Całodobowa Lecznica dla Zwierząt Chylonia lek. wet. Jarosław Andrzej Bandura

Całodobowa Lecznica dla Zwierząt Chylonia lek. wet. Jarosław Andrzej Bandura

Wybierz numer

58 782-70-70
c...@poczta.fm pokaż
 

O nas

Nasi lekarze mają kilkunastoletnią praktykę weterynaryjną są kreatywni, uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do każdego pacjenta

Oceny (6)

Gosia
Termin usługi: luty 2024

Przecudowni weterynarze! szczególnie pan Piotr i Tomasz! Ocalili mojego psa przed śmiercią dosłownie w ostatniej chwili za co z całego serca dziękuję. Znakomity sprzęt, sala operacyjna, USG i RTG na miejscu. Niemniej najważniejsze to fachowa wiedza i ogromne serce dla zwierzaków.

Weterynarze

6.0
Magdalena
Termin usługi: listopad 2023

Profesjonaliści, lekarze z powołaniem, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta i właściciela. Pełni empatii i zrozumienia.

Weterynarze

6.0
Magda
Termin usługi: wrzesień 2023

Najlepszy klinika z super zespolem, dr Bandura uratował mi psa od śmierci już dwa razy, można powiedzieć, że to nie człowiek, a anioł polecam z całego serca

Weterynarze

6.0
Aneta
Termin usługi: luty 2023

Wspaniali profesjonalni lekarze. Mieszkam w okolicach Redy a zawsze jadę do tej kliniki! Dr. Bandura uratował mi psa z nad grobu! Ogromne doświadczenie, wiedzia i intuicja lekarska ....również chumor. A gabinet doskonale wyposażony!

Weterynarze

6.0
Agnieszka
Termin usługi: sierpień 2022

Fantastyczny zespół lekarzy mający wiedzę z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Nigdy się na nich nie zawiodłam . Prowadzą od lat moje psy .

Weterynarze

6.0
Madurufakuru
Termin usługi: luty 2022

Zawsze można liczyć na fachową pomoc .

Weterynarze

6.0