ANIMAL.MED Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna - lek. wet. spec. Mirosław Przeworski

ANIMAL.MED Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna

Wybierz numer

58 380-08-07 500-700-578
k...@animal.med.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

O nas

Zajmujemy się leczeniem zwierząt egzotycznych (gady, małe ssaki) oraz leczeniem zwierząt towarzyszących (psy i koty). Pełen zakres diagnostyki (RTG CYFROWE!, USG, EKG, Badania krwi, histopatologia, zeskrobiny itd) oraz zabiegi chirurgiczne.
Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna ANIMALMED lek. wet. Mirosław Przeworski. Świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu leczenia, profilaktyki, stomatologii i chirurgii zwierząt egzotycznych, małych ssaków, psów i kotów. RTG, RTG wewnątrzustne, RTG precyzyjne, USG holer, echo, doppler, ENDOSKOPIA maloinwazyjna,, gastroskopia, rhinoskopia, bronchoskopia, fiberoskopia. Laboratorium, hormony, EKG dla małych ssaków, zwierząt egzotycznych oraz psów i kotów. Pełny Kardiomonitotoring, NARKOZA WZIEWNA.

Oceny (32)

An
Termin usługi: maj 2022

Najlepsi w Trójmieście. Zawsze chętni do pomocy.

Weterynarze

6.0
Aga
Termin usługi: maj 2022

Leczą skutecznie wszystkie moje psy gdy ja już tracę nadzieje. Są to staruszki. Cierpliwi gdy zalewam ich pytaniami . Ogromna wiedza. Uczuciowi.

Weterynarze

6.0
Mateusz
Termin usługi: kwiecień 2022

Fantastyczna opieka weterynaryjna

Weterynarze

6.0
Paulina
Termin usługi: luty 2022

Najlepsza opieka weterynaryjna na jaką można trafić!

Weterynarze

6.0
Kasia
Termin usługi: styczeń 2021

Lekarze profeska. Po wprowadzeniu Pani Recepcjonistki bardzo poprawiła się organizacja i kolejka idzie szybciej. Przydałaby się jeszcze możliwość rejestracji internetowej.

Weterynarze

5.4
Aneta Sikorska
Termin usługi: grudzień 2020

Gryzłam się z wystawieniem opinii dotyczącej mojego królika Pusi. W dniu 08.12.2020 trafiliśmy przychodni Animal-Med w Gdańsku Wrzeszczu z królikiem który był osowiały i miał łzawienie w oczach. Przyjęła nas pani doktor Marcela Wawrzyniak, która stwierdziła że królik ma problemy z zębami prawej strony i potrzebujemy konsultacji stomatologicznej z dr. Kliszcz i dodatkowo został podany i przepisany antybiotyk o nazwie ( Shotapen - 14 dni). Jeździliśmy na zastrzyk antybiotyku w poniedziałki i czwartki do dnia 21.12.2020. W między czasie zostaliśmy umówieni na badanie krwi i echo serca na 07.01.2021 i po konsultacji z dr. Kliszcz na operację usunięcia zębów na 08.01.2021. Ale 23.12. 2020 zauważyłam na czole królika "trapez - guz" , próbowaliśmy telefonicznego kontaktu z dr. Kliszcz, oraz sms-em lecz doktor niestety nie odpowiadał na nasz telefon, więc udaliśmy się do przychodni animal-med skonsultować ten guz, przyjął nas dr. Mirosław Przyworski po rozmowie z nami stwierdził że zrobi prześwietlenie pod narkozą i sprawdzi co się dzieje. Po 20 minutach doktor stwierdził, że na czole był stan ropny, który naciął na ok. pół cent. Po całym już zabiegu pojechaliśmy do domu ok. godz. 21:00 os

