Akademia Prawa Jazdy kat. B, B+E, C, C+E, D

Akademia Prawa Jazdy

Wybierz numer

58 661-11-11 793-336-286 infolinia: 801-566-111
i...@akademiaprawajazdy.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Ocena 5.9 (2253 oceny) + Oceń
 • Zdjęcie 1/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia +7 1
 

Co nowego

TEORIA W DOMU! Wykłady w formie e-kursu. Ucz się kiedy chcesz bez wychodzenia z domu! ZAPRASZAMY! Nie zwlekaj, zapisz się on-line lub telefonicznie!
Najbliższy kurs prawa jazdy kat. b WYKŁADY START: 25.09 grupa popołudniowa, 7.10 grupa weekendowa. Zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność oraz szczegół

TV Filmy

Akademia Prawa Jazdy
397

Akademia Prawa Jazdy

Artykuły o nas

O nas

I miejsce za 2023 r. w rankingu trojmiasto.pl
--
E-LEARNING - teoria bez wychodzenia z domu! Rozpocznij kurs już dziś!
--
NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ za ostatnie 5 lat!!! -- Najbliższe kursy: 25.09 (gr. popołudniowa), 7.10 (gr. weekendowa).
Nasz ośrodek szkolenia kierowców jest nowoczesny, doskonale wyposażony, tak aby szkolenia zawsze odbywały się na najwyższym poziomie. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług oraz pełną satysfakcję naszych kursantów co potwierdzają liczne opinie na niniejszym portalu.

Akademia Prawa Jazdy to:

- 16 lat doświadczenia
- ponad 4 tys. wyszkolonych kierowców
- najwyższa zdawalność w Gdyni za ostatnie 5 lat
- miła i przyjazna atmosfera
- wykwalifikowana kadra instruktorów i wykładowców
- samochody szkoleniowe takie jak na egzaminie państwowym
- jazdy we wszystkie dni tygodnia

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można rozpocząć kurs prawa jazdy kat. b?
Kurs prawa jazdy można rozpocząć 3 miesiące przed osiągnięciem wymaganego wieku. Kurs prawa jazdy kat. b można rozpocząć mając ukończone 17 lat i 9 miesięcy.
Jaki jest pierwszy krok, aby rozpocząć kurs prawa jazdy?
Przed rozpoczęciem kursu należy wykonać badanie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów i wygenerować Profil Kandydata na Kierowcę (numer PKK).
Co oznacza skrót PKK?
Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) jest to elektroniczny wydawany bezpłatnie dokument z wygenerowanym indywidualnym numerem. Dokument ten jest niezbędny do rozpoczęcia kursu w Ośrodku Szkolenia Kierowców oraz zapisania się na termin egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
PKK jest wydawany bezpłatnie.
Jakie dokumenty są wymagane, aby uzyskać numer PKK?
Do wydania profilu kandydata na kierowcę (PKK) wymagane są następujące dokumenty:
- dokument tożsamości,
- orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem, wydane przez lekarza uprawnionego do badań kierowców,
- jedna wyraźna, aktualna i kolorowa fotografia o wymiarze 3,5 cm x 4,5 cm (zdjęcie biometryczne, takie jak do dowodu osobistego lub paszportu),
- pisemna zgoda rodziców lub opiekunów, jeżeli osoba nie ukończyła 18 lat,
- kserokopia prawa jazdy (w przypadku, gdy wnioskodawca posiada prawo jazdy),
- wypełniony formularz (druk) wniosku (do pobrania w referacie praw jazdy)
Gdzie należy wnioskować o numer PKK?
W celu założenia Profilu Kandydata na Kierowcę należy zgłosić się do Starostwa Powiatowego/Urzędu Miasta zgodnie ze swoim adresem zamieszkania/zameldowania.
Czy kurs prawa jazdy można rozłożyć na raty?
Płatność za kurs kategorii b można rozłożyć na nieoprocentowane raty na okres trwania kursu:
I rata – 500 zł przed rozpoczęciem kursu;
II rata – 500 zł przed zakończeniem zajęć teoretycznych;
III rata – 500 zł do 10 godziny zajęć praktycznych;
IV rata – pozostała kwota płatna do 20 godziny zajęć praktycznych.
Kiedy można rozpocząć kurs prawa jazdy?
Po załatwieniu wszystkich formalności związanych z wygenerowaniem numeru PKK można rozpocząć szkolenie. Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych realizowanych w siedzibie ośrodka lub on-line oraz zajęć praktycznych. Po pomyślnie zdanym egzaminie wewnętrznym można zapisać się na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
Tradycyjne wykłady czy kurs on-line?
Tradycyjne wykłady, chociaż niewątpliwie wartościowe, jednak czasami trudno dopasować je do napiętego grafiku pracy/szkoły. Warto wiedzieć, że uczestniczenie w nich nie jest obecnie obowiązkowe! To Ty decydujesz o formie nauczania. Jeżeli nie odnajdujesz się na tradycyjnych wykładach lub po prostu nie masz na nie czasu, lubisz czytać lub uczyć się za pośrednictwem komputera to masz możliwość samodzielnego zgłębienia wiedzy teoretycznej i przygotowania się do państwowego egzaminu teoretycznego.

