Akademicki Klub Turystczny GDAKK

80-308 Gdańsk, Wita Stwosza 55 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
a...@gmail.com pokaż
https://www.aktgdakk.pl
/KlubTurystycznyGDAKK

Napisali o nas

O nas

Klub turystyczny przy Oddziale Studenckim PTTK i Uniwersytecie Gdańskim.
Zrzesza głównie studentów wszystkich uczelni Trójmiasta, a także wszystkich ludzi lubiących aktywną turystykę. Przeprowadza szkolenia Organizatora Turystyki, organizuje piesze.

Ogólny opis:
AKT Gdakk zrzesza studentów i studentki, których łączy wieczne, niczym nie skrępowane poczucie humoru i zamiłowanie do wspólnych wędrówek na szlakach turystycznych regionu, kraju i świata - często w bardzo różnorodnych warunkach terenowych, pogodowych i czasowych. W AKK Gdakk panuje kameralna atmosfera, która daje każdemu możliwość odnalezienia siebie w gronie klubowiczów.
Akademicki Klub Turystyczny AKT Gdakk istnieje od roku 1968 i jest organizacją niekomercyjną. Jak pokazała historia klubu przez wiele lat przyciągał utalentowanych organizatorów turystyki, zapaleńców włóczęgostwa - wielu ciekawych ludzi. Dziś to już członkowie honorowi - wielu z nich to doświadczeni specjaliści, szefowie i właściciele firm, pracownicy uczelni. Do dziś dnia wspierają oni klub swą aktywnością. Dla nich AKT Gdakk pozostał na zawsze w pamięci jako symbol niezapomnianych wypraw i zwariowanych imprez z okresu studiów a także miejsce zawarcia niezłomnych przyjaźni.
Dla obecnej kadry i przyszłych klubowiczów AKT Gdakk to niepowtarzalny przyczółek do niczym nieograniczonej działalności w środowisku studenckim i możliwości kształtowania dalszych losów klubu, a przede wszystkim istotne ułatwienie w realizacji swych turystycznych planów i ambicji - zarówno w okresie wakacji jak i w czasie całego roku akademickiego. To także okazja do znakomitej zabawy w gronie ciekawych ludzi.

Jeśli jesteś studentem/studentką i odczuwasz, że AKT Gdakk to klub dla ciebie możesz już dziś czuć się zaproszony na kurs organizatora turystyki, który prowadzony jest jesienią i wiosną. W szczególności zapraszamy również studentów i studentki młodszych roczników! Odbycie kursu wymaga poświęcenia znacznie mniej czasu niż sądzisz!! Tradycyjnie osoby, które przejdą kurs trafiają do grona naszych klubowiczów.
Aby dowiedzieć się więcej odwiedź nasze strony internetowe.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »