Amici

Amici

Wybierz numer

571-294-124
a...@restauracjaamici.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
Ocena 3.8 (11 ocen) + Oceń
  • Zdjęcie 1/7 - Amici Sopot 4
  • Zdjęcie 2/7 - Amici Sopot 3
  • Zdjęcie 3/7 - Amici Sopot 2
  • Zdjęcie 4/7 - Amici Sopot +4 1
 

TV Filmy

Restauracja Amici
552

Restauracja Amici

Artykuły o nas

O nas

A więc, tak...
Jest po włosku, bo uwielbiamy tą kuchnię, te przyprawy, zapachy i smaki, to to co kochamy!
Ale nie tyko smak i wygląd naszych potraw ma znaczenie, jesteśmy zachwyceni włoską gościnnością,
sposobem w jaki świętują ale i spotykają się na co dzień z przyjaciółmi i biesiadują godzinami przy stole pełnym jedzenia i dobrego wina.
Są uśmiechnięci na co dzień tak jak my, celebrują życie tak jak my, kochają jeść tak jak my dlatego właśnie będzie po włosku, dlatego właśnie Amici!
Zapraszamy do naszego grona, do miejsca, które tylko dzięki Wam może stać się wyjątkowe.

Zespół Amici

Oceny (11)

Wkurzona kobieta
Termin usługi: grudzień 2023

Zamówiłam jedzenie na wynos przez Glovo i była to porażka po całości. Dostałam inną potrawę, a mąż niekompletną bo okazało się że w tej aplikacji mają nieaktualne menu. Zadzwoniłam do restauracji chcąc złożyć reklamację, a obsługa zlekceważyła problem wmawiając mi że dostałam to co zamówiłam, a reklamację mam złożyć przez Glovo. Jednak nie to było najgorsze. Jedzenie które otrzymaliśmy było fatalnej jakości. Warzywa rozgotowane, wielkie kawały marchewki pocięte jak dla konia, jeden szparag zwiędły jak falus impotenta i przesuszony łosoś. Mąż zamówił steka, który był miniaturowy, uzupełnienie stanowiły rozgotowane warzywa, a zamiast gnocchi były niedobre ziemniaki. Kiedyś ta restauracja była na wysokim poziomie, a obecnie to istna porażka i jakieś nieporozumienie począwszy od kucharza po obsługę. Zdecydowanie odradzam i nigdy więcej tam nie wrócę!

Jedzenie na wynos

1.0
Punk
Termin usługi: maj 2023   

Jedliśmy kilka razy i zawsze smacznie i miło. Obsługa zawsze OK. Tak trzymać

Restauracje

5.0
Beata
Termin usługi: czerwiec 2023

Pizza z odbiorem własnym letnia i przyklejona od spodu do kartonu. Rand pizzy nie 2 centymetrowy tylko 8 cm. Masakra. Było to ok 3 tyg. temu, a wciąż nie mogę zapomnieć, że można coś tak mało estetycznego za 36,- zł oferować?!

Jedzenie na wynos

1.0
Maniek
Termin usługi: grudzień 2022   

Bardziej trattoria niż ristorante, ale było smacznie i miło. Ceny zapewne są pochodną lokalizacji. W hotelu w którym spałem (Morena) też ceny kosmos

Restauracje

5.0
Skrzydełko czy nóżka
Termin usługi: luty 2023   

Niczym się nie wyróżnia - raczej jadłodajnia niż włoska restauracja. Bardzo mały wybór potraw bezmięsnych. Obsługa zajęta czytaniem gazet. Pustki w piątkowy wieczór to też daje do myślenia. Prawdziwe włoskie pizze to pizze 3-4 składnikowe, tutaj bliżej do wersji polskiej, czyli wrzucić co pod ręką. Ciasto: trochę powyżej przeciętnej. Wystrój: bardzo przeciętnie - z pewnością wchodząc tam - patrząc na wystrój nie przyszłoby mi do głowy, że to "włoska restauracja". Ceny: zdecydowanie nie istnieje tutaj reguła "jakość proporcjonalna do ceny" Czy wrócę? Zdecydowanie nie, bo podobnych jadłodajni, na podobnym poziomie całe mnóstwo (niestety) również i w Gdańsku.

Restauracje

2.5
Andrzej
Termin usługi: luty 2023   

To miało być przyjemne rodzinne popołudnie z przyjaciółmi. Okazało się koszmarem . Kelnerka dała popis arogancji i braku szacunku dla klientów. Przyszliśmy dziesięcioosobową grupą wraz z dziećmi i zajęliśmy miejsca na kanapie. Kelnerka od razu była niezadowolona i oświadczyła , że będzie niewygodnie jej podawać. Chcieliśmy być razem i było nam tak dobrze a wszelkie z tym niewygody ze zrozumieniem braliśmy na siebie. Już się zaczęło. Pani za wszelka cenę chciała nam na każdym kroku udowodnić , że miała rację a swoją nieprofesjonalną obsługą robiła wszystko żeby nas zmusić do wyjścia. Tak też byśmy zrobili ale szkoda nam było w to mieszać małe dzieci, dla których udawaliśmy , że jest fajnie. Kelnerka podając dania rzucała je nie kryjąc swojego już wrogiego nastawienia do nas. Chcąc podać zwracała się Niech się pan posunie , bo nie mam jak podać, jakby chciała udowodnić a nie mówiłam-Taki klimat towarzyszył już do końca. Oceniając restaurację nie zaznaczam gwiazdek. Trudno wyrazić opinię o jakości potraw. Wszystko było niesmaczne. Bo jak przy takim traktowaniu klienta i z podniesionym ciśnieniem ma cokolwiek smakować. Najbardziej wyszukana potrawa potrafi być niestrawna.

Restauracje

1.3
Agnieszka
Termin usługi: luty 2023   

Bardzo polecamy na imprezy rodzinne lub wypady z przyjaciółmi. Wyprawialiśmy tam 18. urodziny syna w duzym rodzinnym gronie i było znakomicie. Czuliśmy się jak u przyjaciół. Polecamy!

Restauracje

6.0
S
Termin usługi: luty 2023   

Amici poznałam dzięki wigiliom służbowym. Stołowałam się później nie raz, w czasie pandemii również na catering świąteczny, wszystko pyszne!

Restauracje

6.0
Michał
Termin usługi: luty 2023   

Bardzo lubię to miejsce. Pyszne pizze i miła atmosfera.

Restauracje

4.8
Marta
Termin usługi: grudzień 2022   

Niedziela godz. 18, nikogo w restauracji. Znudzona i zblazowana kelnerka. Przyniosła czekadełko i zamiast rozstawić talerzyki dla gości (aż 3) postawiła na rogu stołu i odeszła. Więc sami się obsłużyliśmy. Zamówiłam kieliszek prosecco, Pani nie zaproponowała kolejnego, chociaż był pusty już po kilku minutach. Jedzenie ok, ale nic specjalnego. Zero zainteresowania. Trudno coś dodatkowo zamówić, skoro kelnerka nie zainteresowana obsługą. Rozumiem, że dla Amici 3 gości to już tłum. Wyszliśmy zniesmaczeni . Nieudany wieczór, szkoda. Można iść, ale są fajniejsze restauracje.

Restauracje

3.0
Jolanta
Termin usługi: marzec 2022   

Moja ulubiona restauracja z dala od gwaru monciaka, super klimat, idealne miejsce na kolację z przyjaciółką i małe ploteczki, bez nadęcia i w miarę normalnych cenach. Jakość potraw na dobrym poziomie, ogólnie z chęcią wracam do Amici

Restauracje

5.7