Akademia Skutecznej Diety

Akademia Skutecznej Diety

Wybierz numer

606-517-057
d...@dobrekalorie.com pokaż
  • Zdjęcie 1/16 - Akademia Skutecznej Diety Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - Akademia Skutecznej Diety Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - Akademia Skutecznej Diety Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - Akademia Skutecznej Diety Gdańsk +13 1
 

TV Filmy

Dietetyk medyczny - Akademia Skutecznej Diety - prezentacja poradni dietetycznej
86

Dietetyk medyczny - Akademia Skutecznej Diety - prezentacja poradni dietetycznej

O nas

Akademia Skutecznej Diety to renomowana poradnia dietetyczna oferująca pomoc specjalistki ds. dietetyki Dominiki Dietrich-Stefankiewicz.
Oferujemy indywidualne diety odchudzające i poprawiające jakość życia oraz dające gwarancję zrzucenia kilogramów
Celem naszej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety.
Zasadą naszej pracy jest potraktowanie każdej osoby indywidualnie.
Diety ułożone przez nas są dostosowane do stylu życia i upodobań smakowych.
Odwiedź nas, a przekonasz się, że zmiana sposobów żywienia może odmienić Twoje życie na lepsze.

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy gabinet jest otwarty również podczas pandemii?
Tak. Pracujemy z zachowaniem najwyższych standardów.
W trakcie wizyty zapewniamy naszym pacjentom jak największy komfort:

✅ stosujemy przyłbice i maseczki ochronne,
✅ zapewniamy maseczki jednorazowe w razie potrzeby,
✅ zapewniamy i stosujemy płyn do dezynfekcji rąk, ale także do powierzchni, takich jak np. blat,
✅ dezynfekujemy wagę pomiarową (dezynfekowaliśmy ją bez względu na panujące warunki epidemiczne),
✅ do dezynfekcji używamy jedynie medycznych, atestowanych preparatów.
Dbamy również o to, żebyście czuli się u nas po prostu dobrze
Czy konsultacja online gwarantuje takie same efekty jak konsultacja osobista?
Z naszej strony rozmowy prowadzimy tak samo jak w gabinecie. Dieta również jest układana według tych samych standardów. Kontrole także odbywają się w takim samym odstępie czasu. Natomiast wiele zależy też od samego pacjenta - jego motywacji i samodyscypliny. Jednak my w każdym przypadku staramy się Was tak samo wspierać!
Czy brak możliwości zważenia się na wadze pomiarowej jest dużą przeszkodą, czy można to jakoś zastąpić?
Mimo że nie ma możliwości pomiaru na wadze, to jednak pacjent może sam za pomocą swojej wagi i centymetra krawieckiego kontrolować swoje postępy w konsultacji z dietetykiem.
Z jakich narzędzi / komunikatorów korzystamy? Czy konsultacje telefoniczne też wchodzą w grę?
Przeprowadzamy konsultacje telefoniczne lub wideo (Skype/WhatsApp). Staramy się dostosować do potrzeb naszych pacjentów
Czy konsultacje online są tak samo długie jak osobiste?
Trochę krótsze, bo nie trzeba się rozbierać i ubierać
Czy konsultacje online kosztują tyle samo ile osobiste?
Oczywiście kosztują mniej - konsultacja online to inwestycja w wysokości 80 złotych. To aż 3️⃣3️⃣% oszczędności względem konsultacji stacjonarnej!
Czy zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo podczas konsultacji online?
Oczywiście! Dbamy o to, żeby w trakcie konsultacji nikt nie wchodził do gabinetu i aby pacjenci nie słyszeli żadnych głosów z zewnątrz. Komfort i dyskrecja przede wszystkim

Oceny (50)

