Oceny (5)
Jeden z najlepszych sklepów, jakie znam. A jeszcze obsługa zawsze kulturalna, pomocna i z poczuciem humoru. Od lat robię tam zakupy i zawsze dostaję dobry towar w rozsądnej cenie.
Sklepy ogólnospożywcze
Wszystko ok świeże i pachnące przemiła obsluga
Sklepy ogólnospożywcze
Wszystko ok świeże i pachnące przemiła obsluga
Sklepy ogólnospożywcze
Najlepszy sklep w Trojmiescie, swiezy towar, super zaopatrzenie ze wspanialym stoiskiem manualnym, no i co bardzo wazne: zawsze bardzo mily personel sluzacy pomoca.
Sklepy ogólnospożywcze
Kupuje w sklepie "ALDEK" od początku jak powstał na ul. I Armii Wojska Polskiego . Zawsze mogłam tam dostać Polską Gazete Codzienną i Nasz Dziennik obecne kierownictwo odmówiło zamawiania tych gazet tłumacząc się tym , że nie chcą być polityczni, ale gazetę NIE i Wyborczą dalej promują. Pytam się w takim razie dlaczego reklamują się jako sklep Polski? Komu służą? Data wpisu 22.03 2024
Sklepy ogólnospożywcze