Aplitt sp. z o.o.

Aplitt

Wybierz numer

58 782-82-82
r...@aplitt.pl pokaż
 

Artykuły o nas

O nas

APLITT sp. z o. o.
Jesteśmy dostawcą usług IT dla biznesu.
Naszym Klientom dostarczamy rozwiązania technologiczne i usługi informatyczne.
Świadczymy usługi od idei, poprzez wytworzenie, do wdrożenia, aktualizacji i serwisu.
Jesteśmy trójmiejską firmą informatyczną i działamy na polskim rynku od 1995 r. Tworzymy i utrzymujemy kompleksowe systemy informatyczne dla banków i instytucji finansowych oraz dostarczamy rozwiązania zwiększające efektywność i automatyzację dużych i średnich przedsiębiorstw.
 
Zajmujemy się wytwarzaniem oprogramowania, wdrażaniem kompleksowych rozwiązań paperless, świadczymy usługi monitoringu Zabbix, Microsoft 365, elektronicznego obiegu dokumentu, trwałego nośnika i outsourcingu usług IT.Zgodnie z maksymą HUMAN FACE OF IT tworzymy rozwiązania dla ludzi i przez ludzi.
 
Od 2019 zapraszamy na cykl autoryzowanych szkoleń dla administratorów – Zabbix Certified User, Zabbix Certified Specialist, Zabbix Certified Professional i Zabbix Certified Expert prowadzonych przez certyfikowanego trenera z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy Gold Partnerem Microsoft 365 i Premium Partnerem Zabbix.
 
Nasze wartości to otwartość na różnego typu branże, elastyczność w działaniach, wzajemny szacunek i współpraca przynosząca efekty oraz zapewnianie wysokiej jakości i bezpiecznych usług. Najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa świadczymy dzięki certyfikatowi ISO 27001.
 
Jesteśmy organizacją oferującą stabilne zatrudnienie i szansę na rozwój. Testujemy nowe rozwiązania, które zmieniają rzeczywistość i pozwalają specjalistom poszerzać umiejętności i kompetencje niezbędne w branży IT.
 
Chciałbyś poznać naszą organizację od środka?
Zdobyć wiedzę i umiejętności od ekspertów światowej klasy?
 
Zapraszamy Cię serdecznie – Aplittuj!

Opinie (1)

Klient Gdańsk
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2022

Świetna współpraca! Bardzo szybko zareagowali na moje zgłoszenie, a potem przyjechał do mnie prawdziwy fachowiec, który znał się na rzeczy. Polecam!

w kategorii

Obsługa informatyczna firm

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6