W tym wariancie po samodzielnej nauce i uzyskaniu numeru PKK musisz zapisać się na egzamin teoretyczny w wybranym ośrodku egzaminacyjnym. Dopiero po jego zdaniu udasz się do ośrodka szkolenia kierowców aby odbyć szkolenie praktyczne i po jego zakończeniu zdać państwowy egzamin praktyczny.

Oceny (2264)

Wanda
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2023 

Po zakończonym szkoleniu w Akademii Prawa Jazdy stwierdzam,że była to fajna przygoda. Od chwili zapisu wszystko odbywało się w miłej atmosferze. W APJ pracują przesympatyczni ludzie. Jazdy miałam z Krzysztofem Chejmanowskim. Niech nikogo nie zmyli ta jego poważna postawa. Jak najbardziej jest to przesympatyczny człowiek z poczuciem humoru, ale usilnie stara się nie zdradzić z tą cechą. U Krzysztofa w samochodzie panuje niesamowicie spokojna atmosfera. Jest to instruktor,którego nie da się wyprowadzić z równowagi chociaż chyba udało mi się oazę spokoju doprowadzić do magicznej granicy,która podobno nie istnieje Instruktorowi trafił się trudny przypadek... Jeżeli ktoś szuka instruktora, który cierpliwie będzie odpowiadał na te same pytania i nie da do zrozumienia,że właśnie pada 174 raz to jest to odpowiednia osoba. Krzysztof starał się zawsze tak ustawić godziny jazdy żebym jak najbardziej komfortowo czuła się na egzaminie. W chwilach zwątpienia motywował i okazywał się być wielkim wsparciem! Dziękuję za wszystko całej ekipie Akademii Prawa Jazdy!

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Oliwia J
Termin usługi: wrzesień 2023 

Instruktor Michał Ciepliński przygotował mnie rewelacyjnie na egzamin. Zdane za pierwszym! Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego instruktora.

Kursy prawa jazdy

6.0
Mateusz
Termin usługi: wrzesień 2023 

Polecam Akademię prawa jazdy i dziękuje instruktorowi Panu Januszowi Piotrowskiemu za naukę i świetne przygotowanie do egzaminu :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Szymon Stanulewicz
Termin usługi: wrzesień 2023 

Najlepsza szkółka w Trójmieście! Polecam instruktora Michała Cieplińskiego, mega gość!

Kursy prawa jazdy

6.0
Kamil
Termin usługi: wrzesień 2023 

Serdecznie polecam instruktora Michała Cieplińskiego. Profesjonalne i zarazem indywidualne podejście do kursanta.Świetnie przygotowywuje do egzaminu na prawo jazdy oraz daje przydatne rady na przyszłość by czuć się swobodnie i bezpiecznie w ruchu miejskim. Zdane za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Kamila G
Termin usługi: sierpień 2023 

Najlepsza szkoła jazdy w trójmieście! Pan instruktor Wojciech Szyszkowski podszedł z pełnym profesjonalizmem i idąc na egzamin praktyczny, czułam się w pełni przygotowana. Na pytania otrzymywałam konkretne odpowiedzi, na jazdach uczyłam się wszystkiego pod egzamin, dostałam wskazówki, na co zwrócić szczególną uwagę, polecam serdecznie i pozdrawiam! :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Maria
Termin usługi: wrzesień 2023 

Zdecydowanie polecam Akademię Prawa Jazdy oraz instruktora Wojciecha Szyszkowskiego. Bardzo dobrze mnie wszystkiego nauczył oraz wytłumaczył, tak że zdałam za pierwszym razem. Jazdy przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze. Uważam, że był to bardzo dobry wybór.

Kursy prawa jazdy

6.0
Franciszek
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo polecam szkółkę AkademiaPrawaJazdy na ul. Świętojańskiej, a w szczególności Pana Wojciecha, z którym w niecałe dwa tygodnie wyjeździłem wszystkie godziny! Poziom mówi sam za siebie (teoria i praktyka zdana za pierwszym razem!).

