Aquaclean Sp. z o.o.

Aquaclean

Wybierz numer

501-371-776
b...@aqua-clean.com.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

O nas

AquaClean jest prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się profesjonalnym utrzymywaniem czystości, pielęgnacją zieleni oraz odśnieżaniem.
Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe, biura, hotele, kompleksy sportowe, powierzchnie magazynowe i przemysłowe oraz obiekty użyteczności publicznej.

Siedziba firmy AquaClean znajduje się w Trójmieście, ale obszarem naszej działalności obejmujemy tereny całej Polski Północnej.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i produktami do utrzymania higieny renomowanych firm, a także bogatym doświadczeniem. Nasi pracownicy świadczą o nas: są rzetelni, uczciwi, godni zaufania oraz należycie przeszkoleni z zakresu higieny i właściwego stosowania środków czystości.

Oceny (24)

Maciej Woźniak
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2021 

Fachowa i szybka obsługa. Duża wiedza i doświadczenie pozwala Aqua Clean sprostać niemalże każdej robocie. Gorąco polecam!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Ryszard
Termin usługi: styczeń 2024

Praca dobrze wykonana.

Odśnieżanie

6.0
Marzena
Termin usługi: styczeń 2024 

Wszystko na plus.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Stały klient
Termin usługi: październik 2023

(...)Uważam, że współpraca z ta firmą to był najgorszy z możliwych wyborów. Firma notorycznie nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Trzeba dzwonić i upominać się o wykonanie zaległych prac. Kary umowne bardzo ciężko jest wyegzekwować, bo firma nie ma sobie nic do zarzucenia, a jak już się uda to są to kwoty rzędu 40 złotych. Nie polecam. Zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy do południa nie ma nikogo do odśnieżania.

Odśnieżanie

1.0
Jan
Termin usługi: sierpień 2023 

Od kiedy aquaclean zajmuje się naszym osiedlem, to skończyły się wszelkie problemy ze sprzątaniem i pielęgnacja zieleni. Klatka jest sprzątana systematycznie. Sami pilnują terminów prac ogrodniczych. Nic nie trzeba im przypominać. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Ewa, która nadzoruje prace na naszym osiedlu.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Stały klient
Termin usługi: październik 2023 

Jako klient mam bardzo złe doświadczenie jeśli chodzi o współpracę z firmą Aqua Clean. Usługi wykonywane nierzetelne. Co miesiąc firmie trzeba przypominać o obowiązkach wynikających z umowy o pielęgnację zieleni a i tak nigdy nie zrobią wszystkiego. Przeszkodą są zawsze warunki pogodowe bez względu na to czy to susza, czy deszcz. Pan prezes bardzo niemiły. Neguje każdą uwagę. Na odpowiedź czy korespondencję czeka się tygodniami. Współpraca to męka i zniszczona zieleń. Nie polecam.

Sprzątanie i czyszczenie

1.0
stały klient
Termin usługi: październik 2023 

Ta firma obsługuje nasze osiedle pod względem sprzątania i odśnieżania od kilku lat. Osiedle jest czyste i zadbane. Cenowo są OK. Kontakt z firmą też jest dobry. Można polecić

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Joanna

Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek. Przestrzegam wszystkich przed podpisywaniem jakiejkolwiek umowy z tą firmą. Nie wywiązują się w ogóle ze swoich obowiązków. Kary umowne śmiesznie niskie. Notorycznie brak pielenia i koszenia. Za każdym razem winna pogoda. Cały czas kłamią i nie odpisują na @. Jeśli już, to po bardzo długim czasie i do tego jednym zdaniem. Za grosz kultury ani dzień dobry, ani pocałuj..... Brak podanych telefonów w @ nie wiadomo z kim się kontaktować. Korespondencję poleconą odbierają po wielu wezwaniach. Zimą praktycznie brak odśnieżania. Zamiast tego posypywanie solą wprost z taczki na jezdnię. Na jedno odśnieżanie dwóch bloków jednorazowo zużyte ponad 300 kg soli, która po roztopach jeszcze długo leżała na chodnikach. Do tego niszczenie zieleni tępymi narzędziami. Końcówki drzew i krzewów dosłownie zmiażdżone tępym sekatorem i trawa wyrywania przez tępe noże kosiarki. Wycinanie zdrowych nasadzeń. Temat rzeka. Do tego jedna pani do sprzątania, zamiatania, opróżniania śmietników. Jedna osoba do pielenia. Dramat. nie polecam nikomu.

