Al-Car Ośrodek Szkolenia Kierowców

Al-Car

Wybierz numer

500-722-972
b...@osk-alcar.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Al-Car Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - Al-Car Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - Al-Car Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - Al-Car Gdynia +2 1
 

O nas

Nowoczesne metody nauczania!W cenie kursu dodatkowo 1 godz.ćwiczeń na SYMULATORZE nauki jazdy, materiały szkoleniowe! Kia RIO oraz Toyoty Yaris III,Cena kursu 1650zł. U nas możliwość zdawania egzaminu na ToyocieYarisIII, tej samej co się uczysz!!!
W ofercie: prawo jazdy kat.B oraz kat.B Automat

Oceny (8)

Michał Ochmański
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2023 

Ludziskaaaa!!!! Zdałem za pierwszym razem!!! Dziękuję Alicjo i Sławku!!! Jesteście świetni!!! Polecam wszystkim przyszłym kierowcom tę szkołę jazdy. Atmosfera wspaniała, wszystko na luzie i z poczuciem humoru, ale solidnie, bezstresowo i skutecznie. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszystko!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Ewa
Termin usługi: luty 2024 

Polecam gorąco p. Ala super człowiek z ogromnym doświadczeniem mega cierpliwością jazda z nią to sama przyjemność! Polecam gorąco jak ktoś szuka szkoły jazdy to naprawdę bardzo polecam. Pani Alu bardzo dziękuję za cierpliwość. Pozdrawiam do zobaczę gdzieś na drodze.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuje Ewcia za dobrą opinie i cieszę się razem z Tobą ze zdanego egzaminu!!! Życzę spokojnej jazdy i szerokości na drodze!!! Gratuluje raz jeszcze!!!!

Kursy prawa jazdy

5.4
Julia
Termin usługi: listopad 2023 

Pani Alicja i pan Sławek świetni instruktorzy, spokojni i cierpliwi, świetna atmosfera oraz 100 % przygotowanie do egzaminu :))

Kursy prawa jazdy

6.0
Kamila
Termin usługi: wrzesień 2023 

Serdecznie polecam! Po pięciu latach przerwy od zrobienia kursu w innej szkółce i nieudanych próbach zdania egzaminu, po wykupieniu jazd doszkalających z Panią Alicją - zdane od razu za pierwszym podejściem po tak długiej przerwie! Fachowe podejście do kursanta

Kursy prawa jazdy

6.0
Emilka
Termin usługi: luty 2023 

Serdecznie polecam, Pani Alicja oraz Pan Sławek doskonale przygotowali mnie do egzaminu, przemili i ciepli ludzie, cierpliwi wszystko na spokojnie tłumaczą. Jazda z takimi instruktorami to sama przyjemność

Kursy prawa jazdy

6.0
Anna
Termin usługi: kwiecień 2022 

Wszystko przebiegło bardzo płynnie. Miałam przyjemność jeździć z p Sławkiem, któremu bardzo dziękuję za wspólne jazdy,wsparcie i pomoc przy płynnym odbyciu godzin. Raz jeszcze dziękuję Panie Sławku- zdałam za 1 razem !

Kursy prawa jazdy

5.5
Oliwia P.
Termin usługi: kwiecień 2022 

Szczerze polecam-jazdy w tej szkółce to połączenie przyjemnego z pożytecznym:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Robert Zurawski
Termin usługi: kwiecień 2022 

Jedna z najlepszych szkół.Profesjonalnie podchodzą do kursanta i całego nauczania. A pani Alicja jest super instruktorem .Polecam .!!

Kursy prawa jazdy

6.0