Oceny (5)

sopocianka
Termin usługi: sierpień 2022

Jest to moja ulubiona apteka od wielu, wielu lat. Przychodzę często i po leki i po poradę, a i zdarza się zadzwonić to zawsze pomogą. Polecam z całego serca.

Apteki

6.0
Joanna
Termin usługi: 18.04.2013

Dwa dni temu kupiłam dwa kremy w tej aptece. Przede wszystkim obsługa była bardzo na wysokim poziomie. Pani farmaceutka profesjonalnie podeszła do problemu mojej skóry i doradziła mi wybór kosmetyku, który muszę przyznać spełnia swoje funkcje. Dodatkowo otrzymałam kilka próbek drogich kremów oraz prezent. Byłam zaskoczona tak uprzejmą obsługą. Bardzo gorąco polecam!!! I z pewnością wrócę!:)

Apteki

6.0
Shirley
Termin usługi: 14.02.2013

Panie pracujące w aptece nie należą do najszczęśliwszych, w miniony czwartek byłam tam kolejny i utwierdziłam się w tym przekonaniu. Patrzą się na klienta z wielkim wyrzutem, że też zawraca się im głowę, odmowa płatności kartą gdy kwota nie przekracza 10zł, przy okazji zaznaczę - ceny są o kilka złotych wyższe niż w innych aptekach, a słowo "do widzenia" nigdy z ich ust nie pada. NIE POLECAM!!

Apteki

1.0
Ewelina
Termin usługi: 07-03-2012

Kupiłam kilka dni temu Żel USG sprzedano mi napoczętą butle ( tak wtedy podejrzewałam), upewniło mnie w tym przekonaniu dzisiejsze kupno olejku rycynowego, po powrocie do domu wyjęłam flakonik z pudelka i okazało się ze jest tylko polowa zawartości... obsługa fatalna, ewidentnie widać, że farmaceuci żerują na portfelu klienta; ceny wygórowane.. czuje się poirytowana.

Apteki

1.8
chora
Termin usługi: 19.12.2009

Moja doktor- pulmonolog, nie zaznaczyła mi w poniedziałek na recepcie "P"- choroba przewlekła, przez co nie mogę wykupić lekarstwa ze zniżką (np. zamiast 1gr muszę zapłacić za jedno lekarstwo ponad 60zł). Nie biorę lekarstwa na astmę od wtorku, muszę czekać do poniedziałku na swojego lekarza by poprawił receptę. Dziś mi strasznie duszno więc mąż poszedł do apteki wykupić lek pełnopłatnie- owa pani mgr powiedziała mu, że przykro jej bardzo, ale lekarstwa nie sprzeda- mimo obiecanego doniesienia recepty w poneidziałek i starszych recept- z zaznaczonym "P"- do wglądu. Żałuję, że nie znam nazwiska. Ktoś taki chyba nie liczy się z dobrem pacjenta.

Apteki całodobowe

3.0