Akces Nieruchomości Bogna Kozłowska

Akces Nieruchomości

Wybierz numer

501-178-604
i...@akces.gdynia.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 

O nas

Nasz firma działa na rynku od 2002r. Nasze motto to: profesjonalizm, skuteczność działania i niezawodność. Specjalizujemy się w transakcjach trudnych, ratujemy między innymi przed egzekucją komorniczą i licytacją nieruchomości, prowadzimy mediacje.
Pomogliśmy już wielu klientom w trudnych sytuacjach życiowych między innymi gdy komornik próbował zlicytować ich nieruchomość za zadłużenie. Wspólpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi i notarialnymi. Cechuje nas uczciwość i ogromna rzetelność z podjętych działaniach. Zaufało nam już wielu wdzięcznych klientów, od których posiadamy pisemne referencje. Nigdy nie jest za pozno, by podjąć działania wstrzymania egzekucji komorniczej i sprzedaży nieruchomości na wolnym rynku. Nie poddawaj się, z nami napewno się uda. Zapraszamy.

Oceny (31)

Kasia
Termin usługi: luty 2024

Polecam biuro nieruchomości i panią Bognę Kozłowską. Pomogła nam sprzedać mieszkanie w krótkim czasie i za dobrą cenę. Polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Adam Gautier
Termin usługi: sierpień 2021

Szczerze mogę polecić p. Bognę Kozłowską - profesjonalizm, skuteczność, niezawodność, a przy tym miła atmosfera i zaangażowanie w sprawy klienta.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię, jest ona dla mnie bardzo cenna, tym bardziej od takiego profesjonalisty i eksperta prawa jak Pan. Zapraszam ponownie do współpracy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Sylwia Bilińska
Termin usługi: listopad 2020

Polecam Akces Nieruchomości z całą pewnością. Pani Bogna Kozłowska to absolutny perfekcjonista w swojej branży. Profesjonalna, znajdzie wyjście z każdej sytuacji, cechuje ją ogromny spokój i opanowanie.

Odpowiedź obiektu:

Pani Sylwio bardzo dziękuję za opinię. Pozdrowienia.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Małgorzata
Termin usługi: listopad 2020

Zdecydowanie polecam, profesjonalna, konkretna obsługa, przy tym bardzo miła, godna zaufania. Skutecznie rozwiązują pojawiające się przy tranzakcji problemy.

Odpowiedź obiektu:

Pani Małgorzato bardzo dziękuję, że znalazła pani czas na napisanie opinii. Dziękuję za okazane zaufanie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Tomek
Termin usługi: październik 2020

Punktualność, rzeczowość, profesjonalizm to w trzech słowach to co określa Panią Bognę! Polecam serdecznie

Odpowiedź obiektu:

Panie Tomaszu bardzo dziękuję za umieszczenie opinii i tak dobre słowa.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Zofia
Termin usługi: listopad 2020

Konkretne informacje, szybka reakcja. Miła komunikacja. Oferta zgodna z moimi zapytaniami. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię. Bogna Kozłowska- wlaściel biura.

Marianna
Termin usługi: listopad 2020

Szczerze polecam. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami wyrażanymi przez klientów firmy Akces. Przez kilka ostatnich lat bezskutecznie próbowałam sprzedać swój dom. Dopiero podpisanie umowy z biurem Akces przyniosło sukces. Po dwóch miesiącach od spotkania była już podpisana umowa przedwstępna, a w następnym miesiącu umowa ostateczna sprzedaży. To, co najbardziej cenię sobie we współpracy z Paniami to spokój i fachowość. Ten czas miał zupełnie inny wymiar niż dotychczasowe kontakty z biurami nieruchomości. Pani Bogna i Pani Sonia zawsze były dostępne pod telefonem, odpowiadały na kontakt, zawsze mogły się spotkać na prezentację, kiedy tylko klient sobie tego życzył. Zadbały o to, aby do akty notarialnego były przygotowane wszystkie dokumenty. Cały ten czas współpracy przebiegał w naprawdę miłej atmosferze i spokoju, czego trudno było doświadczyć z innymi biurami. Panie były obecne przy przekazaniu domu, spisane były protokoły odbioru i praktycznie całość sprawy odbyła się bez biegania po instytucjach. Pani Bogno i Pani Soniu - bardzo dziękujemy za ten czas.