Weterynarze

3.1
ktosi
Termin usługi: maj 2019

Niezależnie od tego, jakiego sie zwierzaka posiada, chyba nie ma lepszej przychodni. Po zabiegach nie są niezbędne kołnierze dzięki szwom, z jakimi w innych miejscach, w których byłam, się nie spotkalam, a i nacięcie jest możliwie najmniejsze. Ceny niewygórowane, kontrole w koszcie zabiegu. Wspaniałe podejście do zwierząt i poczucie humoru. Jedyne, co mogłoby być lepiej, to mniejsze kolejki, ale wiadomo, że jak usługi dobre to i chętnych dużo będzie :)

Weterynarze

6.0
Marta
Termin usługi: czerwiec 2019

Jestem bardzo zadowolona z tego, że w końcu trafiłam na przychodnię weterynaryjną, gdzie uzyskałam fachową i profesjonalną pomoc dla mojej szyszki!!! Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że podchodzą do zwierząt z pasją, miłością, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem!!! Jestem bardzo wdzięczna Dr Mirosławowi,że uratował ząbki mojemu szynszylkowi,gdzie w innej przychodni od razu chcieli wziąć kasę i usuwać zęby!!! Mało tego , dzięki niemu została wykryta wada serduszka i problem z płuckami!!! Boję się nawet pomyśleć co by było teraz z moją szyszką,gdybym nie natrafiła na Dr Mirosława i jego znakomitą ekipę!!! Wszyscy tam ciężko pracujący nad tym,żeby nasze pupile były zdrowe, zasługują na pełen podziw i szacun!!! Dziś śpię spokojnie,bo wiem,że co by się nie działo z moim pupilem, to pojedziemy do przychodni animal.med która mieści się na ulicy Charlesa de Gaulle\'a 8 i będzie on w dobrych rękach!!! Polecam!!!

Weterynarze

6.0
Rafał
Termin usługi: maj 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Gabinetu animal med, właściciel oraz obecna Pani doktor bardzo profesionalnie zajeli się naszym małym przyjacielem.Operacja przebiega pomyślnie i z ręka na sercu polecamy usługi animal med.warto wspomnieć iż jest teraz otwarty nowy gabinet przy ulicy Charlesa de' Gaulle'a

Weterynarze

6.0
Agata
Termin usługi: marzec 2018

Pan Mirek jest niesamowitym weterynarzem, specjalistą i dowcipnisiem! Usuwał naszemu chomikowi guzka na łapce. Największe wrażenie budzi jego projesjonalizm. Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczył, zajął się maluchem, pożartował i jeszcze mnie uspokoił, bo byłam chyba bardziej zdenerwowana jak chomik. Polecam każdemu właścicielowi małych pupilków jak również psów i kotów (zadowolna koleżanka - włascicielka małego pomeraniana). Sama zamierzam przygarnąć psiaka w najbliższym czasie i na pewno będziemy pojawiać się w ANIMAL.MED na regularnych wizytach.

Weterynarze

6.0
Aruru
Termin usługi: listopad 2017

Polecam ten gabinet dla każdego gryzoniowegomaniaka! :) Specjalizacja z zwierząt nieudomowionych pozwala doktorowi na dokładniejsze sprawdzenie zwierząt egzotycznych (niż weterynarz, który ma specjalizację psio-kociom). Jest bardzo konkretny i bezpośredni.

Weterynarze

6.0
Martyna Legomina
Termin usługi: listopad 2017

Wszystkim , którzy szukają profesjonalnego gabinetu dla swojego pupila polecam ANIMAL-MED !!!! :) Wcześniej bardzo często odwiedzałam innych lekarzy z ciągle nawracającą infekcją ucha u mojej suczki , gdzie jak się okazało podawane były sterydy , o czym uświadomił mnie Pan Mirosław. Po wnikliwych badaniach krwi w ANIMAL-MED wykazano niedoczynność tarczycy i przepisano leki - problem zniknął jak ręką odjął , infekcja ucha i inne problemu skórne nie występują. Chciałabym bardzo podziękować i pozdrowić Pana Mirosława :)

Weterynarze

6.0
Nieznany
Termin usługi: sierpień 2017

Profesjonalizm. Wiedza i praktyka to idealne połączenie, które ma zastosowanie w tym gabinecie. Jeśli twój królik potrzebuje pomocy polecam zacząć od tego Lekarza.

Weterynarze

6.0
Tadeusz
Termin usługi: czerwiec 2017

profesjonaliści którzy kochają zwierzęta , polecam

Weterynarze

6.0
Domi
Termin usługi: czerwiec 2017

...supeer pod kazdym wzgledem......

Weterynarze

6.0
Beti i susły
Termin usługi: kwiecień 2017

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością obsługi, profesjonalizmem i uprzejmością. Każda moja wizyta odbywa się w przemiłej atmosferze. Czuję ogromny komfort kiedy się tam zjawiam. Prawie jakbym jechała do znajomych. Zwierzaki są traktowane z ogromną troską i są leczone nie na podstawie prób i błedów, a na podstawie badań mikroskopowych i labolatoryjnych. Czuję zaufanie do tych lekarzy. Zawsze jak się zjawiam jest duzą kolejka oczekujących co świadczy że nie jestem osamotniona w mojej opinii. Zwiedziłam już naprawdę dużą ilość weterynarzy i jak do tej pory są numerem 1 na mojej liście. I mimo że mam daleko nadal bedę do tych Państwa jeżdzić. Istotną sprawą jest to że zajmują się niecodziennymi zwierzątkami, w poczekalni zazwyczaj jest cały przegląd zoologiczny : psy, koty, króliki, fretki, chomiki, lotopałanki, i moje susły... itd Beti i susły :)

Weterynarze

6.0
Quido
Termin usługi: 06.06.2016

Nie ma chorubska, które nie zostało szybko zdiagnozowane i wyleczone. Czy kastracja, czy zwykłe szczepienia.. Wszystko z należytą starannością i niesamowitym podejściem. Ludzie, którzy są weterynarzami z powołania!!!!! Bije od nich miłością do zwierząt! Otrzymałam pomoc po godzinach otwarcia gabinetu niejednokrotnie, czy telefonicznie czy osobiście. POLECAM W 1000000000000%

Weterynarze

6.0
Magda
Termin usługi: 8.03

Weterynarz dobry, ceny przystępne, tylko czemu tak tam jest brudno, od lat mamy zawsze pieska i korzystaliśmy z wielu gabinetów weterynaryjnych, ale nigdy w żadnym nie było takiego brudu blleee, syf niesamowity w poczekalni, tam chyba w ogóle nie jest sprzątane.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo przepraszamy za te niedogodności, na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że od dłuższego czasu planowaliśmy remont (termin rozpoczęcia był odwlekany ze względów ubezpieczeniowych), który już w ostatni weekend się zaczął właśnie od poczekalni (zostały naprawione ubytki w ścianach, położono nową farbę itd) i co weekend będziemy iść dalej. Dodatkowo musieliśmy jeszcze czekać na projekt pracowni RTG, którą będziemy niedługo uruchamiać, ponieważ trzeba przystosować pomieszczenia zgodnie z wytycznymi i nie chcieliśmy robić dwa razy prac wykończeniowych.
Jeszcze raz bardzo przepraszamy za tą sytuację.

Weterynarze

5.2
Asia
Termin usługi: 2016-2017

Nie ma co się dużo rozwodzić, naprawdę fantastyczny gabinet weterynaryjny. Super podejście do zwierzaka, miła i wesoła atmosfera w trakcie całej wizyty. Dzięki panu Mirkowi, pani Marcie i ich fachowej pomocy, udało się kilka razy oszukać przeznaczenie i skutecznie wyleczyć moją psinkę. Są bardzo rzeczowi, ale też wrażliwi i pełni empatii. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się znaleźć takich świetnych weterynarzy, których z czystym sumieniem każdemu polecam! :)

Weterynarze

6.0
Małgorzata
Termin usługi: od sierpnia

Bardzo przyjazny i profesjonalny gabinet dla zwierząt. Mają bardzo dobre podejście do zwierząt i przystępne ceny usług. Polecam

Weterynarze

6.0