Oceny (7)

Patryk
Termin usługi: luty 2023 

Świetny serwis. Warto poczytać opinie na google i dobrym mechaniku, dobrze oddają zaangażowanie kadry. Z mojej strony - wszystko tip top.

Warsztaty samochodowe

6.0
Miki
Termin usługi: październik 2021 

Uwaga , polecam opinie na google. Są bardziej wiarygodne

Warsztaty samochodowe

1.0
Mateusz Orłowski
Termin usługi: sierpień 2018 

Polecam ten serwis głównie ze względu na jakość i terminowość usług oraz bardzo dobry kontakt w trakcie prowadzonej naprawy i serwisu. Polecam.

Warsztaty samochodowe

5.8
Luiza
Termin usługi: maj 2018 

Wymiana płynów, filtrów, diagnostyka komputerowa - pełna profeska, szybki termin wykonania, rewelacyjna komunikacja w trakcie, warsztat czysty i zadbany, Panowie pomocni i zaangażowani. Ceny nie należą do najniższych ale jakość jest tego warta. P.S - po odbiorze auta zaczęła działać klimatyzacja , choć zakres usługi tego nie obejmował - czarodzieje ;-)

Warsztaty samochodowe

5.5
Monika
Termin usługi: sierpień 2017 

Wiele pozytywnych opinii i polecenia znajomego by naprawić samochód w tym warsztacie. A mojego auta nie przyjęli. Umawialam się przez dobry mechanik otrzymuje odp. Ze warsztat nie podejmie się zadania hmmm

Warsztaty samochodowe

6.0
marcin zdrada
Termin usługi: luty 2017 

Pan w biurze (dedukuję - szef calego warsztatu) - fajny gość. i pożartuje i pogada, cenę części dobierze całkiem niezłą (a ja ogarniam temat - szwagierka jest handlowcem intercars na wicentego w poznaniu), wiadomo, kilka oczek trzeba mieć dla siebie, ale za zdjęty z głowy problem - ok. nie jest jakoś super tanio, ale ok. jeżeli chodzi o usługi, to panowie się cenią - rozrząd w 1,6 tdci 450zł. fakt faktem, zrobiony profesjonalnie (zasugerowana wymiana uszczelniaczy, wszystko ladnie poskładane co do 1mm), polecam raczej ludzią z kasą i dbających o auto. z resztą terminy też troche dlugie (czekalem 6 dni na przyjecie, ale auto gotowe tego samego dnia). Ogólnie - mechanik petarda, łebski gość, ceny takie sobie, ale za tą jakość to w sumie jestem w stanie to połknąć. 3000 km i narazie ekstra

Części zamienne - detal

5.5
Agata
Termin usługi: listopad 2015 

Jestem zachwycona obsługą i cenami w tym warsztacie! Bezproblemowo, profesjonalnie i przede wszystkim uczciwie!

Warsztaty samochodowe

5.8