Studio Tańca La Pasion - Kursy tanca

Studio Tańca La Pasion

Wybierz numer

58 676-52-76 501-503-135
l...@lapasion.pl pokaż
Otwarte do 21:30 więcej
  • Zdjęcie 1/21 - Studio Tańca La Pasion Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/21 - Studio Tańca La Pasion Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/21 - Studio Tańca La Pasion Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/21 - Studio Tańca La Pasion Gdańsk +18 1
 

TV Filmy

151

Flamenco Flashmob 2018

Artykuły o nas

O nas

Zajęcia: flamenco, balet, taniec brzucha, tribal fusion, ATS, sexy dance, taniec jazzowy, taniec współczesny, bachata, tango argentyńskie. Organizujemy fiesty, pokazy, koncerty, wieczory panieńskie. Karty: MultiSport, FitProfit, OK System
Studio Tańca La Pasion  powstało w 2003 r z pasji i miłości do tańca. W trzech przestronnych, wyposażonych w lustra salach odbywają się zajęcia baletu, flamenco, tańca współczesnego, jazzowego, tańca brzucha, tribal fusion, ATS, latino, bachaty prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy specjalnie zbudowaną podłogę do tańca flamenco, umożliwiającą bezpieczne i komfortowe wykonywanie stepów. Sala baletowa wyposażona jest w drążki i podłogę baletową. Nasza oferta taneczna skierowana jest do osób dorosłych, w większości kobiet, dla których taniec jest przyjemną formą podnoszenia sprawności fizycznej, poprawy kondycji ale też, a nawet przede wszystkim doskonałym sposobem na realizowanie tanecznej pasji.
W szkole panuje przyjazna atmosfera, której służą również nieformalne spotkania poświęcone różnym technikom tańca, wykłady i prezentacje. Z otwartością odpowiadamy na sugestie naszych kursantów i z radością prezentujemy taneczne osiągnięcia uczestników zajęć na Trójmiejskich scenach. Do dyspozycji naszych kursantów bezpłatna woda oraz kawa i herbata.  

Najczęściej zadawane pytania

Czy prowadzicie zajęcia dla dorosłych?
Nasze kursy skierowane są do osób dorosłych na różnym poziomie zaawansowania
Czy można korzystać z kart sportowych?
Na podstawie kart Multisport Plus (dopłata 5zł do każdych zajęć, Fit Profit oraz PZU Sport można skorzystać z jednej lekcji dziennie z naszego cotygodniowego planu zajęć
Za pozostałe zajęcia w tym samym dniu można zapłacić wykupując karnety, również ze specjalnymi rabatami za drugą i kolejną grupę, za kontynuację dla stałych klientów oraz ze zniżkami rodzinnymi i dla studentów.
Czy wymagane są wcześniejsze zapisy?
Z uwagi na limity uczestników na salach tanecznych przed pojawieniem się na zajęciach należy zapisać się przez formularz na stronie lapasion.pl lub drogą mailową lapasion@lapasion.pl lub sms 501503135. Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają osoby, które wykupiły karnety albo używają kart sportowych Multisport Plus, Fit Profit oraz PZU Sport, pod warunkiem wpłaty kaucji za rezerwację miejsca.
Wpłacając kaucję macie Państwo pewność, że miejsce będzie do Państwa dyspozycji
Czy niewykorzystane wejście z karnetu przepada?
W przypadku nieobecności proponujemy odrabianie na dowolnych innych lekcjach z naszego cotygodniowego planu zajęć. Warunkiem odrabiania jest posiadanie ważnego karnetu minimum na jedną grupę. Odrabiać można w bieżącym okresie, którego nieobecność dotyczy albo okresie bezpośrednio po nim następującym.
Na jakich zasadach można uczestniczyć w zajęciach?
Proponujemy udział w zajęciach na podstawie Karnetów Regularnych oraz Karnetów Kontynuacja. Karnety ważne są na cztery kolejne tygodnie zajęciowe i obejmują wielokrotność 4 wejść czyli karnety na 4/8/12 itd wejść ( jedna/dwie/trzy itd grupy tygodniowo)

Innym sposobem jest udział na podstawie karty sportowej Multisport Plus (dopłata 5 zł do każdych zajęć ), Fit Profit oraz PZU Sport

W zajęciach można uczestniczyć również wykupując pojedyncze wejście
Co to jest kaucja?
Do wpłaty kaucji zobowiązane są osoby korzystające z kart sportowych albo takie, które nie posiadają karnetów a chciałyby mieć stałą rezerwację miejsca w grupie. Aby uniknąć potrącenia kaucji o nieobecności na zajęciach należy zawiadomić na minimum 24 wcześniej.
W przypadku gdy nieobecność wynika z sytuacji losowej, trudnej do wcześniejszego przewidzenia proponujemy możliwość "odrobienia" nieobecności na dowolnych innych zajęciach poza grupą, na której jest się na stałe zapisanym. W ten sposób również można się uchronić przed potrąceniem kaucji