Ranking II miejsce

Akademia Prawa Jazdy kat. B, B+E, C, C+E, D

Akademia Prawa Jazdy

Wybierz numer

58 661-11-11 793-336-286 infolinia: 801-566-111
i...@akademiaprawajazdy.pl pokaż
Otwarte do 13:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia +7 1
 

Co nowego

TEORIA W DOMU! Wykłady w formie e-kursu. Ucz się kiedy chcesz bez wychodzenia z domu! ZAPRASZAMY! Nie zwlekaj, zapisz się on-line lub telefonicznie!
Najbliższy kurs prawa jazdy kat. b WYKŁADY START: 22.07 grupa wakacyjna, 27.07 grupa weekendowa. Zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność oraz szczegóły!

TV Filmy

Akademia Prawa Jazdy
425

Akademia Prawa Jazdy

Artykuły o nas

O nas

I miejsce za 2023 r. w rankingu trojmiasto.pl
--
E-LEARNING - teoria bez wychodzenia z domu! Rozpocznij kurs już dziś!
--
NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ za ostatnie 5 lat!!! -- Najbliższe kursy: 22.07 (grupa wakacyjna), 27.07 (grupa weekendowa), 5.08 (grupa wakacyjna).
Nasz ośrodek szkolenia kierowców jest nowoczesny, doskonale wyposażony, tak aby szkolenia zawsze odbywały się na najwyższym poziomie. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług oraz pełną satysfakcję naszych kursantów co potwierdzają liczne opinie na niniejszym portalu.

Akademia Prawa Jazdy to:

- 17 lat doświadczenia
- ponad 5 tys. wyszkolonych kierowców
- najwyższa zdawalność w Gdyni za ostatnie 5 lat
- miła i przyjazna atmosfera
- wykwalifikowana kadra instruktorów i wykładowców
- samochody szkoleniowe takie jak na egzaminie państwowym
- jazdy we wszystkie dni tygodnia

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można rozpocząć kurs prawa jazdy kat. b?
Kurs prawa jazdy można rozpocząć 3 miesiące przed osiągnięciem wymaganego wieku. Kurs prawa jazdy kat. b można rozpocząć mając ukończone 17 lat i 9 miesięcy.
Jaki jest pierwszy krok, aby rozpocząć kurs prawa jazdy?
Przed rozpoczęciem kursu należy wykonać badanie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów i wygenerować Profil Kandydata na Kierowcę (numer PKK).
Co oznacza skrót PKK?
Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) jest to elektroniczny wydawany bezpłatnie dokument z wygenerowanym indywidualnym numerem. Dokument ten jest niezbędny do rozpoczęcia kursu w Ośrodku Szkolenia Kierowców oraz zapisania się na termin egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
PKK jest wydawany bezpłatnie.
Jakie dokumenty są wymagane, aby uzyskać numer PKK?
Do wydania profilu kandydata na kierowcę (PKK) wymagane są następujące dokumenty:
- dokument tożsamości,
- orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem, wydane przez lekarza uprawnionego do badań kierowców,
- jedna wyraźna, aktualna i kolorowa fotografia o wymiarze 3,5 cm x 4,5 cm (zdjęcie biometryczne, takie jak do dowodu osobistego lub paszportu),
- pisemna zgoda rodziców lub opiekunów, jeżeli osoba nie ukończyła 18 lat,
- kserokopia prawa jazdy (w przypadku, gdy wnioskodawca posiada prawo jazdy),
- wypełniony formularz (druk) wniosku (do pobrania w referacie praw jazdy)
Gdzie należy wnioskować o numer PKK?
W celu założenia Profilu Kandydata na Kierowcę należy zgłosić się do Starostwa Powiatowego/Urzędu Miasta zgodnie ze swoim adresem zamieszkania/zameldowania.
Czy kurs prawa jazdy można rozłożyć na raty?
Płatność za kurs kategorii b można rozłożyć na nieoprocentowane raty na okres trwania kursu:
I rata – 500 zł przed rozpoczęciem kursu;
II rata – 500 zł przed zakończeniem zajęć teoretycznych;
III rata – 500 zł do 10 godziny zajęć praktycznych;
IV rata – pozostała kwota płatna do 20 godziny zajęć praktycznych.
Kiedy można rozpocząć kurs prawa jazdy?
Po załatwieniu wszystkich formalności związanych z wygenerowaniem numeru PKK można rozpocząć szkolenie. Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych realizowanych w siedzibie ośrodka lub on-line oraz zajęć praktycznych. Po pomyślnie zdanym egzaminie wewnętrznym można zapisać się na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
Tradycyjne wykłady czy kurs on-line?
Tradycyjne wykłady, chociaż niewątpliwie wartościowe, jednak czasami trudno dopasować je do napiętego grafiku pracy/szkoły. Warto wiedzieć, że uczestniczenie w nich nie jest obecnie obowiązkowe! To Ty decydujesz o formie nauczania. Jeżeli nie odnajdujesz się na tradycyjnych wykładach lub po prostu nie masz na nie czasu, lubisz czytać lub uczyć się za pośrednictwem komputera to masz możliwość samodzielnego zgłębienia wiedzy teoretycznej i przygotowania się do państwowego egzaminu teoretycznego.

W tym wariancie po samodzielnej nauce i uzyskaniu numeru PKK musisz zapisać się na egzamin teoretyczny w wybranym ośrodku egzaminacyjnym. Dopiero po jego zdaniu udasz się do ośrodka szkolenia kierowców aby odbyć szkolenie praktyczne i po jego zakończeniu zdać państwowy egzamin praktyczny.

Oceny (2372)

Wanda
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2023 

Po zakończonym szkoleniu w Akademii Prawa Jazdy stwierdzam,że była to fajna przygoda. Od chwili zapisu wszystko odbywało się w miłej atmosferze. W APJ pracują przesympatyczni ludzie. Jazdy miałam z Krzysztofem Chejmanowskim. Niech nikogo nie zmyli ta jego poważna postawa. Jak najbardziej jest to przesympatyczny człowiek z poczuciem humoru, ale usilnie stara się nie zdradzić z tą cechą. U Krzysztofa w samochodzie panuje niesamowicie spokojna atmosfera. Jest to instruktor,którego nie da się wyprowadzić z równowagi chociaż chyba udało mi się oazę spokoju doprowadzić do magicznej granicy,która podobno nie istnieje Instruktorowi trafił się trudny przypadek... Jeżeli ktoś szuka instruktora, który cierpliwie będzie odpowiadał na te same pytania i nie da do zrozumienia,że właśnie pada 174 raz to jest to odpowiednia osoba. Krzysztof starał się zawsze tak ustawić godziny jazdy żebym jak najbardziej komfortowo czuła się na egzaminie. W chwilach zwątpienia motywował i okazywał się być wielkim wsparciem! Dziękuję za wszystko całej ekipie Akademii Prawa Jazdy!

Kursy prawa jazdy

6.0
Michał
Termin usługi: lipiec 2024 

Wszystko idealnie, prawko zdane za pierwszym razem. Serdecznie polecam instruktora Michała Cieplińskiego świetne przygotowanie 11/10.

Kursy prawa jazdy

6.0
Oleksii
Termin usługi: lipiec 2024 

Dzień dobry! Chciałbym podziękować szkole jazdy za miłą atmosferę, a w szczególności instruktora Krzysztofa Chejmanowskiego , który wytłumaczył mi wszystko w prosty sposób, tak że nie miałem żadnych pytań. Po każdej lekcji jazdy zwracał moją uwagę na popełnione przez mnie błędy, dzięki czemu czułem się zmotywowany do zdania egzaminu praktycznego. Dzięki takim instruktorom zdać egzamin nie stanowi problemu! I udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym podejściem! :)))

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotr Rokosz
Termin usługi: czerwiec 2024 

Świetne przygotowanie do egzaminów. Obydwa zdałem za pierwszym razem, cieplutko polecam

Kursy prawa jazdy

5.8
Krzysztof
Termin usługi: czerwiec 2024 

Polecam instruktora Michała Cieplińskiego, cały kurs przebiegł w miłej atmosferze. Egzamin zdany za pierwszym razem. Pan Michał przygotował mnie na każdą ewentualność i dzięki temu pomimo, że egzaminator obrał trasę kompletnie mi nieznaną poradziłem sobie bez większych kłopotów. Na jazdy chodziłem z uśmiechem na twarzy i w sumie to szkoda, że zakończyłem kurs bo jeszcze trochę pojeździł bym z Panem Michałem. Pozdrawiam super instruktora

Kursy prawa jazdy

6.0
Filip
Termin usługi: czerwiec 2024 

egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem, serdecznie polecam Pana Michała Cieplińskiego, genialnie przygotowuje do egzaminu praktycznego, tam gdzie byłem na egzaminie, z Panem Michałem byłem już wiele razy;)

Kursy prawa jazdy

6.0
Magda
Termin usługi: czerwiec 2024 

Serdecznie polecam szkołę Akademia Prawa Jazdy, a w szczególności instruktora Krzysztofa Chejmanowskiego. Jest bardzo cierpliwym człowiekiem i świetnie potrafi wszystko wytłumaczyć. Polecam z całego serca! ️

Kursy prawa jazdy

6.0
Amelia
Termin usługi: czerwiec 2024 

Polecam! Pan Michał Ciepliński ma super podejście.

Kursy prawa jazdy

6.0
Maja
Termin usługi: maj 2024 

Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy, a szczególnie instruktora Pana Janusza Piotrowskiego. Pan Janusz jest profesjonalistą, każde zadanie szczegółowo i cierpliwie tłumaczy krok po kroku. Jazdy w towarzystwie Pana Janusza zawsze były w bardzo miłej i zabawnej atmosferze. Dzięki Panu Januszowi na egzaminie byłam pewna swoich umiejętności i zdałam za pierwszym razem, za co jestem mu na prawdę bardzo wdzięczna

Kursy prawa jazdy

6.0
Vincent
Termin usługi: czerwiec 2024 

Zdane wszystko z pierwszej próby! Pan Krzysztof Chejmanowski stara się aby nie tylko zdać egzamin, ale przewidywać co może wydarzyć się na drodze. Jestem bardzo zadowolony z kursu.

Kursy prawa jazdy

6.0
Alicja
Termin usługi: czerwiec 2024 

Polecam z całego serca instruktora Michała Cieplińskiego. Świetnie tłumaczy i wiele można się nauczyć.

Kursy prawa jazdy

6.0
Yana Zaitseva
Termin usługi: czerwiec 2024 

Zdałam prawko za pierwszym razem dzięki najlepszej Pani instruktor Wioleta Kwidzińska, dziękuję Pani za miłe podejście w trakcie nauki, za rzetelną opiekę nad swoimi kursantami i za zawsze dobry humor. Bardzo polecam tą szkołę i Pani Wiolettę jako instruktorkę.

Kursy prawa jazdy

6.0
Marharyta
Termin usługi: maj 2024 

Чудовий інструктор Лукаш! Відняла 0,2 за жіночку що приймала плату, але бачила її тільки 2 рази, тож що разу по мінус 0.1) А так ціни адекватні, інструктор найкращий якого можна було знайти. Хлопець не міг довго здати на права, тож взяв у Лукаша додаткові заняття, після цього здав. Я одразу пішла до Лукаша і швидко здала. Лояльний, спокійний і чудо пояснює. Дуже задоволена

Kursy prawa jazdy

5.8
Karolina
Termin usługi: maj 2024 

Polecam z całego serca️Instruktor Krzysztof Chejmanowski profesjonalizm i dużo cierpliwości! Dziękuję za wszystko

Kursy prawa jazdy

6.0
Joanna
Termin usługi: maj 2024 

Świetna szkoła jazdy, wszyscy zawsze są tam bardzo mili. Gorąco polecam szczególnie Pana Krzysztofa Grądalskiego, z którym miałam jazdy. Jest bardzo profesjonalny, wyrozumiały i przyjazny, a lekcje z nim zawsze mijały w miłej atmosferze. Wszystkie godziny wyrobione w niecały miesiąc, a egzaminy zdane za pierwszym razem. Aż mi szkoda, że nie muszę już przychodzić na jazdy.

Kursy prawa jazdy

6.0
Alina
Termin usługi: kwiecień 2024 

Naukę jazdy pobierałam u instruktorki Katarzyny Roman-Gańczak. Bardzo profesjonalna i odpowiedzialna, miła i zawsze pozytywna. Gorąco polecam, egzamin zdałem za pierwszym razem, dzięki instruktorowi byłem dobrze przygotowany

Kursy prawa jazdy

6.0
Jędrzej Padyjasek
Termin usługi: kwiecień 2024 

Bardzo polecam Pana Janusza Piotrowskiego jako instruktora jazdy! Zawsze cierpliwy i wyrozumiały, potrafi tłumaczyć wszystko w prosty sposób. Dzięki niemu nauczyłem się jeździć bez stresu i z pewnością na drodze. Wielkie dzięki za wspaniałe lekcje.

Kursy prawa jazdy

6.0
M
Termin usługi: maj 2024 

Chciałabym bardzo podziękować Panu Januszowi Piotrowskiemu za przygotowanie syna do egzaminów. Pana osobowość, umiejętność przekazywania wiedzy, cierpliwość, poczucie humoru oraz nieustanne wsparcie i motywowanie - sprawiły, że syn był pewny swoich umiejętności i egzaminy zdał w pierwszym podejściu. Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy Pana oraz Akademię Prawa Jazdy innym kursantom!

Kursy prawa jazdy

6.0
Tymon K
Termin usługi: maj 2024 

Bardzo polecam instruktora Pana Janusza Piotrowskiego, dzięki któremu zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Pan Janusz to profesjonalista, przemiły człowiek, jego poczucie humoru rozładowywało stres, dzięki czemu czułem się swobodnie podczas jazdy. Doskonale przygotował mnie do egzaminów za co bardzo dziękuję

Kursy prawa jazdy

6.0
Cyprian
Termin usługi: maj 2024 

Rewelacja, instruktor Michał Cieplinski na medaaal!!! Wszystko pozaliczane za 1 razem, przygotowanie na najwyższym poziomie! 11/10!!

Kursy prawa jazdy

6.0