Piotr
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2021

Dzięki Pani Dominice od sierpnia do teraz jest -14 kg. Z ubrań XXL już chodzę w L. Pasek zapinam 3 dziurki wcześniej. Dieta ma około 2200 kcal. Oczywiście wdrażanie diety to moja praca, ale nastawienie, wyjaśnienie, omówienie wyników jest już po stronie Pani Dominiki. Nie mam dużego doświadczenia w sprawach diety, nie mam porównania, ale u Pani Dominiki jest zawsze serdecznie, można liczyć na wsparcie jak i na dobry kontakt. Jeśli czytasz ten komentarz i nadal zastanawiasz się nad rozpoczęciem diety to uwierz mi - to jest ten moment, że trzeba zadzwonić i umówić się na spotkanie. Ja odkładałem moment rozpoczęcia diety od 2-3 lat. Aż w końcu po prostu zadzwoniłem. Dziś jestem w połowie drogi do założonego celu, ale najbardziej się cieszę że podjąłem wyzwanie i kilogramy lecą. Co ważne, menu jest ułożone pode mnie, czyli mam do jedzenia rzeczy które lubię, żaden posiłek nie jest czymś skomplikowanym. Nie trzeba kupować dziwnych warzyw czy produktów. Wszystko jest do kupienia w każdym sklepie. Ja cieszę się że ruszyłem z tematem i cieszę się że trafiłem w tak dobre ręce.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję serdecznie Panie Piotrze za taki piękny komentarz :)
Walczymy dalej !

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Artur
Termin usługi: październik 2023

Z opieki korzystałem już jakiś czas temu jadłospis i przepisy powiem krótko Pani Dominika słucha swoich podopiecznych bo wszystkie sugestie co do posiłków były na 100% dodam że dieta bezmięsna. Waga -20kg w 12 miesięcy.Dodatkowo siłownia i aktywny tryb życia.Nawyki żywieniowe na lata w cenie

Dietetycy, leczenie otyłości

5.7
Małgorzata
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo profesjonalnie i skutecznie. Polecam

Dietetycy, leczenie otyłości

5.9
Robert
Termin usługi: styczeń 2024

Przemiła Pani Dominika dla której dietetyka nie ma żadnych tajemnic.Ogromna pomoc.

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Justyna
Termin usługi: listopad 2023

Wizyta u Pani Dominiki przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani dietetyk dogłębnie przeanalizowała wyniki badań i trafnie dobrała dietę. Posiłki dobrze zbilansowane a przede wszystkim nie chodzę wciąż głodna a waga spada. Jestem już miesiąc po wizycie i czuję się super! Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm. Dziękuję Pani Dominiko:)

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Paula
Termin usługi: wrzesień 2023

Bardzo empatyczna osoba z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczegółowo przeprowadzony wywiad, konkretne odpowiedzi oraz wskazówki dotyczące żywienia , dobrze rozpisany jadłospis. Gorąco polecam.

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Jolanta
Termin usługi: grudzień 2023

Pani Dominika zajmuje się moją nastoletnią córką od ponad dwóch lat. Przez cały ten czas mam poczucie, że jest pod najlepszą możliwą opieką. Od pierwszego spotkania dokładny wywiad dotyczący problemów córki z odżywianiem. Życzliwość, otwartość, pełne zaangażowanie. Pani Dominika jest profesjonalistką z doskonałym przygotowaniem zawodowym. Wszystko dokładnie tłumaczy, uwzględnia preferencje żywieniowe pacjenta. Proponuje diety ciekawe i jednocześnie bardzo proste do codziennego przygotowywania. Na każdej wizycie jest ważenie, a potem rzeczowe omówienie efektów. To co jest ogromnie ważne córka nie czuje się oceniana poza tym otrzymuje morze empatii, życzliwości i wsparcia. Również ja jako matka czuję ogromne wsparcie ze strony Pani Dominiki. Ogromne zaangażowanie w problemy pacjentów, można w każdej chwili się z nią skontaktować i wyjaśnić wątpliwości lub uzyskać wskazówki jak postępować. To co zauważa się od pierwszego spotkania to podejście holistyczne do człowieka. Bardzo dobry kontakt z nastolatką. Gorąco polecam

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Magda
Termin usługi: listopad 2023

Byłam na konsultacji w ubiegłym miesiącu. Bardzo rzetelnie zebrany wywiad i pomiary. Pani Dominika spokojnie wytłumaczyła dalsze kroki, odpowiedziała na moje dodatkowe pytania pokazując sporą wiedzę także z zakresu medycyny i sugerując dodatkowe badania. Przesłany jadłospis w pełni uwzględnił moje preferencje, o których mówiłam w wywiadzie oraz styl życia. Bardzo polecam!

