Aquapark Sopot baseny, zjeżdżalnie, saunarium i SPA

Aquapark Sopot

Wybierz numer

501-194-193
b...@aquaparksopot.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
Ocena 5.3 (2 oceny) + Oceń
  • Zdjęcie 1/30 - Aquapark Sopot Sopot 4
  • Zdjęcie 2/30 - Aquapark Sopot Sopot 3
  • Zdjęcie 3/30 - Aquapark Sopot Sopot 2
  • Zdjęcie 4/30 - Aquapark Sopot Sopot +27 1
 

TV Filmy

Lato w Aquapark Sopot
910

Lato w Aquapark Sopot

O nas

Aquapark Sopot oferuje szeroką gamę rekreacji wodnej w tym kompleks basenowy, zjeżdżanie i jacuzzi oraz restauracje. Znajduje się tu również Strefa Relaksu - sauny i SPA z bogatą ofertą masaży i zabiegów.
Aquapark w Sopocie to pierwszy tego typu obiekt w Trójmieście. Jest to przede wszystkim zespół wewnętrznych i zewnętrznych basenów rekreacyjnych z barami szybkiej obsługi.
 
Główną część Sopockiego Aquaparku stanowią różnej wielkości baseny połączone kanałami przepływowymi oraz mostkami, pozwalającymi na swobodne przemieszczanie się gości przebywających w strefie basenowej. Atrakcje do dyspozycji gości: basen rekreacyjny z leżankami do masażu, grota z wodospadem i wypływem na basen zewnętrzny, czterotorowy basen parapływacki, zewnętrzny basen rekreacyjny z zainstalowaną konstrukcją do interaktywnych zabaw dla dzieci z ośmiometrową zjeżdżalnią o trzech torach (czynny w sezonie letnim), basen rekreacyjny z biczami wodnymi, baseniki z hydromasażem (whirlpoole), brodzik dla dzieci z armatką wodną, zjeżdżalniami dla maluchów i gejzerami, całoroczny basen zewnętrzny połączony z wewnętrznym basenem rekreacyjnym kanałem przepływowym, dwie zjeżdżalnie rurowe (Familijna  i Turbo) oraz Dzika Rzeka.
 
Na terenie obiektu znajduje się również: kompleks Świata Saun oraz Aqua Spa - strefa relaksu i piękna, bogata w ofertę profesjonalnych masaży oraz zabiegów na ciało i twarz. Doskonałym uzupełnieniem obiektu jest  Restauracja z kompleksem zewnętrznych letnich zadaszonych Tarasów z widokiem na Zatokę Gdańską i towarzyszącym im pawilonem restauracyjnym. Doskonała lokalizacja Parku Wodnego Sopot sprawia, że bez problemu można dostać się do niego komunikacją miejską lub też Szybką Koleją Miejską łączącą całe Trójmiasto. Obiekt usytuowany jest na skarpie, 200 m od plaży tuż obok trasy spacerowej i rowerowej biegnącej wzdłuż morza.

Oceny (2)

Jacek
Termin usługi: styczeń 2024 

Nowa baltic sauna rewelacja. Pomysł z solną super. I Jakos tak czyściej ..... Pozdrawiam

Sauny

6.0
Małgosia

Koniec ferii w pomorskim. Dziś niedziela spędzona w aquaparku oceniam na bardzo dobry +, że względu na to że woda była ciepła po raz 1 od 15 lat, nie zmarzłam na basenie ani w wodzie. Z porównaniem z aquaparkiem Reda jestem zachwycona pomimo nie zawsze jest tak fajnie, ale dzisiejszy dzień mnie przekonał do dalszego przyjścia na basen z dzieckiem czy saune.

Aquapark

4.7