ArteCafe- ITTC Piotr Ostrowski - Ekspresowy serwis

ArteCafe- ITTC Piotr Ostrowski

Wybierz numer

Serwis 58 718-77-77 58 306-17-34 Salon 510-115-616
b...@artecafe.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:30 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - ArteCafe- ITTC Piotr Ostrowski Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - ArteCafe- ITTC Piotr Ostrowski Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - ArteCafe- ITTC Piotr Ostrowski Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - ArteCafe- ITTC Piotr Ostrowski Gdańsk +2 1
 

Artykuły o nas

O nas

Naprawa ekspresów do kawy: gwarancyjna - Nivona, Saeco/Philips, Melitta; pogwarancyjna Jura, DeLonghi, Siemens, inne.
Sprzedaż ekspresów (Jura,Nivona,Melitta,Saeco), akcesoriów, kawy.
Gdańsk ul. Kalinowa 81 i Nobla 26; Gdynia Śląska 64. Dzierżawa
Początki naszej działalności sięgają końcówki lat 70-tych, rozpoczynając od naprawy sprzętu AGD. 
Od 2007 roku skupiliśmy się już tylko i wyłącznie na naprawach i serwisie ciśnieniowych ekspresów do kawy różnych firm. Od czerwca 2011 uruchomiliśmy serwis i salon Arte Cafe w dzielnicy Gdańsk-Morena przy ul. Nobla 26. Obecnie oprócz tego punktu nasza główna siedziba znajduje się w Gdańsku Karczemkach przy ul. Kalinowej 81 (przy samej obwodnicy). Posiadamy również serwis i salon w Gdyni przy ul. Śląska 64. Obecnie jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym firm - Saeco, Nivona, Melitta i pogwarancyjnym - Jura, Bosch, Siemens, DeLonghi, Krups. Naprawiamy i serwisujemy wszystkie automatyczne, ciśnieniowe ekspresy do kawy.
Od 2011 roku również do naszej oferty wprowadziliśmy dystrybucję i sprzedaż kawy oraz akcesoriów do ekspresów: filtrów wody, odkamieniaczy, itp.
Sprzedajemy ekspresy do kawy tylko najlepszych światowych firm. Produkty są oryginalne, najwyższej jakości, z polską gwarancją.
Zajmujemy się również dzierżawą ekspresów do kawy (na terenie Trójmiasta) oraz profesjonalną kawową obsługą imprez.
Prowadzimy sprzedaż nowych ekspresów marki JURA, NIVONA, MELITTA, SAECO PROFESSIONAL, a dzięki bogatemu doświadczeniu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, jakiej nie spotkasz gdzie indziej!
Jesteśmy jedynym w Trójmieście specjalistycznym salonem i autoryzowanym serwisem (SAECO, NIVONA, MELITTA, pogwarancyjne: JURA, SIEMENS, BOSCH, DELONGHI, KRUPS) dedykowanym wyłącznie ekspresom do kawy i wszystkiemu co związane jest z wyśmienitą kawą.

Oceny (1)

Danuta Stradowska
Termin usługi: grudzień 2023

Nie polecam! ArteCafe reklamuje się jako między inny autoryzowany serwis serwisów do kawy firmy 4Swiss. Kłamstwo. W dniu wczorajszym mój mąż udał się do firmy w Gdyni przy ul.Śląskiej z problemem cieknącego serwisu 4Swiss. Pani poinformowała go , że właśnie tych serwisów nie naprawiają, bo są awaryjne!!!!! Żenada. Szkoda tylko, że takiej informacji nie umieszczą na swojej stronie. Jesteśmy zniesmaczeni , zażenowani poziomem i czujemy się oszukani, ... , . Z pewnością nigdy tam więcej nie trafimy. Nie polecam.

Sprzęt AGD i RTV

1.0