Najlepsze przeprowadzki Gdynia

Oceny (27)

Danuta
Termin usługi: styczeń 2024

Panowie bardzo punktualni , bardzo zorganizowani , sprawni, pogodni ,sympatyczni, polecam. Dla mnie też sprawa bardzo ważna- NIE przeklinali!!! .

Magazynowanie

6.0
Kasia
Termin usługi: styczeń 2022

Bardzo profesjonalna firma. Panowie pracują praktycznie bez żadnego odpoczynku. Meble zabezpieczają folią strecz. Żaden gabaryt nie jest im straszny, nawet na wąskich korytarzach starego budownictwa. Do tego pomimo ciężkiej pracy mają dobry humor. Praca wykonywana była u mnie 4,5h i za tyle też zapłaciłam. Bardzo polecam I dziękuję.

Przeprowadzki

6.0
Marek Szutkowski
Termin usługi: styczeń 2022

Serdeczne podziękowania dla pracowników firmy "Arkadiusz Przeprowadzki" za zaangażowanie i profesjonalizm. Dwie godziny walczyli z wielką 145 kg lodówką side by side, aby dokonać cudu i wnieść ją na piętro przez bardzo wąskie zakręcające schody. Lodówka stoi już w kuchni cała i bez zadrapań choć sam nie wierzyłem że to możliwe. Przeprowadzka poszła szybko i sprawnie. Będę was polecał swoim znajomym.

Przeprowadzki

6.0
Aneta
Termin usługi: wrzesień 2021

Polecam, szybko, sprawnie , profesjonalnie

Przeprowadzki

6.0
Aneta
Termin usługi: kwiecień 2020

Bardzo rzetelna firma. Polecam. Panowie przewozili nam meble na mazury. Wszystko odbyło się sprawnie, terminowo i bezpiecznie.

Przeprowadzki

6.0
rena
Termin usługi: czerwiec 2020

Skorzystalam z uslug firmy przy przeprowadzce - duzej przeprowadzce :) Panowie byli bardzo profesjonalni, doradzali I pakowali troskliwie wszystko z czym nie umialam dac sobie rady. Sprawna praca I uprzejmosc oraz profesjonalizm w kazdym calu - pod czujnym okiem szefa grupy - to ogromna zaleta tej firmy. Dziekuje :).

Przeprowadzki

6.0
Żłobek Niezapominajka
Termin usługi: grudzień 2019

Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo uczciwe godziny pracy, zero przerw, Panowie bardzo mili i niesamowicie pomocni, solida firma, bardzo polecam!!!

Przeprowadzki

6.0
Barbara
Termin usługi: sierpień 2018

Za jakość się płaci, za prawdziwą jakość warto zapłacić. Skorzystałam z transportu przy przeprowadzce na niewielkiej odległości kilku mebli i spakowanych rzeczy. Panowie bardzo dobrze zorganizowani, ostrożni, szybko ogarniający całość. Ciężkie rzeczy ale z troską transportowane i z głową planowane jak wynieść/ wnieść aby nic nie uszkodzić. Do tego uśmiech gratis.

Przeprowadzki

6.0
Jarek
Termin usługi: sierpień 2018

Szybko, sprawnie, panowie mili. Mogę tylko polecić. Mały minus za fakturę dostarczoną przez P. Arkadiusza osobiście 3 dni później (po skompletowaniu dokumentów do księgowości). Mogłoby być elektronicznie albo od razu na miejscu po transporcie.

