ARTISTIC - Niepubliczne przedszkole artystyczne

znajduje się w Garnizon Kultury

ARTISTIC

Wybierz numer

720-833-877
k...@przedszkoleartistic.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/29 - ARTISTIC Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/29 - ARTISTIC Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/29 - ARTISTIC Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/29 - ARTISTIC Gdańsk +26 1
 

TV Filmy

Artistic Studio Tańca
672

Artistic Studio Tańca

O nas

WARTOŚCI: Wzajemny szacunek-Radość-Kreatywność-Pasja do sztuki i życia-Współpraca w grupie- Indywidualność-Intuicyjność-Śmiałe, otwarte patrzenie na świat-Szacunek i miłość do zwierząt-Zdrowe nawyki-Ekologia
TRWA NABÓR - rekrutacja do przedszkola
Już teraz zarezerwuj miejsce dla swojej pociechy na rok szkolny 2024

TRWA REKRUTACJA dzieci z roczników 2018-2020

zapraszamy do kontaktu


Zachęcamy do umawiania się na indywidualne spotkania - czekamy na was w Artistic - niepubliczne przedszkole artystyczne w Garnizonie Kultury.

Poznaj nasze wnętrza oraz ofertę edukacyjną

Artistic - niepubliczne przedszkole artystyczne w Garnizonie Kultury powstało z miłości do dzieci i pasji do sztuki i tańca… Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam otworzyć się na nowe horyzonty i stworzyć miejsce, gdzie Mali Artyści będą mogli rozwijać się na wielu płaszczyznach artystycznych. Każde dziecko jest niepowtarzalną indywidualnością, w której drzemią nieskończone pokłady talentu i kreatywności, które wspólnie możemy rozwijać .

METODA PROJEKTU
podstawę programową wychowania przedszkolnego MEN będziemy realizować za pomocą metody projektu. Jest to praktyczna metoda zdobywania wiedzy, gdzie dzieci stają się głównymi odkrywcami otaczającego ich świata. Możliwość integrowania treści dydaktycznych z aktywnościami fizycznymi pozwoli zaangażować w proces poznawczy wszystkie zmysły. Realizacja projektu to jednocześnie współpraca i wzajemne relacje, dzięki którym uśmiech i dobra zabawa to naturalne środowisko do budowania przyjaźni.

Trwa nabór  - zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy roczniki 2018 - 2020
- formularz zgłoszeniowy: https://przedszkoleartistic.pl/rekrutacja-2023/
Szczegółowe informacje:
- https://przedszkoleartistic.pl/o-nas/
- tel.: +48 720833877

Oceny (8)

Klaudia Juckiewicz
Termin usługi: grudzień 2023

Niestety muszę zmienić poprzednią, pozytywną opinię o przedszkolu Artistic. Z początku było naprawdę dobrze, ale z biegiem czasu jakość świadczonych usług spadła na łeb na szyję... Brak jakichkolwiek wyjść do ciekawych miejsc. Rodzice, nie liczcie na wyjścia do kina/sklepu/straży pożarnej/piekarni/poczty. Jedynie plac zabaw na Garnizonie, który po pewnym czasie był już nudny. Córka zaczęła nam się cofać społecznie. Dzieci trzymane pod kloszem, kreowane na księżniczki... Gdy córka wdepnęła na spacerku w psią kupę, Panie zamiast wytrzeć but i podejść do sprawy "na wesoło", zawinęły but w woreczek i odłożyły do szafeczki. I tak bucik przeleżał aż do 16ej powodując obrzydzenie wszystkich, w tym córki. Pani Dyrektor jest miła, jak jest dobrze. Jak zaczynają się problemy, to nie potrafi podejść do sprawy profesjonalnie/z pokorą, tylko od razu staje w pozycji atakującej. Odeszliśmy w listopadzie, a za nami kolejne dwie osoby. To o czymś świadczy. Nie wróżę tej placówce powodzenia w najbliższych latach. Niestety, ale z takim podejściem nie da się daleko zajść.

