Najlepsze opony - sprzedaż Gdynia

Oceny (8)

W
Termin usługi: kwiecień 2023

Polecam, szybka, fachową wymiana opon, przystępne ceny

Opony - sprzedaż

6.0
Kinga
Termin usługi: 06.04.2011

Wymienianie opon zniewalająco szybko ;) Mily Pan potrafi doradzic kobiecie ,milo patrzec jak pracownik jest zadowolony ze swojej pracy i klientow . Napewno tam wroce pozdrawiam

Opony - sprzedaż

6.0
Marek
Termin usługi: 17-03-2011

Jestem zadowolony z wysokiej jakości usług i fachowości personelu. Dobre ceny i szybka miła obsługa. Polecam wszystkim.

Opony - sprzedaż

6.0
ANDRZEJ
Termin usługi: 18.03.2011

DOBRA I FACHOWA OBSŁUGA,OPONY NOWE I BARDZO DUŻY WYBÓR OPON UŻYWANYCH Z PIERWSZEJ RĘKI,POPROSIŁEM O WYMIANĘ KOŁA PO GODZINACH ICH PRACY-WŁAŚCICIEL NIE ODMÓWIŁ I POMÓGŁ MI W POTRZEBIE.BARDZO JESZCZE RAZ DZIEKUJĘ !

Opony - sprzedaż

6.0
Zbigniew Sosnowiec
Termin usługi: 18.02.20011r

Bardzo dobra komunikacja z warsztatem. Konkretna i fachowa obsługa klienta. Zamówienie opon i wymiana fachowo i w bardzo przystępnych cenach!!!! Warsztat godny polecenia innym ze względu na cenę i rzetelność!!!! Dlatego POLECAM i Dziękuje.

Opony - sprzedaż

6.0
wiola
Termin usługi: 26.11.2010

Jestem miło zaskoczona obsługą jaką otrzymałam przy wymianie opon. polecam wszystkim, którzy chcą mieć dobre opony, wymienione przez profesjonalistów. Reklamacja uwzględniona bez zbędnych formalności. Gorąco polecam, na pewno tam wrócę. Pozdrawiam.

Opony - sprzedaż

6.0
Jacek
Termin usługi: 26.05.2010

Parę dni temu byłem pierwszy raz w tym warsztacie. Wymiana opon i malowanie felg -REWELACJA – sam nie wierzyłem ze coś da się jeszcze z moich alumek uratować -;) Mała reklamacja – wykonana bez zbędnych dyskusji i straty czasu (po paru nieprzyjemnych doświadczeniach w innych zakładach byłem bardzo mile zaskoczony) Bardzo przyjemna obsługa. Fachowo, szybko i sumiennie, bez naciągania na zbędne koszty. Warsztat godny polecenia. Ceny i jakość usług spowodowały że zakład ma stałego klienta.

Opony - sprzedaż

6.0
Ania
Termin usługi: styczeń 2010

Zakład dość ukryty, znalazłam go przypadkiem i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła obsługa do tego ceny przystępne i rzetenie wykonana robota. Mają duży wybór opon nowich jak i używanych i miły Pan zawsze doradzi. Polecam w 100% innym.

Opony - sprzedaż

6.0