Aquastacja i Sportstacja

znajduje się w Biurowiec Alchemia

Aquastacja i Sportstacja

Wybierz numer

Aquastacja 58 764-62-61 Sportstacja 58 764-62-63
k...@aquastacja.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Aquastacja i Sportstacja Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Aquastacja i Sportstacja Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Aquastacja i Sportstacja Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Aquastacja i Sportstacja Gdańsk +5 1
 

TV Filmy

Hydro fitness w Aquastacji
11476

Hydro fitness w Aquastacji

O nas

Aquastacja to pełnowymiarowy basen pływacki z 6 torami, o głębokości 1,20 m do 1,80 m. Dodatkowo znajdują się dwa małe baseny o wymiarach 8x4 m, przeznaczone do nauki pływania niemowląt, dzieci i dorosłych oraz do aquaaerobiku. Strefa saun składa się z sauny suchej, łaźni parowej, laconium, misy do stóp oraz miejsc do schładzania.
Sportstacja to multisportowa sala gimnastyczna o powierzchni 630 m2, przeznaczona do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, streetballa, badmintona oraz judo.

Oceny (2)

klient
Termin usługi: czerwiec 2022 

Można się przyczepić do trzech rzeczy: 1. Każdy prysznic ma inną temperaturę wody. Nie uświadczysz gorącej a co najwyżej ciepłą 2. pod prysznicami ciemno, świeci sie jedno światło zamiast kilku dostępnych lamp sufitowych. 3. szatnia wąska i długa, mało miejsca. Jesienią i zimą jest chłodno.

Baseny

4.8
Renata
Termin usługi: czerwiec 2022 

Ceny za zajęcia nauki pływania na basenie duże, z każdym semestrem są podwyższane, parking z wielką łaską bezpłatny, 2 godziny bezpłatnie, jeśli ktoś jest na dwóch zajęciach z rzędu to jeszcze dopłaca za parking. Pani na recepcji z wielką łaską obdaruje klienta jednym kuponem na parking, bo zarządca parkingu też musi zarobić. Karnet za basen płatny za pół roku z góry, od razu trzeba zapłacić około 1 tys.a w kolejnych semestrach napewno jeszcze więcej.

Baseny

3.4