piłkę, ale niekoniecznie dobrze czują się na boisku z chłopcami. Z nami każda dziewczynka poczuje się jak w domu!
Zapraszamy na trening próbny
Dziewczęca Akademia Piłkarska MEWA Gdańsk to sportowy projekt zrodzony z piłkarskiej pasji, a  stworzony wyłącznie z myślą o dziewczynkach.
Na zajęcia zapraszamy wszystkie dziewczynki w wieku 5-14 lat. 
Do  naszej Akademii Twoja córka może dołączyć w dowolnym momencie. Przyjdźcie na pierwszy darmowy trening - upewnij się, że to miejsce jest właśnie dla Twojej córki.  

Dziewczyny! Czekamy na Was!
Dziewczęca Akademia Piłkarska Mewa Gdańsk aktualnie prowadzi zajęcia na Przymorzu i Żabiance.

Latem zapraszamy na PÓŁKOLONIE piłkarskie. 

Odwiedź i polub stronę Dziewczęcej Akademii Piłkarskiej na Facebooku. 

Informacje i zapisy: 
tel. 503 195 854
info@mewa.gda.pl

Oceny (12)

Natalia
Termin usługi: styczeń 2022

Świetne miejsce , które doskonale uczy dziewczynki gry w piłkę nożną. Pani trener fantastycznie uczy, rozumiem i wspiera dziewczynki w ich przygodzie z tym sportem. Polecam

Szkółki Piłkarskie

6.0
EwaK.
Termin usługi: styczeń 2022

Polecam serdecznie. Córka uwielbia zajęcia z trenerką Dominiką. Widzi swoje postępy i nie może się doczekać kolejnych zajęć.

Szkółki Piłkarskie

6.0
Aneta
Termin usługi: styczeń 2022

Najlepsze zajęcia pozaszkolne dla dziecka i niezastąpiona Pani Trenerka Dominika oraz treningi które moja córka uwielbia to już trzeci rok razem i córce się nie znudziło , wręcz nie może doczekać się kolejnych spotkań jeśli ktoś zastanawia się gdzie zapisać swoją pociechę na zajęcia sportowe to polecam z czystym sumieniem, zawsze odbieram dziecko w fantastycznym humorze, wybiegane, spocone i przeszczęśliwe ️

Szkółki Piłkarskie

6.0
Dominika
Termin usługi: styczeń 2022

Jeżeli Twoja córka kocha grać w piłkę to jest to idealne miejsce dla niej! Akademia piłkarska stworzona tylko dla dziewczyn - prowadzona przez doświadczona Trenerkę! Atmosfera na 6+. Przesympatyczne małe piłkarki, szlifują swoje umiejętności na treningach, sparingach jak i turniejach! Świetna zabawa, ale i przede wszystkim nauka na każdej jednostce treningowej! ️

Szkółki Piłkarskie

6.0
Magdalena
Termin usługi: styczeń 2022

Bardzo polecam szkółkę. Super zajęcia, profesjonalne treningi prowadzone przez doświadczone trenerki.

Szkółki Piłkarskie

5.8
Marta
Termin usługi: styczeń 2022

Bardzo polecam! Jedno z niewielu miejsc, gdzie dziewczynki mogą pograć w piłkę we własnym gronie. Profesjonalna, a przy tym bardzo sympatyczna opieka trenerska. Córka chodzi na treningi już drugi rok i zawsze z niecierpliwością czeka na kolejny:)

Szkółki Piłkarskie

6.0
Monika
Termin usługi: maj 2021

Moja 12-letnia córka uwielbia grać w piłkę nożną, jednak nie lubi przepychać się na boisku z chłopcami. Zaczęłyśmy szukać piłarskich zajęć dla dziewczynek i trafiłyśmy do Dziewczęcej Akademii Piłkarskiej MEWA Gdańsk. To był strzał w dziesiątkę! Córka zaczęła treningi w dziewczęcej drużynie i jest przeszczęśliwa. Doskonali swój warsztat piłkarski pod okiem fantastycznej trenerki. Polecam te zajęcia wszystkim dziewczynkom, które się wahają. Próbujcie swoich sił w Mewie. Dziękujemy za super zajęcia.

Szkółki Piłkarskie

6.0
Krzysztof
Termin usługi: czerwiec 2020

Bardzo fajna szkółka piłkarska. Treningi prowadzone są na wysokim poziomie. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Nasz cel to profesjonalny poziom szkolenia. Dziękujemy za docenienie i miłe słowo Panie Krzysztofie.

Szkółki Piłkarskie

6.0
Ula
Termin usługi: marzec 2020

Gorąco polecam - super zajęcia, miła atmosfera, profesjonalne podejście, podczas zajęć słychać ile radości one przynoszą :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za polecenie! Bardzo nam miło, że córka, a tym samym Pani, jesteście zadowolone z zajęć :-)

Szkółki Piłkarskie

6.0
Joanna
 

Szkółka godna polecenia. Moja nieśmiała Maja świetnie się w niej odnalazła. Niewielkie grupy, dostosowane do wieku dają dzieciom komfort. Kadra i sposób prowadzenia treningów sprawia, ze moja córka uwielbia w nich uczestniczyć. Widać dobre podejście do dzieci, zaangażowanie i pasję.

Odpowiedź obiektu:

Pani Joanno, dziękujemy za docenienie naszej pracy. Bardzo się cieszymy, że myśli Pani o nas pozytywnie. A najważniejsze, że Maja znalazła miejsce dla siebie, w którym dobrze się czuje. Dziękujemy i do zobaczenia na zajęciach.

Szkółki Piłkarskie

6.0
Elżbieta
 

Serdecznie polecam zajęcia „Mewy”! Na początku byłam trochę sceptyczna: jak to? Piłka nożna dla dziewczynek?!? Ale szybko okazało się, że moja córeczka uwielbia ten sport, a atmosfera stworzona przez Panie Trenerki jest super!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za dobre słowo! Cieszymy się bardzo, że córka jest zadowolona z zajęć!

Szkółki Piłkarskie

6.0
Jolanta Starzyk
 

Nareszcie znalazłam piłkarskie miejsce dla córki, w którym może trenować z dziewczynkami. Wspaniała atmosfera na zajęciach. Doświadczone i uśmiechnięte trenerki. Dużo dobrej zabawy, radości i aktywności. Treningi prowadzone są profesjonalnie i z pasją - córka je uwielbia. Akademia jest przyjazna wszystkim dziewczynkom - szczerze polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Pani Jolanto za wystawienie opinii. Bardzo nam miło, że spełniamy Pani oczekiwania, a córka dobrze czuje się na naszych zajęciach. Taki jest nasz cel - stworzenie piłkarskiej przestrzeni dla dziewczynek, które z radością będą wracały do nas na zajęcia!

Szkółki Piłkarskie

6.0