ask architekt szymon kuhn

80-257 Gdańsk, .
502-983-418
a...@askarchitekt.pl pokaż
www.askarchitekt.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
Na spotkania proszę umawiać się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Napisali o nas

 • Kupujemy mieszkanie od dewelopera. Jak czytać rzut?
  Kupujemy mieszkanie od dewelopera. Jak czytać rzut? 10 grudnia 2017 (63 opinie) Jeśli kupujemy mieszkanie od dewelopera najczęściej nie możemy go zobaczyć, by ocenić przestrzeń, w której będziemy żyć. Wybieramy je bowiem zwykle zanim powstanie budynek i...

O nas

Specjalizuję się w indywidualnych projektach domów jednorodzinnych. W swojej pracy skupiam się na dopasowaniu projektu potrzeb mieszkańców, z uwzględnieniem walorów widokowych, naturalnego oświetlenia i cech krajobrazu.

Nazywam się Szymon Kuhn. Jestem architektem, specjalizuję się w projektowaniu domów jednorodzinnych na indywidualne zamówienie. Do wykonywania swoich obowiązków podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Tworzę budynki o dobrych proporcjach i eleganckiej formie. Projektuję z poszanowaniem dla zastanego krajobrazu i otoczenia. Szczególną uwagę przykładam do walorów widokowych otoczenia oraz do oświetlenia naturalnego wnętrz budynku. Jako certyfikowany projektant budynków pasywnych (certyfikat Darmstadt) w projektach stosuję rozwiązania energooszczędne, a także projektuję domy pasywne z wykorzystaniem oprogramowania Passive House Planning Package.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Pracownie architektoniczne

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Mocne 6/6.

Wraz z żoną z całego serca możemy polecić pracownię ASK Architekt Szymon Kuhn, która wykonała dla nas projekt indywidualny domu jednorodzinnego. Pan Szymon jest architektem, który przede wszystkim bardzo uważnie słucha. Ma mnóstwo ciekawych pomysłów na rozwiązania w budynku, które zawsze potrafi logicznie uargumentować ale też (co bardzo ważne) nie narzuca ich na siłę i zawsze stara się dojść do consensusu z oczekiwaniami klienta. Z drugiej strony zawsze komentuje pomysły pochodzące od klienta, zawsze przedstawia ich plusy i minusy co pomaga podjąć właściwą decyzję. Kontakt z Panem Szymonem jest bardzo łatwy. Jest on otwarty zarówno na spotkania osobiste jak i na kontakt mailowy czy telefoniczny. Z powodu posiadania niespełna rocznego dziecka staraliśmy się załatwiać większość prac na odległość. Pan Szymon odpowiadał bardzo sprawnie. W razie potrzeby zawsze nie było problemu aby spotkać się w biurze w dogodnym dla nas czasie. Będąc na etapie przygotowania budowy projekt budowlany był bardzo chwalony przez wykonawców za precyzję, zastosowanie energooszczędnych rozwiązań możliwych do wykonania w rzeczywistości oraz brak błędów w sztuce. Reasumując, jeszcze raz bardzo polecamy!

 • Bernard Mystkowski
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2018

Odpowiedź obiektu:

Panie Bernardzie, w imieniu pracowni bardzo dziękuję za tak wspaniałą opinię!

autor: Szymon Kuhn