Przedszkola

1.0
Klaudia
Termin usługi: marzec 2023

Idealne przedszkole dla naszej córki! Piękne przestronne sale, ciekawe zajęcia dodatkowe (balet, francuski, modern, akrobatyka), troskliwe i kochane ciocie, bardzo smaczne jedzenie. Jesteśmy pewni, że nasza córka jest dobrze zaopiekowana

Przedszkola

6.0
Mama Kai
Termin usługi: sierpień 2021 

Polecam wszystki rodzicom, ktorych pociechy chca rozpoczac przygode z baletem! A szczegolnie zajecia u P. Karoliny. Moja 4 letnia corka uczeszcza na zajecia baletu u P. Karoliny. Ja a przede wszystkim corka jest zachwycona. P. Karolina juz na poczatku wzbudzila moje zaufanie. Jest osoba od ktorej bije cieplo i warto powierzyc jej nasz skarb. Po 3 miesiacach to pierwsze wrazenie jest niezmienne a nawet lepsze. P. Karolina jest niezwykle cieplą, wrazliwą i inspirujacą osoba, ktorej balet to pasja a nie zawod. Przy tym wszystkim ma wspaniale podejscie do dzieci. Nikt na jej zajeciach nie jest anonimowy. Zna imiona dzieci i ich mozliwosci. Zajecia sa idealnie dostosowane do grupy wiekowej. To nauka tanca poprzez zabawe choc jestem zdumiona tym co corka juz potrafi. Po kazdych zajeciach corka jest pelna entuzjazmu, opowiada o tym czego sie nauczyla, jak bylo wspaniale - wtraca slowka po francusku ;) i pokazuje figury, ba uczy mnie ich :) Szczerze polecam szkole a szczegolnie zajecia u P. Karoliny.

Kursy tańca

6.0
Elżbieta Dębowska
Termin usługi: październik 2018 

Jesteśmy związani ze Studiem Artistic od początku jego istnienia i po latach wspólnych doświadczeń mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć że jest to miejsce godne polecenia. Nasza córka zaczynała swą przygodę z baletem i z Panią Agnieszką gdy miała zaledwie 3 lata. Teraz jako 12 latka nie wyobraża sobie życia bez tańca. Z radością biegnie na kolejne zajęcia - balet, modern czy akrobatykę. Moja opinia o Studio Artistic po tych wszystkich latach - okiem matki która zaufała im i powierzyła swoje dziecko - pełen profesjonalizm, niezwykła wrażliwość, cierpliwość i prawdziwe pedagogiczne, ciepłe podejście do każdego dziecka. Dzięki Artistic nasza córka ma świadomość swej pasji, swego ciała, szacunek do pracy nad sobą, jest wytrwała w osiąganiu kolejnych celów a taniec stał się częścią jej życia. Co też ważne - tam nikt nie jest anonimowy - wszyscy prowadzący zajęcia znają swoich podopiecznych z imienia, znają ich możliwości a dzieci czują się tam dobrze i bezpiecznie. Najlepszą oceną dla Studia Artistic są słowa naszej córki’: „ ... z wszystkiego mogę w życiu zrezygnować ale nie z baletu...” I za to Wam dziękujemy - całemu Zespołowi.

Kursy tańca

6.0
amg
Termin usługi: wrzesień 2018 

polecam ze względu na pełen profesjonalizm

Kursy tańca

6.0
Natalia
Termin usługi: wrzesień 2018 

Chodzimy na zajęcia do szkoły ja i córka. Ja na balet dla dorosłych, córka na modern. Piękne, estetyczne sale, cudowni wykładowcy, fajna atmosfera.Polecam z czystym sumieniem !

Kursy tańca

5.8
Ania
Termin usługi: wrzesień 2016 

Fantastyczne miejsce, które polecam każdemu! Sama uczęszczam tutaj od września na zajęcia z baletu dla dorosłych początkujących. To co początkowo wydawało się absurdalne (dorośli i nauka baletu??) , teraz sprawia mi wielką przyjemność. A głównie to za sprawą prowadzącej- Agnieszki, która z wielkim zaangażowaniem i pasją przekazuje swoje umiejętności baletowe, opowiada o balecie od kuchni (pokazuje jego piękno jaki i ciężką pracę, która za tym stoi). Agnieszka podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie- tłumaczy szczegółowo technikę wykonywanych cwiczeń, zwraca uwagę na pracę odpowiednich mięśni, postawę itp.- dla mnie to bardzo istotna kwestia, której zawsze poszukuję na przeróżnych zajęciach. Także wielki plus dla Artistic: za pasję, profesjonalizm, ciepłą atmosferę (panie w recepcji zawsze są pomocne, starają się zapamiętywać imiona i nazwiska klientów- niby szczegół, ale jaki miły ;) ) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! :)

Kursy tańca

6.0
piotr
Termin usługi: teraz 

podoba mi się, najważniejsze że córce. Byliśmy w wielu miejscach ale to jest inne. nie wiem jak to określić, bardziej art, bardziej dance. Jest ekskluzywnie i bez tłumu. miła obsługa

Kursy tańca

5.6