Akademik Student Depot

Akademik Student Depot

Wybierz numer

697-126-788
g...@studentdepot.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/16 - Akademik Student Depot Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - Akademik Student Depot Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - Akademik Student Depot Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - Akademik Student Depot Gdańsk +13 1
 

Artykuły o nas

O nas

Prywatny akademik Student Depot Gdańsk to wyjątkowa opcja zakwaterowania dla studentów z Polski i zagranicy w Trójmieście.
Akademik znajduje się na Przymorzu, blisko przystanków autobusowych, tramwajowych oraz w sąsiedztwie stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. Dom studencki Student Depot ma świetne połączenia ze ścisłym centrum oraz z największymi gdańskimi uczelniami. Tuż obok domu studenta znajduje się hipermarket i centrum handlowe, tereny zielone, sklepy, bistra, kluby, plaża i inne miejsca niezbędne do wygodnego studenckiego życia.
Obiekt oferuje miejsca w jednoosobowych i dwuosobowych mieszkaniach typu studio. Wszystkie pokoje mają nowoczesny standard, są w pełni umeblowane, posiadają prywatne łazienki z prysznicem i aneksy kuchenne.
Dodatkowo studenci mają do dyspozycji strefę coworkingową do wspólnego spędzania czasu i nauki, a także salę chilloutową i multimedialną, gdzie mogą się relaksować i integrować. W akademiku Student Depot Wilanowska jest także wspólna kuchnia i nowoczesna siłownia.
Akademik w cenie zapewnia szybkie wifi oraz całodobową ochronę, a także media. To idealne miejsce dla studentów, którzy potrzebują wygodnego, bezpiecznego miejsca do nauki, a jednocześnie chcą poznać i spędzać czas z młodymi ludźmi z całego świata.Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź dostępność.