Przeprowadzki

6.0
Mirka
Termin usługi: czerwiec 2018

Polecam mili sympatyczni,naprawdę warto. Byłam mile zaskoczona

Przeprowadzki

6.0
Ryszard
Termin usługi: maj 2018

Firma na "6", bardzo solidna, profesjonalny i sympatyczny personel oraz terminowy transport.Korzystałem dwukrotnie z Gdyni do Polski Centralnej -przeprowadzka mieszkania (Piotrków Trybunalski oraz Jabłonowo).Polecam zdecydowanie

Przeprowadzki

6.0
Michał
Termin usługi: luty 2018

Tak profesjonalnych, pracowitych i w dodatku pracujących z uśmiechem ludzi spotyka się niezwykle rzadko. Wielkie dzięki za ekspresową przeprowadzkę. Chciałem nawet powiedzieć panom, że jak będą tak szybko pracowali, to na suche bułki nie zarobią... Ale nie zdążyłem, bo już było po przeprowadzce :-) Absolutnie fantastyczny zespół! Jeszcze raz dzięki! Michał z rodziną

Przeprowadzki

6.0
Projektant Katarzyna Lewicka
Termin usługi: październik 2017

Polecam w 100%. Szybko, sprawnie .Wyjątkowo sympatyczna obsługa, co zdarza się dość rzadko. Na pewno skorzystam nie jeden raz z usług i będę polecać przy kolejnych projektach wnętrz.

Przeprowadzki

6.0
Danuta Badeńska
Termin usługi: lipiec 2017

Dziękujemy Firmie za wysoce profesjonalną,szybką,sprawną przeprowadzkę oraz za niezwykle sympatyczne,życzliwe potraktowanie nas i pomoc w rozwiązaniu absolutnie wszystkich niełatwych i czasami niespodziewanych problemów.Z pełnym przekonaniem polecamy Firmę Arkadiusz -Przeprowadzki wszystkim zainteresowanym.Pozdrawiamy Ekipę. Danuta i Zbigniew Badeńscy.

Przeprowadzki

6.0
Monika
Termin usługi: 28.01.2017r.

Firma szybko i sprawnie przeprowadzała mnie kilkakrotnie. Jestem zadowolona w 100 % i na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości;)

Przeprowadzki

6.0
Agata
Termin usługi: 06.2016

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Sprawnie, szybko, bez uszczerbku na sprzętach Panowie przeprowadzili nas do nowego domu. Polecam w 100 %.

Przeprowadzki

6.0
Kamil
Termin usługi: 01.11.2015

Firma Pana Arkadiusza przeprowadziła naszą firmę. Oprócz zwykłych biurowych rzeczy było kilka dużych i ciężkich maszyn, do wyniesienia po krętej i ciasnej klatce schodowej 3 piętra. Wszystko zostało przeprowadzone solidnie i bardzo sprawnie. Wycena na 8 godzin, przeprowadzka zajęła 6. Polecam

Przeprowadzki

6.0
Wojtek A.
Termin usługi: 20.11.2015

Dziś Panowie z Arkadiusz Przeprowadzki przeprowadzali nasze mieszkanie. Głównie bardzo ciężkie kartony z książkami. Nie wobrażałem sobie, że taka akcja może być przeprowadzona tak sprawnie i bezstresowo. Bardzo sympatyczni ludzie, wielka dbałość o mieszkanie i transportowane rzeczy, silna ekipa - na pewno poszło tak sprawnie, bo Panowie byli przygotowani fizycznie do noszenia tak ciężkich pakunków. Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Dziękuję i bardzo polecam !!!

Przeprowadzki

6.0
Michał
Termin usługi: 2015-06-05

Całe szczęście, że wybrałem firmę Arkadiusz Przeprowadzki. Bez niej pewnie cała przeprowadzka wiązałaby się z dużo większym stresem, zniszczeniami i czasem, a tu zero stresu, zero uszkodzeń (zarówno przewożonych rzeczy jak i ścian), a wszystko w miłej atmosferze. Polecam

Przeprowadzki

6.0
Rafał
Termin usługi: 25.09.2014

Solidna firma, przeprowadzka zaplanowana została starannie i wykonana z dużym zaangażowaniem i w sposób bardzo profesjonalny. Bardzo mili i pomocni Panowie. Bardzo dobra organizacja pracy, co przekłada się na sprawność działania. Przestępne ceny. Możemy śmiało polecić. Dokument System Polska Sp. z o.o.

Przeprowadzki

6.0