Kursy prawa jazdy

6.0
Jakub S
Termin usługi: sierpień 2023 

bardzo kompetentny sekretariat; mając zerowe pojęcie o sytuacji dowiedziałem się od nich o wszystkich podstawach; gdzie zanieść jakie dokumenty, cenach kursu, terminach. wykłady teoretyczne też prowadziły charyzmatyczne osoby, co prawda czasem musiały się posiłkować tym usypiąjącym lektorem z aplikacji, ale starały się dodawać coś od siebie i serdecznie pozdrawiam pana Krzysztofa Grądalskiego, z którym to miałem przyjemność uczyć się jeździć :) polecam zapisywać się do niego na nauki

Kursy prawa jazdy

6.0
Aleksandra
Termin usługi: sierpień 2023 

Cudowni instruktorzy Paweł Krupa i Michał Ciepliński przygotowali mnie do egzaminu lepiej niż mogłam sobie wymarzyć. Zdałam egzamin za pierwszym podejściem, a oni zapewnili mi spokój i pewność jazdy. Dziękuję️

Kursy prawa jazdy

6.0
Julia
Termin usługi: sierpień 2023 

Polecam bardzo Akademię Prawa Jazdy. W szczególności instruktorów Michała Cieplińskiego i Wojciecha Szyszkowskiego. Byłam raczej trudnym przypadkiem, ale z pomocą pracowników Akademii zdałam egzamin

Kursy prawa jazdy

6.0
Agata
Termin usługi: sierpień 2023 

Wybranie Akademii prawa jazdy to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, zajęcia praktyczne odbyłam z Panem Krzysztofem Chejmanowskim który super przygotował mnie do egzaminu w pordzie, miał super podejście i dokładnie przekazywał mi wiedzę co robię źle a co dobrze oraz jak zachować się w danej sytuacji jest to przesympatyczny człowiek z dużym doświadczeniem. Jeśli masz możliwość wybrania instruktora polecam wybrać P. Krzysztofa

Kursy prawa jazdy

6.0
Adrian
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo polecam tą szkółkę, egzamin zdany za pierwszym razem, dziękuje również panu Januszowi Piotrowskiemu za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.

Kursy prawa jazdy

6.0
Paulina
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście do kursanta, miła atmosfera. Szczególnie dziękuje Panu Michałowi Cieplińskiemu za świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego. Polecam tę szkołę oraz instruktora Pana Michała.

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Teresa J-D
Termin usługi: lipiec 2023 

wczoraj zdałam egzamin praktyczny za pierwszym podejściem. Jest to w bardzo dużej mierze zasługa Pana Wojciecha Szyszkowskiego, któremu w tym miejscu chciałabym bardzo podziękować za cierpliwość do mojej osoby, milą atmosferę w czasie jazdy i profesjonalnym sposób przekazywania wiedzy. Każdemu adeptowi nauki jazdy polecam zajęcia z Panem Wojciechem Szyszkowskim, gdyż jest to gwarancją sukcesu.

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Artur Sowul
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo polecam Akademie Prawa Jazdy w Gdyni. Kurs przebiegł sprawnie, Pan Janusz Piotrowski bardzo kompetentny i spokojny instruktor. Egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuje!

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Dagmara
Termin usługi: lipiec 2023 

Wykupiłam kilka godzin jazd w tej szkółce i dzieki instruktorowi Michałowi czułam, że byłam przygotowana do egzaminu. Lepszego instruktora nie spotkałam, a jeździłam z kilkoma. Dzieki czemu egzamin z wynikiem pozytywnym, szkółka i instruktor godni polecenia naprawdę ️

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Piotr Z.
Termin usługi: lipiec 2023 

Pan Wojciech Szyszkowski to profesjonalista w swojej branży, zasłużenie cieszący się opinią najlepszego instruktora. Jazdy dobywają się w sposób przemyślany, według opracowanego planu, którego ostatnim elementem jest sukces na egzaminie. Nie musisz liczyć na szczęście, kurs prowadzony jest w taki sposób, że nie zostawia miejsca na przypadkowość, idziesz i zdajesz. Plan jest dostosowywany do twoich potrzeb, umiejętności i warunków. Ćwiczysz, do pełnego opanowania elementy które sprawiają trudność. Jedyne co musisz zrobić, aby zdać egzamin to stosować się do poleceń i wskazówek, które udzielane są w sposób zrozumiały i przejrzysty. Ponadto, wysoka kultura osobista oraz spokój Pana Wojciecha sprawiają, że podczas jazd czujesz się komfortowo i skupiasz się na nauce. Panie pracujące w biurze również bardzo dobrze wykonują swoją pracę, są kulturalne i otwarte na potrzeby klientów, nie wprowadzają zbędnych formalności.

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Beata S
Termin usługi: lipiec 2023 

Jestem kolejną zadowoloną klientką Akademii Prawa Jazdy i kursantką najlepszego na świecie instruktora Wojciecha Szyszkowskiego, dzięki któremu zdałam dziś egzamin praktyczny. Zdałam go bez stresu, bo byłam pewna, że dobrze mnie przygotował i nic mnie nie zaskoczy. Jest to instruktor wymagający, a jednocześnie bardzo motywujący, dodający wiary we własne możliwości i nabywane umiejętności. Podczas kursu konsekwentnie realizuje plan działania - bez improwizacji i chaosu. Bardzo zależy mu na wysokim poziomie ksztalcenia przyszłych kierowców i jestem przekonana, że każdy, kto trafi pod jego skrzydła, ma szansę na sukces. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję!

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Julian
Termin usługi: lipiec 2023 

Pan Wojtek to fachowca!! miła atmosfera, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6