Alfa Dent Dziunko Sp. J.

Alfa Dent

Wybierz numer

58 557-77-66 880-181-412
s...@dziunko.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Alfa Dent Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - Alfa Dent Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - Alfa Dent Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - Alfa Dent Gdańsk +2 1
 

Artykuły o nas

O nas

Zapraszamy serdecznie na wizyty.

Oceny (35)

Gosia
Termin usługi: 13.11.2013

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miły i profesjonalny personel..Pan Michał Dziunko - to niezwykle profesjonalny dentysta, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Podejście bardzo profesjonalne i fachowe. Czas oczekiwania na wizyte bardzo krótki...Ceny nie wygórowane...Wielu moich znajomych korzysta również z usług przychodni i również są zadowoleni :) Polecam!

Stomatolodzy

6.0
ms
Termin usługi: od ok 2 lat

Od dwóch lat leczę zęby tylko w tym miejscu. Ponieważ panikuję na sam widok strzykawek - od razu to zaznaczam, co nie robi p. Michałowi problemów. Ma dobre podejście do pacjenta - nie ma stresu przy leczeniu. Fachowo potrafi doradzić rozwiązania - niekoniecznie najdroższe. Na miejscu jest RTG, raz w tygodniu chirurg - również sympatyczny. Leczenie zawsze przynosiło pożądane skutki, przy bólu pacjent wchodzi bez kolejki pomiędzy osobami zapisanymi na godziny.

Stomatolodzy

6.0
Kasia
Termin usługi: od 2006 do teraz

leczymy sie u Pana Michała całą rodziną, solidnie , fachowo i przede wszystkim do każdego Pan doktor ma podejście. Wytłumaczy, doradzi, oby więcej takich lekarzy. Polecam z czystym sumieniem.

Stomatolodzy

6.0
Jar
 

Stomatolodzy dziecięcy

6.0
Paweł
Termin usługi: maj 2012

Stomatolog, który mnie leczył to młody i bardzo uprzejmy Pan. Do zabiegu konieczne było znieczulenie, które otrzymałem i chwilę potem odbyło się wiercenie. Moje zastrzeżenie dotyczy trochę zbyt dużego pośpiechu, mianowicie znieczulenie nie zdążyło jeszcze zacząć działać, gdy stomatolog zabrał się do pracy. Poza tym, lekarz musi zapytać o przyjmowane przez pacjenta leki przed podaniem znieczulenia. W tym przypadku ja sam musiałem o to zapytać. Niby drobnostki, a jednak. Mam nadzieję, że te uwagi pozwolą Państwu jeszcze bardziej usprawnić obsługę pacjenta. Wiele wysiłku nie trzeba, np. znieczulenie można pacjentowi podać i poczekać aż zacznie działać, a w międzyczasie obsłużyć inną osobę.

Stomatolodzy

5.5
Marcin
Termin usługi: 18.07.2012

Tak jak w nagłówku gorąco polecam - stomatolodzy podchodzą tu naprawdę fachowo - MAJĄ PODPISANĄ UMOWĘ Z NFZ dzięki czemu niektóre zabiegi można wykonać z refundacji, a ceny usług prywatnych nie mają zabójczych jak inni dentyści w rejonie Przymorze-Żabianka! Do tego wszystkiego miła i szybka obsługa - widać że ludzie są tam z powołania, a nie z przypadku!!

Stomatolodzy

6.0
MAMA
Termin usługi: 22.06.2012

jestem pod wrażeniem leczenia u pana doktora-rano dziecku dokuczał ból ząbka i po południu już było po wszystkim!nie byłysmy umówione a mimo tego doktor nas przyjał bez kolejki i na fundusz.Wtamtym roku sama kozystalam z leczenia-bez bólu i stresu-POLECAM.