Mycie okien

1.0
klient
Termin usługi: maj 2023 

Robią dobrą robotę, reagują na uwagi klienta. Są elastyczni, można się z nimi dogadać

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Anna R.
Termin usługi: maj 2023 

Profesjonalna Firma. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń.Polecam!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Zarząd Wspólnoty
Termin usługi: grudzień 2022 

Firma podpisała ze wspólnotą umowę na utrzymanie czystości i pielęgnacji zieleni. Nie wywiązywali się z przedmiotu umowy (zakresu), nie przyjęli od mieszkańców i zarządu, żadnych uwag, na wszystko odpowiadają lakonicznie i kłamią. Zdecydowanie nie polecam i uważajcie na tą firme.

Sprzątanie i czyszczenie

1.0
Alex
Termin usługi: czerwiec 2021 

Ta firma nie działa zgodnie z podpisaną umową, jeśli mówimy o częstotliwości sprzątania. Widoczny brak personelu. Pracownicy pozwalają sobie palić podczas sprzątania hali garażowej.

Sprzątanie i czyszczenie

2.0
Bożena
Termin usługi: maj 2021 

Bardzo dobra firma, jestem zadowolona z usług.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
R.
Termin usługi: maj 2021 

Profesjonalna obsługa i dobry kontakt z klientem

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Zarządca nieruchomości
Termin usługi: maj 2021 

Bardzo profesjonalna firma, szczerze polecam!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Mieszkanka
Termin usługi: styczeń 2021

Jeśli chodzi o sprzatanie na klatce schodowej to bez zastrzeżeń a nawet na duży plus ponieważ pani która to robi bardzo dba żeby było czyściutko i pachnąco. Natomiast ostatni weekend i odśnieżanie- porażka. Przyjechała dwie osoby na odśnieżanie parkingu i wjazdów do garażu. Jedna udała ze coś robi a druga po nich poprawiała co dawało efekt marny. Nikt niczym nie posypał mimo ze worki z solą są w garażu. Po interwencji jak miałam problem z wyjazdem z garażu ( pod górkę ) łaskawie pofatygowali się i wysypali sól tylko w tym miejscu. Parking nie odśnieżony - czyli musisz mieć suva albo miejsce w garażu. Ślisko na chodnikach ( ulicy ) bo chodnik był nie odśnieżony ( wysiadając z auta ) chciałam zwrócić im uwagę i odrazu się wywróciłam tak było ślisko a panowie stwierdzili ze potrzebowaliby pół tony soli żeby coś zrobić i sobie odjechali. Tak do sprzątania na klatce są dobrzy ale obsługa i śnieg to dla nich czarna magia nie polecam !

Odśnieżanie

1.0
Mieszkanka
Termin usługi: październik 2020 

Dramat... firma wyrzucona po dwóch miesiącach, brak ludzi do pracy, na klatce co dwa dni inna pani, wszystkie sprzątały mocno średnio ... ..:

Sprzątanie i czyszczenie

3.0
Jowita
Termin usługi: kwiecień 2020 

Solidna i profesjonalna firma. Sprzątanie, dezynfekcja i pielęgnacja zieleni nie ma dla nich tajemnic. Zdecydowanie polecam!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Bartek
Termin usługi: kwiecień 2020 

Firma od kilku lat sprząta na moim osiedlu. Na klatce przyjemnie pachnie. Teren wokół jest zadbany. Panowie ogrodnicy znają się na robocie. Rośliny pięknie się prezentują latem. Polecam ich usługi w zakresie Sprzatania i pielęgnacji zieleni na osiedlach.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Gośka
Termin usługi: lipiec 2017 

Wszystko w porządku, przejrzysta oferta, jakość usług zadowalająca, polecam.

Sprzątanie i czyszczenie

5.0