Odpowiedź obiektu:

Pani Marianno jestem pod wrażeniem pani wyczerpującej opinii i tak ciepłe wyrazy uznania. Współpraca z Państwem była bardzo inspirująca choć transakcja nie należała do najprostszych, tym większa jest nasz satysfakcja. Pozdrawiam serdecznie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aneta
Termin usługi: listopad 2020

Profesjonalne biuro w każdym calu. Od początku transakcji do samego końca bardzo profesjonalna obsługa. Zarówno właścicielka Pani Bogna, jak i Pani Sonia były bardzo pomocne, na każdym etapie i wyczerpująco odpowiadały na wszystkie pytania. Pilnowały interesów obu stron i to było wyjątkowo miłe:) Ogromna wiedza i sugestie Pani Bogny, były nieocenione. Jest to pierwsze Biuro Nieruchomości, które polecam z czystym sumieniem. Na pewno skorzystam w przyszłości z usług Biura Akces. dziękuję za wszystko....

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za uznanie, współpraca z Panią była bardzo konkretna i dała nam dużo satysfakcji. Zapraszamy do dalszej współpracy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Mateusz
Termin usługi: październik 2020

Korzystałem z usług agencji Akces Nieruchomości Bogna Kozłowska przy zakupie mieszkania w Gdańsku. Zamieszkuję na stałe za granicą, cała procedura selekcji potencjalnych mieszkań, wizyt i prezentacji odbyła się zdalnie. Planowałem przyjazd w celu sformalizowania zakupu ale ostatecznie z uwagi na restrykcje związane z COVID-19 również podpisanie aktu notarialnego odbyło się poprzez pełnomocnika. Cała procedura była zorganizowania bardzo profesjonalnie, szybko, otrzymałem pełną pomoc przy organizacji dodatkowych usług jak przygotowanie tekstów pełnomocnictw, tłumaczeń przysięgłych itp. Szczegółowa informacja była zawsze dostępna na czas. Szczególnie pragnę podziękować Pani Soni Fabiszak, która koordynowała całość spraw.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tak szerokim zakresie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Maciej jaroszybski
Termin usługi: sierpień 2020

Jestem bardzo zadowolony ze swojego pierwszego zakupu z tym biurem. Pani Sonia bardzo profesjonalnie i rzetelnie zajęła się obsługa naszej transakcji zakupu mieszkania w Gdańsku. Bardzo pomocna, merytoryczna i profesjonalna. Szczerze polecam Pozdrawiam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Martyna
Termin usługi: listopad 2019

Sonia jest ekspertem w dziedzinie sprzedaży oraz kupna mieszkań. Jej wiedza, praktyczne porady, zrozumienie klienta oraz indywidualne podejście pozwalają na osiągnięcie celu. Z całego serca polecam współprace :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Fabian
Termin usługi: czerwiec 2019

Zacząć należy od tego, że oferta wystawiona przez Akces była bardzo konkurencyjna i dopasowana do rynku, jednak nawet pomimo tego pozostawiono pole do, owocnych zresztą, negocjacji i obniżenia pierwotnej ceny ofertowej, co pozwoliło kupić piękne mieszkanie w naprawdę super cenie. Pani Bogna dysponuje olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, co w połączeniu z profesjonalizmem i spokojem pozwala pozytywnie zapatrywać się na finał każdej transakcji, przy której asystuje. Mój przypadek był szczególnie skomplikowany, pojawiały się problemy wymagające szybkiej reakcji oraz takie, z którymi mało doświadczona osoba mogłaby sobie nie poradzić. Pani Bogna prowadzi klienta krok po kroku na każdym etapie transakcji, jest z nią bardzo dobry kontakt a w niej samej wielka chęć, aby klient czuł się bezpieczny i doinformowany. Cały proces zakończyliśmy, pomimo wspomnianych już sporych i niezależnych od nas komplikacji, w terminie założonym na samym początku. Wypada również podkreślić, że należna dla Biura prowizja jest znacznie niższa od standardów rynkowych w Trójmieście. Polecam każdemu współpracę z biurem Akces! Pozdrawiam P. Bogno :)

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za tak piękną opinię. Współpraca z panem była na bardzo wysokim poziomie i przyniosła mi wiele satysfakcji, zapraszam ponownie do wspólpracy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Piotr
Termin usługi: maj 2019

Bardzo profesjonalne podejście do klienta - zarówno Pani Bogna, jak również polecane przez Nią osoby na poszczególnych etapach zawiązywania transakcji przyczyniły się do ukończenia całej operacji w ekspresowym tempie i w pełni zasługują na polecenie. Pani Bogna służy pomocą w każdej kwestii związanej z przedmiotem operacji oraz transparentnie i wzorowo pilotuje cały proces.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję p.Piotrze za tak pozytywną opinię. Wspólpraca z Panem była czystą przyjemnością. Życzę wszystkiego dobrego i zapraszam do dalszej współpracy.Bogna Kozłowska.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Adrian P.
Termin usługi: grudzień 2018

