Najlepsze kursy tańca Gdańsk

Oceny (6)

Ania i michał
Termin usługi: październik 2023 

Ola jest niesamowita, od ręki wymyśliła nam układ na pierwszy taniec, bo zmieniliśmy piosenkę :) w ciągu dwóch lekcji nauczyła nas całego układu!!! szok :) Polecamy bardzo!! atmosfera super, uśmiech i duża porcja endorfinek :)

Kursy tańca

6.0
Ewelina I Daniel
Termin usługi: listopad 2022 

Z całego serca polecamy. Ola to profesjonalistka w każdym calu. Tworzyła choreografie dla nas na pierwszy taniec, pokazuje kroki, ćwiczy razem z kursantami, tłumaczy i zawsze służy radą. Ma bardzo duże zasoby cierpliwości i dobrego humoru. Zajęcia zatem odbywają się w luźnej atmosferze. Dziękujemy bardzo, raz jeszcze za 4 efektywne lekcje, za dużą dawkę dobrego humoru i cierpliwości.

Kursy tańca

6.0
Magdalena K.
Termin usługi: styczeń 2020

Nasze dziecko i reszta dzieci były zachwycone imprezą urodzinową. Impreza Dance Party dla 7 Latków byla super.Panie Animatorki bardzo dobrze przygotowane i kreatywne. Polecamy

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Małgorzata W.
Termin usługi: październik  

Bardzo się cieszę, że w mojej okolicy powstała taka fajna szkoła tańca dla dzieci. Przyjemna atmosfera, sympatyczna ekipa, super podejście do maluchów. Wystrój lokalu na co dzień jest schludny i prosty. Ale to co się dzieje na imprezach dla najmłodszych to szał! Polecam zobaczyć! Córka na halloween nie chciała wyjść z zabawy! Z zajęć z resztą też ciężko ją wyciągnąć do domu, a po powrocie już czeka na następne! Zastanawiamy się nad zapisem na kolejne zajęcia!

Kursy tańca

6.0
Aneczka
Termin usługi: 19.10.2016 

Zajęcia bardzo fajne, mnóstwo kolorowych gadżetów dla dzieci. Dla mnie bajka.

Kursy tańca

6.0
mama Nikoli
Termin usługi: 30.09.2016 

Ostatnio wyprawiałam mojej córeczce urodzinki i się nie zawiodłam. Pełen profesjonalizm, animatorki z bardzo dobrym podejściem do dzieci, kreatywne i zaangażowane. Piękny wystrój i lokal. Dzieci bardzo zadowolone, nie chciały wyjść z sali ;) Polecam :)

Kursy tańca

6.0