Stomatolodzy dziecięcy

6.0
Szymon
Termin usługi: 14-06-2012

Okropnie bolał mnie ząb, zakład wyszukałem w google, gdyż chciałem coś niedaleko miejsca zamieszkania. Dziękuje Bogu że tam trafiłem. Przyjęto mnie od razu, ceny przystępne, a państwo Dziunko przemili, profesjonalni i co najważniejsze zabieg bezbolesny. Bardzo polecam

Stomatolodzy

5.8
Ally
Termin usługi: od 2 lat co kilka miesięcy

Byłam kilka razy na plombowanie z NFZ i 2 razy na leczeniu kanałowym. Zawsze miła obsługa, nie czeka się długo, terminy na bezpłatne leczenie nie są odległe, a jak bolało to po kilkunastu minutach poza kolejką weszłam, od razu na zatrucie zęba przed leczeniem. Pani Elżbieta jest bardzo cierpliwa i pomocna, a pan Michał zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, porozmawia, pacjent jest świadomy wszystkich podejmowanych czynności. Ocena 6 za entuzjastyczne podejście do pacjentów! :)

Stomatolodzy

6.0
Klientka
Termin usługi: marzec 2012

Pan Michał Dziunko - to niezwykle profesjonalny dentysta, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Podejście bardzo profesjonalne i fachowe. Widać, że Pan Doktor bardzo stara się właściwie wypełnić swoje zadanie:) Kilkakrotnie korzystałam 3 ubytki i 1 leczenie kanałowe - jestem w pełni zadowolona.

Stomatolodzy

6.0
dloogy
Termin usługi: 22,02,2012

Do kiedy nie doświadczyłem osobiście usług w gabinecie p. Elżbiety i Michała (zaczynałem leczenie u p. Elżbiety) to nienawidziłem chodzić do dentysty unikałem go jak ognia. Teraz jedynym problemem dla mnie jest to że przy zabiegu trzeba mieć otwartą "paszczękę" czasami szeroko ;) ale to niestety nieuniknione - Mick Jagger miał by łatwiej. Nawet leczenie kanałowe potrafi być teraz przyjemne. Korzystamy z usług gabinetu całą rodziną już od ok 2009 r. nawet rodzina z mazur przyjeżdżała na zabiegi NAPRAWDĘ POLECAM !!!

Stomatolodzy

6.0
norwidka
Termin usługi: 16.02.2012

Pełen profesjonalizm,niezwykle miła atmosfera,zero stresu podczas zabiegu.Usługi wykonywane idealnie,pełna informacja na temat zabiegu,świetne doradztwo.. Niewygórowane ceny. Polecam!!!Polecam!!!Warto!

Stomatolodzy

6.0
Michał
Termin usługi: styczeń 2012

Gorąco Polecam usługi lek. Michała Dziunko. Byłem dziś na wypełnieniu dwóch ubytków. Wszystko szybko, bezboleśnie i profesjonalnie. Ceny naprawdę przystępne. Gorąco Polecam!!!

Stomatolodzy

6.0
Adam Butowski
Termin usługi: Sierpień 2011

Trochę czekałem na wizytę ze względu na brak wolnych terminów, ale było warto. Pan Michał Dziunko przed zabiegiem (leczenie + wstawianie 3 implantów) wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg, a nie jak inni dentyści, u których byłem po prostu zaczął robić. Bardzo profesjonalny, sympatyczny, młody człowiek i całkiem przystojny, tak przynajmniej twierdzi moja żona :) Szczerze polecam, zwłaszcza Pana Michała. Choć żona była z naszym synem, u Pani Dziunko (rodzinna firma :) i młody powiedział, że już się nie boi chodzić do dentysty.

Stomatolodzy

5.8
bożena78
Termin usługi: 2011-09-02

Niesamowicie sympatyczna atmosfera, zero stresu. Robiłam 2 zęby kanałowo + 3 zwykłe dziury i jestem pod wrażeniem. Szybko, sprawnie i fachowo. Zapomniałam o strachu u dentysty.

Stomatolodzy

5.8