Szkoła Tańca Flamenco Anda Lu - nauka i pokazy tańca

80-358 Gdańsk, Piastowska 98A Mapka
509-093-811
l...@gmail.com pokaż
www.andalu.pl

O nas

Kursy tańca flamenco (Gdańsk), pokazy tańca flamenco z muzyką na żywo, animacje, koncerty flamenco i fiesty. Nauka tańca flamenco na wszystkich poziomach zaawansowania, zajęcia stałe dla grup, indywidualne oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych.

POZNAJ GORĄCE ANDALUZYJSKIE FLAMENCO!

Zapraszamy serdecznie na zajęcia tańca flamenco w Gdańsku oraz do współpracy przy organizacji eventów tanecznych w Trójmieście i innych miastach Polski.

LEKCJE TAŃCA FLAMENCO
Nauka tańca flamenco odbywa się na terenie Trójmiasta (Gdańsk). Zajęcia grupowe, indywidualne i warsztaty. Nasi uczniowie mają możliwość zaprezentowania się na różnego rodzaju koncertach i pokazach tanecznych, które organizujemy przez cały rok. 

Organizujemy również warsztaty dla dzieci w szkołach i przedszkolach, warsztaty taneczne dla pracowników firm, warsztaty dla seniorów itp.

Więcej informacji o zajęciach: http://andalu.pl/nauka-tanca, aktualny plan http://www.andalu.pl/grafik-i-cennik

POKAZY TAŃCA FLAMENCO
Oferujemy również profesjonalne pokazy tańca flamenco na eventach, festiwalach, spotkaniach biznesowych, weselach, wieczorach panieńskich i in. Taniec wykonywany jest również do muzyki granej na żywo (gitara, śpiew, cajon). Gwarantujemy profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i ogromną pasją do tańca i kultury flamenco. Więcej: http://andalu.pl/pokazy-flamenco

TABLAO FLAMENCO
Zapraszamy także na cykl spotkań z tańcem i muzyką flamenco. Jest to wydarzenie, które nawiązuje do andaluzyjskich tablao - miejsc skupiających miłośników flamenco, w których odbywają się koncerty flamenco i fiesty. Spotykamy się aby wspólnie doświadczać muzyki i tańca flamenco w jego najbardziej tradycyjnym wydaniu. To pierwsze takie miejsce w Trójmieście. Zapraszamy artystów zarówno z Polski jak i Hiszpanii. Tablao skupia miłośników flamenco z całego Trójmiasta. Po koncercie bawimy się przy muzyce hiszpańskiej, winie i tapas, śpiewamy i tańczymy. Jednym słowem fiestujemy!

INSTRUKTOR, TANCERKA, ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY:

LUIZA ROMANOWSKA .
Stypendystka szkoły flamenco Escuela Carmen de las Cuevas w Grenadzie z 2020 roku. W ramach realizacji stypendium wystapiła m.in. w Tablao "La Alborea" w Granadzie. 
Od lat szkoli się tanecznie w jednych z najlepszych hiszpańskich szkół tańca m.in. w Estudio de baile Alicia Marquez, Escuela Flamenco Manuel Betanzos, Ados Escuela De Flamenco Angel Atienza,  Carmen de Las Cuevas, Escuela Flamenco de Manolete. 

Prowadzi stałe zajęcia oraz warsztaty tańca flamenco w Trójmieście. Od 2014 r. współpracuje z Akademickim Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego Alternator oraz Gdańskim Archipelagiem Kultury (Stacja Orunia), organizując lekcje tańca flamenco, warsztaty, pokazy i koncerty w Trójmieście i całej Polsce. Jako instruktorka tańca pracuje z osobami w różnym wieku: dziećmi, dorosłymi, również z osobami starszymi (m.in. Dom Pomocy Społecznej w Gdyni).
Organizatorka pierwszego Tablao Flamenco w Trójmieście - cyklicznych koncertów i fiest oraz wieczorów muzycznych w Gdańsku, na które zaprasza artystów flamenco z Polski i Hszpanii.
Założycielka Zespołu Tańca Flamenco Uniwersytetu Gdańskiego „Los Mariscos”.
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »