Działalność on-line 

Alex T. Great by Gold Finance

81-621 Gdynia, al. Zwycięstwa 239
(Nowe Orłowo , III piętro, lokal 16) Mapka

znajduje się w Biurowiec Ancora

 
Inne oddziały:
58 661-30-63, 515-210-306
g...@alextg.pl pokaż
www.alextg.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
Działalność on-line 

Napisali o nas

  • Singiel "na Swoim"?
    Singiel "na Swoim"? artykuł sponsorowany 25 listopada 2011 (9 opinii) Ostatnio wiele można było usłyszeć na temat zmian i wprowadzenia nowych warunków przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny "z dopłatą rządową". Co uległo zmianie? Co dalej z...

O nas

Ogólnopolska sieć ekspertów finansowych, wyspecjalizowanych w kredytach hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w zakresie finansów oraz nieruchomości.

Jesteśmy zespołem zaufanych i skutecznych specjalistów z zakresu bankowości hipotecznej, ubezpieczeń i rynku inwestycji. Wspieramy naszych klientów w podejmowaniu najważniejszych decyzji finansowych, oferując fachową i kompleksową pomoc.

Nasi doradcy posiadają bogatą wiedzę na temat rynku kredytów mieszkaniowych, ubezpieczeń i finansów, popartą licznymi certyfikatami jakości oraz licencjami banków i towarzystw ubezpieczeniowych.
82 proc. naszych klientów trafia do nas z poleceń i rekomendacji, a ponad 98 proc. deklaruje, że chętnie skorzysta ponownie z naszych usług.

Naszym niepodważalnym atutem jest pełna niezależność - podejmujemy decyzje wspólnie z klientami, w sposób autonomiczny, pozostając bez żadnego wpływu zewnętrznego. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi - bankami o trwałych i solidnych podstawach kapitałowych oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi, które za najważniejszy cel stawiają sobie dobro i zaufanie wszystkich swoich klientów.

Działamy na terenie całego kraju, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Olsztynie, Zabrzu i Bydgoszczy. I nadal szukamy najlepszych! Może właśnie Ciebie?

Alex T. Great Finanse i Nieruchomości
W trosce o Twoje finanse.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »