Ambit/English Unlimited - Szkoła Języków Obcych

Ambit/English Unlimited - Szkoła Języków Obcych

Wybierz numer

58 308-47-77
z...@eu.com.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
Działalność on-line 
 

TV Filmy

English Unlimited
323

English Unlimited

O nas

Szkoła English Unlimited w ciągu blisko 30 lat działalności otrzymała wiele wyróżnień. Szkoła EU jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Cambridge English, Goethe-Institut w woj.pomorskim - organizuje i przeprowadza kursy i egzaminy.
ENGLISH UNLIMITED 
 
Szkoła istnieje już prawie 30 lat, powstała z pasji do uczenia języków obcych w sposób nowoczesny, twórczy i skuteczny według najlepszych wzorów znanych szkół językowych w Wielkiej Brytanii i USA.

DLACZEGO ENGLISH UNLIMITED TO MĄDRY WYBÓR?

EU to jedyna szkoła językowa na Pomorzu posiadająca centrum egzaminacyjne Goethe-Institut.
W ciągu prawie trzech dekad działalności nasze kursy ukończyło prawie 60 tys. słuchaczy.
W tym czasie zdobyliśmy liczne nagrody i wyróżnienia podkreślające uznanie dla naszej misji.
Nasi nauczyciele – a jest ich wielu – to świetni fachowcy, którzy  bardzo lubią uczyć,  piszą książki do nauki języka i zdobywają dla szkoły nagrody w projektach europejskich. Przygotujemy Cię do sprawdzianu, kolokwium, egzaminu, matury. Z nami wyjazd za granicę nie będzie Ci straszny. W EU podwyższysz też kwalifikacje zawodowe i zaprocentujesz u przyszłych pracodawców.
Szkoła jest w stałej współpracy z Kuratorium Oświaty – prowadzimy Centrum Doskonalenia Nauczycieli – oraz z Ministerstwem Edukacji przy projektach ogólnopolskich projektach dla nauczycieli i uczniów. Posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty.
Nasze placówki są ulokowane w Gdańsku, Sopocie, oraz Gdyni
Prowadzimy indywidualne i grupowe kursy językowe z następujących języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, szwedzki, rosyjski.
 

Oceny (42)

Tosia
Termin usługi: sierpień 2022 

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobra szkoła, lekcje przyjemne, wszystko dobrze zorganizowane.

Szkoły językowe

6.0
Wojtek
Termin usługi: czerwiec 2021 

Świetna szkoła językowa. Kadra lektorska bardzo przyjazna i kompetentna. Szybki i bezproblemowy kontakt w każdej sprawie. Polecam każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania!

Szkoły językowe

6.0
OlaG
Termin usługi: czerwiec 2021 

Jestem zachwycona poziomem nauczania i ofertą. Razem ze znajomymi chodzimy na zajęcia z hiszpańskiego i jest super. Polecam

Szkoły językowe

6.0
Piotr Szyszka
Termin usługi: czerwiec 2021 

Szkoła spełnia moje oczekiwania pod każdym aspektem, zarowno pod względem organizacji jak i nauczania. Cieszę się, że zajęcia wakacyjne są dalej prowadzone :)

Szkoły językowe

6.0
Anna
Termin usługi: kwiecień 2021 

Miła atmosfera, zawsze dobry kontakt z obsługą, świetni prowadzący. Gdybym mogła wybrać drugi raz znów wybrałabym tę szkołę!

Ola Kr
Termin usługi: kwiecień 2021 

Panie na recepcji bardzo miłe i pomocne. Pomogły dziecku w 7 klasie wybrać odpowiedni kurs i syn bardzo zadowolony. Lektorzy też kompetentni i sympatyczni. Bardzo polecam

Szkoły językowe

6.0
OlgaB
Termin usługi: kwiecień 2021 

Panie z biura są niezwykle pomocne, a lektorzy bardzo kompetentni. Polecam.

Szkoły językowe

6.0
Asia
Termin usługi: kwiecień 2021 

Świetne miejsce! Jestem bardzo zadowolona z atmosfery panującej na lekcjach, dzięki temu przestałam się wstydzić mówienia po angielsku. Bardzo polecam

Szkoły językowe

6.0
Magdalena
Termin usługi: wrzesień 2020 

Właśnie zaczęłam indywidualny kurs z języka angielskiego i już jestem zadowolona. Świetna obsługa, bardzo sympatyczna Pani podeszła profesjonalnie do mojej sytuacji. Po wypełnieniu testu online błyskawiczne dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę z lektorem w celu określenia mojego poziomu języka, a już w kilka dni później mogłam korzystać z zajęć online.

Szkoły językowe

6.0
anita
Termin usługi: wrzesień 2020 

Od roku uczę się tu angielskiego i jestem bardzo zadowolona. Na kursie przełamałam swój strach przed mówieniem!

Szkoły językowe

6.0
Matylda
Termin usługi: wrzesień 2020 

W zeszłym roku zapisałam syna na kurs z języka angielskiego i niemieckiego. Jestem zadowolona z poziomu nauczania, widzę postępy dziecka, syn też chętnie chodzi na zajęcia. Miałam pewne wątpliwości co do nauki online w czasie obowiązkowego lock downu ale szkoła szybko i sprawnie poradziła sobie z niecodzienną sytuacją. Polecam naukę tutaj i na pewno będziemy kontynuować oba kursy w tym roku!

Szkoły językowe

5.7
Gosia
Termin usługi: wrzesień 2020 

Do szkoły zapisałam córkę w ubiegłym roku szkolnym. Na początku jak przyszła pierwszy raz, miała test sprawdzający poziom języka i na tej podstawie została przydzielona do konkretnej grupy. W tym roku też chce chodzić na zajęcia, a ja widzę postęp zatem na pewno zapiszę ponownie. Polecam tą szkołę!

Szkoły językowe

6.0
Marek M.
Termin usługi: wrzesień 2017 

uczestniczyłem w zajęciach szkoły od wielu lat i jestem zadowolony z zajęć przez nią prowadzonych. Praktycznie przez wiele lat poziom nauczania się nie zmienił. Czasem oczywiście można się czepiać szczegółów ale osobiście tej szkole zawdzięczam to, że zdałem egzamin cae. szczególnie dziękuję za świetne przygotowanie mnie do tego egzaminu Panu Piotrowi.

Szkoły językowe

5.0
Jakub
Termin usługi: maj 2018 

Bardzo dobrze wspominam naukę w EU. Dzięki nim dobrze przygotowałem się do egzaminu na poziomie fce - zdałem :); mam plany na advanced. Pozdrawiam i polecam :)

Szkoły językowe

5.3
Patryk Formela
Termin usługi: wrzesień 2017 

Świetny poziom nauczania, bardzo przystępne ceny i promocje.

Szkoły językowe

5.2
Mike
Termin usługi: wrzesień 2017 

Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły, miła profesjonalna obsługa a przede wszystkim świetny poziom nauczania. Zdecydowanie tak

Szkoły językowe

5.5
Andrzej
Termin usługi: styczeń 2017 

Po pół roku nauki mogę śmiało stwierdzić, że to najlepsza szkoła w swojej lidze w Trójmieście. Przystępne ceny, świetna jakość nauczania i lektorzy. Zdecydowanie polecam! + + +

Szkoły językowe

6.0
Rafał
Termin usługi: 2014 

Chodziłem na kurs niemieckiego, bez problemu zdałem egzamin Goethe-Institut na "sehr gut". Wszystko sprawdzone też podczas wakacji w Niemczech. Polecam.

Szkoły językowe

5.7
kazik
Termin usługi: w trakcie nauki 

Zapisałem sie w zeszłym roku na kurs włoskiego w sopocie za niecałe 6 stowek i na serio polecam. Pan Olek świetny facet i mimo poziomu dla początkujących przekazał zainteresowanym więcej tajnego materiału do nauki. Nie spodziewałem sie takiego super podejścia. Polecam po stokroc!!!

Szkoły językowe

4.8
aj
Termin usługi: od października 2009 

Od wrzesnia 2009 r. uczęszczam na zajęcia raz w tygodniu na zajecia przedpołudniowe.Chodzę z przyjemnością. Lektorka bardzo dobra, zajęcia ciekawe.Polecam.

Szkoły językowe

5.8