Albatros

a...@server.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 • Zdjęcie 1/12 - Albatros Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/12 - Albatros Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/12 - Albatros Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/12 - Albatros Gdynia +9 1
 

Artykuły o nas

 • Kino domowe wysokiej klasy. Jaki ekran i projektor wybrać?
  Na przyjemność oglądania filmów w ramach kina domowego wpływa nie tylko repertuar. Wybór odpowiedniego projektora i ekranu zapewniających odpowiednią jakość obrazu nie jest trudny, jeśli tylko nie ulegniemy obiegowym opiniom i nie pokładamy zbyt dużego zaufania w danych technicznych.
  13 marca 2014 (51 opinii)
 • 7000 płyt w niewielkim pudełku: dyski NAS
  Dedykowane dyski sieciowe do przechowywania muzyki i filmów nie od dziś znane są osobom, których kolekcje płytowe przekroczyły granice umiaru. Małe pudełko z automatyczną zgrywarką o pojemności liczonej w terabajtach, stworzone jest po to, by ułatwić im życie.
  30 sierpnia 2013 (54 opinie)
 • Kolumny dla wymagających
  Zapytaliśmy ekspertów z dwóch trójmiejskich salonów o to, jak wybrać jeden z najważniejszych elementów muzycznego zestawu - kolumny.
  15 sierpnia 2012 (119 opinii)

O nas

Zapraszamy do salonu Hi-Fi w Gdyni. Do odsłuchów oferujemy pomieszczenie odsłuchowe.Zapraszamy na prezentacje projektorów i systemów audio firmy NAIM, FOCAL,DYNAUDIO, MARK LEVINSON ,JBL,NAD,ARCAM,DENON,ONKYO,KEF. Nasza oferta: www.sklep-albatros.pl
ALBATROS jest firmą prężnie działającą na polskim rynku Hi-Fi od ponad trzydziestu  lat. Istniejemy w Trójmieście nieprzerwanie od 1990 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, poparte dużą ilością zadowolonych klientów, pozwoliło na wyselekcjonowanie z olbrzymiej liczby różnorakiej klasy sprzętu, urządzeń najciekawszych. Lokalnie oferujemy największy wybór w konkurencyjnych cenach - można zakupić u nas każdy wysokiej jakości produkt audio-video, jeśli tylko jest on dystrybuowany na terenie Polski.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, umożliwiamy porównanie wybranego sprzętu w naszym pokoju odsłuchowym, co pozwala ocenić walory brzmieniowe oraz funkcjonalność. Prezentacji dokonujemy w przypadku zainteresowania określonymi systemami i nie jest ona obciążona opłatą. By doszlifować brzmienie: oferujemy wypożyczenie okablowania.
Nie będąc salonem firmowym żadnego konkretnego dystrybutora jako sklep niezależny możemy porównać oferty różnych  konkurencyjnych marek  i w sposób obiektywny  doradzić Klientom w doborze sprzętu Hi-Fi ,kina domowego , kolumn głośnikowych,  projektorów i ekranów projekcyjnych.  Posiadamy ceny internetowe i gwarantujemy satysfakcję  z zakupów.
Przykładowe marki w sprzedaży: Naim, Focal, Dynaudio, Klipsch , Kef, Onkyo, Yamaha, Denon, Esoteric, Moon, T+A, SVS, REL, Mark Levinson, NAD, Arcam, Cambridge Audio, Roksan, Mobile Fidelity Electronics, Technics, Teac, Fyne Audio,Marantz, Parasound, Morel, Monitor Audio, Leben, JBL, PMC, Pioneer, JVC, Cabasse i wiele , wiele innych. 
Zapraszamy serdecznie!

Oceny (1)

Marek Waśniewski
Termin usługi: kwiecień 2024

Wielkie podziękowania dla obsługi sklepu za fachowe doradztwo i pomoc przy zakupie wzmacniacza stereo ,dodam że tam nikt nie koloryzuje tylko mówi prawdę o danym modelu i to trzeba cenić.Jak zawsze od 15 lat dostaje tam zniszki na wybrane modele i to takie że nawet w tej cenie nie znajdzie się na wyszukiwarce internetowej ,więc podziękowania dla obsługi i starszego Pana za wspaniałą cenę . Dziękuję

Sprzęt AGD i RTV

6.0