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Jagoda
Termin usługi: grudzień 2023

Świetna Pani dietetyk. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Daje wskazówki, nie ocenia. Kieruje na badania i podpowiada w razie potrzeby

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Rowerzystka
Termin usługi: grudzień 2023

Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, posiłki naprawdę smaczne i niewymagające dużych nakładów finansowych, ze składników ogólnodostępnych i szybkie w przygotowaniu. Jeśli trzymamy się jadłospisu (i jeszcze pomożemy sobie nawet niewielkimi ćwiczeniami) to kilogramy same lecą w dół :) Gorąco polecam Panią Dominikę wszystkim, którzy chcą uzyskać wymarzoną sylwetkę i uwielbiają jeść smacznie i zdrowo.

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Kinga
Termin usługi: grudzień 2023

Najlepszy dietetyk w trojmiescie. Pani Dominika pomogła mi wyjsc z otyłości. Polecam !

Dietetycy, leczenie otyłości

5.6
Joanna
Termin usługi: grudzień 2023

Jestem w trakcie leczenia, z którego jestem bardzo zadowolona. Początkowo zamierzałam schudnąć 10 kg, obecnie - po kilku miesiącach - udało się 12kg (!). Mam dietę dopasowaną do moich potrzeb, dania na szczęście nie są mocno skomplikowane, łatwe w przygotowaniu, co uważam za plus. Podczas pierwszej wizyty p. Dominika przeprowadziła ze mną b.szczegółowy wywiad, na podstawie którego przygotowała odpowiedni jadłospis. Wszystkie moje pytania, wątpliwości są zawsze wyjaśnione. A do tego wszystko przebiega w miłej atmosferze. Oczywiście efekty diety są możliwe tylko przy dobrej współpracy obu stron. Zdecydowanie polecam i rekomenduję! Polecam Joanna

Dietetycy, leczenie otyłości

5.6
Karolina
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo polecam! Dobrze dobrana dieta, smaczna i widać efekty. P. Dominika ma ogromną wiedzę i odpowiednie podejście do pacjenta (nawet tego leniwego). Jeszcze raz dziękuję.

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Ewa
Termin usługi: grudzień 2023

Polecam z całego serca️ Wiedza, zaangażowanie, profesjonalizm i empatia spowodowały że z przyjemnością czekałam na kolejną wizytę. Pani Dominika jest ciepłą, cudowną osobadzięki której odzyskałam pewność siebie ️

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Dagi
Termin usługi: listopad 2023

Jest cudownie. Pani Dominika potrafi pomóc w najgorszych sytuacjach. Diety świetnie dostosowane do potrzeb. Życzliwość i zrozumienie.

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Adam
Termin usługi: wrzesień 2023

Skutecznie bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Maciej
Termin usługi: sierpień 2022

Polecam wszystkim. U mnie zadziałało :-)

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Przemek
Termin usługi: październik 2020

Pani Dominika Doskonale ułożyła min dietę , czuje się o wiele lepiej i dochodzę do wymarzonej wagi

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Magda
Termin usługi: listopad 2020

Polecam z całego serca Dominikę Dietrich-Stefankiewicz, która dietetykę ma we krwi i swoją pracę wykonuje w 100% z pasją :) Zawsze mogę liczyć na jej porady dietetyczne i wiem, że zawsze będą one dobrane specjalnie "pode mnie" z zachowaniem zasad zdrowego żywienia :) Przy tym diety są zawsze smaczne i nieskomplikowane. Polecam!

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Przemek
Termin usługi: październik 2020

Pani Dominika Doskonale ułożyła min dietę , czuje się o wiele lepiej i dochodzę do wymarzonej wagi

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0