Sprzedaż samemu dwóch mieszkań okazała się fiaskiem. Spotkałem się z kilkunastoma biurami nieruchomości , większość z nich okazała się tak zwanymi "masówkami" oraz zbieraczami ofert do portfolio. Efekty było widać już na drugi dzień po podpisaniu umowy, w pierwszy tydzień okazywania mieszkania było kilkukrotnie więcej potencjalnych kupujących, niż gdy ogłaszałem się sam przez dwa miesiące ! Pełen profesjonalizm Pani Bogny oraz doświadczenie było tu kluczowe. Pani Bogna oraz Pan Grzegorz to bardzo kompetentny duet , podobało mi się przedstawienie oraz wytłumaczenie niuansów prawnych mi oraz kupującym. Na pewno będę korzystał już tylko wyłącznie z tego biura nieruchomości, i polecał wszystkim znajomym.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Maria
Termin usługi: luty 2018

Sprzedac mieszkanie przebywajac za oceanem wydawaloby sie przeszkoda nie do pokonania. Nic bardziej mylnego, AKCES podola kazdemu wyzwaniu. Profesjonalnie, krok po kroku, z wielkim zaangazowaniem, bez stresu i nerwow dla klienta, mieszkanie zostalo sprzedane. Gdybym miala kupowac lub sprzedawac nieruchomosc, to wylacznie z pomoca AKCES i pani Bogny. Wielkie podziekowania za doskonale zorganizowanie, cierpliwosc i wszystkie wyjasnienia na niekonczace sie pytania z naszej strony. Polecam z czystym sumieniem AKCES, fachowosc i doglebna wiedze, jak i bardzo przyjazna obsluge. Zycze powodzenia na przyszlosc pani Bogno i jeszcze raz bardzo dziekuje. To byla przyjemnosc sprzedawac mieszkanie z AKCESem.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję, że znalazła pani czas by umieścić opinię. Dziękuję za okazane zaufanie i miłą współpracę. Zapraszam ponownie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Mateusz
Termin usługi: maj 2018

Sprzedawałem z Akces swój dom - nie mogłem trafić lepiej. Obsługa bardzo profesjonalna i miła. Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Problemy na etapie umów i potrzebnych dokumentów zostały rozwiązane dzięki wielkiej wiedzy pani Bogny. Serdecznie polecam

Odpowiedź obiektu:

Współpraca z panem to była czysta przyjemność. Bardzo dziękuję za tak miłą opinię i zapraszam do dalszych inwestycji z naszym biurem. BK

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Zygmunt
Termin usługi: styczeń 2016

Po raz kolejny transakcja, tym razem kupno. Oczywiscie obsługa na bardzo wysokim poziomie, znaleziono mi nieruchomość bliską ideału choć obciążoną długami. Daliśmy radę, pani Bogna ma ogromne doświadczenie jesli chodzi o dokumenty i procedury, świetnie dała sobie rade w rozmowach z komornikeim. Polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Monika
Termin usługi: Tydzień temu :)

Idealna obsługa od A do Z. Dzięki pani Bognie kupienie mieszkania to pryszcz. Dzięki niej transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo. Wielki plus za ogromną wiedzę i pomoc w sprawach, które już nie do końca należą do jej kompetencji :))) Bardzo polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
kasia
Termin usługi: 15.11.2013

Profesjonalna ,miła ,skuteczna ,rzetelna obsługa biura nieruchomości.Gorąco polecam wszystkim zarówno kupującym jak i sprzedającym. Moja transakcja prowadzona przez p.Bogne byla bardzo udana. Pozdrawiam serdecznie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Julia
Termin usługi: lipiec-listopad, 2013

Zwróciłam się do Pani Bogny jak do agenta d/s nieruchomości z prośbą o reprezentowanie moich interesów i zorganizowania procedury kupna-sprzedaży mieszkania wybranego przeze mnie na rynku wtórnym i jestem zupełnie zadowolona z jej pomocy. Mimo tego, że całe przedsięwzięcie wymagało czasochłonnego załatwienia dodatkowych formalności związanych z nabyciem mieszkania przez cudzoziemca, ona doskonale poradziła sobie z przeprowadzeniem całej tej sprawy w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, sama napisała wniosek i w ogóle wykazała bardzo profesjonalne podeście do całej sprawy. Również nadmienię, że jest ona po prostu miłą osobą z którą zawsze przyjemnie się komunikuję. Polecam jak najbardziej.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0