Akademicki Klub Turystczny GDAKK

a...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/1 - Akademicki Klub Turystczny GDAKK Gdańsk 4
 

Artykuły o nas

O nas

Klub turystyczny przy Oddziale Studenckim PTTK i Uniwersytecie Gdańskim.
Zrzesza głównie studentów wszystkich uczelni Trójmiasta, a także wszystkich ludzi lubiących aktywną turystykę. Przeprowadza szkolenia Organizatora Turystyki, organizuje piesze.
Ogólny opis:
AKT Gdakk zrzesza studentów i studentki, których łączy wieczne, niczym nie skrępowane poczucie humoru i zamiłowanie do wspólnych wędrówek na szlakach turystycznych regionu, kraju i świata - często w bardzo różnorodnych warunkach terenowych, pogodowych i czasowych. W AKK Gdakk panuje kameralna atmosfera, która daje każdemu możliwość odnalezienia siebie w gronie klubowiczów.
Akademicki Klub Turystyczny AKT Gdakk istnieje od roku 1968 i jest organizacją niekomercyjną. Jak pokazała historia klubu przez wiele lat przyciągał utalentowanych organizatorów turystyki, zapaleńców włóczęgostwa - wielu ciekawych ludzi. Dziś to już członkowie honorowi - wielu z nich to doświadczeni specjaliści, szefowie i właściciele firm, pracownicy uczelni. Do dziś dnia wspierają oni klub swą aktywnością. Dla nich AKT Gdakk pozostał na zawsze w pamięci jako symbol niezapomnianych wypraw i zwariowanych imprez z okresu studiów a także miejsce zawarcia niezłomnych przyjaźni.
Dla obecnej kadry i przyszłych klubowiczów AKT Gdakk to niepowtarzalny przyczółek do niczym nieograniczonej działalności w środowisku studenckim i możliwości kształtowania dalszych losów klubu, a przede wszystkim istotne ułatwienie w realizacji swych turystycznych planów i ambicji - zarówno w okresie wakacji jak i w czasie całego roku akademickiego. To także okazja do znakomitej zabawy w gronie ciekawych ludzi.

Jeśli jesteś studentem/studentką i odczuwasz, że AKT Gdakk to klub dla ciebie możesz już dziś czuć się zaproszony na kurs organizatora turystyki, który prowadzony jest jesienią i wiosną. W szczególności zapraszamy również studentów i studentki młodszych roczników! Odbycie kursu wymaga poświęcenia znacznie mniej czasu niż sądzisz!! Tradycyjnie osoby, które przejdą kurs trafiają do grona naszych klubowiczów.
Aby dowiedzieć się więcej odwiedź nasze strony internetowe.