Astl Baltic

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Astl Baltic

Wybierz numer

507-558-585 502-513-803
a...@vp.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Astl Baltic Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Astl Baltic Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Astl Baltic Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Astl Baltic Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

Układanie kostki brukowej Pruszcz Gdański,Gdańsk,Gdynia,Sopot,Tczew,
587

Układanie kostki brukowej Pruszcz Gdański,Gdańsk,Gdynia,Sopot,Tczew,

O nas

ZAPEWNIAMY GWARANCJE JAKOŚCI !
Usługi brukarskie- profesjonalne układanie kostki brukowej,kamienia naturalnego w bardzo dobrej i miłej obsłudze.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku z naszych kilku realizacji;
https://www.youtube.com/watch?v=T7-lJK_RAZs
Jesteśmy firma działającą na terenie całego trójmiasta - Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego i okolic oraz Wejherowa, Redy, Rumi, Żukowa, Tczewa, Trąbek Wielkich, Starogardu Gdańskiego, Nowego Dworu Gd.i innych miejscowości. Zajmujemy się m.in;-brukarstwem, -odwodnieniami, drenażami, kanalizacja, ogrodzeniami, murami oporowymi, zakładaniem ogrodów, utrzymaniem terenów zielonych, małą architekturą,wycinką drzew,przycinaniem gałęzi,koszeniem traw,a w okresie sezonu zimowego odśnieżaniami głównie dachów na terenie woj.pomorskiego. Jesteśmy liderem w układaniu kostki brukowej u klientów prywatnych jak i firm. Układamy kostkę każdego producenta. Wykonujemy parkingi, chodniki, opaski wokół budynków, podjazdy garażowe, schody, tarasy, drogi dojazdowe, tereny wokół osiedli itp.
Zatrudniamy ludzi z niezbędną wiedzą i doświadczeniem, co jest bardzo istotne i wpływa na szybkość oraz co najważniejsze jakość świadczonych przez nas usług. Na wykonane przez nas prace udzielamy 36 miesięcznej gwarancji. To co prezentujemy na zdjęciach i wiele więcej oferujemy Państwu w przystępnych cenach. Chętnie wykonamy prace u Państwa do czego serdecznie zachęcamy.

Zakres naszych prac to m.in.
* prace brukarskie 
- układanie kostki brukowej , krawężników , obrzeży, palisad ,gazonów, płytek itp. 
* prace drenarskie
- montaż systemów drenarskich, systemów odprowadzania wody, odwodnień liniowych itp.
* utrzymanie terenów zieleni
- koszenie traw, sprzątanie , 
* wycinka drzew, redukcja koron drzew
* ogrodzenia
* mury oporowe z elementów prefabrykowanych
* odśnieżanie ( w okresie zimowym odśnieżamy dachy )

Oceny (4)

Sebastian
Termin usługi: marzec 2020

Firma Astl-Baltic wykonała u nas prace ziemne wraz z wkopaniem kręgów w ramach zagospodarowania wody burzowej, zdjęto starą kostkę, położono nową kostkę oraz płytki tarasowe, zbudowano ogrodzenie wraz z podjazdem. Pan Adam jest doświadczonym fachowcem, bardzo dokładnym w swoich obowiązkach, a niespodziewane przeszkody pokonuje trafnymi pomysłami i rozwiązaniami. Bardzo spodobały nam się uczciwe i rzetelne podejście pana Adama do szerokich prac brukarskich, ziemnych i ogrodowych. Firma posiada odpowiednie zaplecze techniczne do realizacji takich zleceń. Z realizacji całej inwestycji jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzisiaj trudno o dobrych fachowców na rynku, dlatego w pełni ją rekomendujemy.

Kostka brukowa - układanie

6.0
AL
Termin usługi: luty 2018

szybki kontakt, profesjonalnie wykonana usługa (ścięcie dwóch dużych drzew), konkurencyjna cena. Na pewno jeszcze będziemy korzystać z usług tej firmy.

Kostka brukowa - układanie

6.0
Greg
 

Trudno dziś o dobrych fachowców na rynku. Firma Astl Baltic zdecydowanie wybija się w branży. Bardzo dobry kontakt z Właścicielem, szybkie spotkanie celem zapoznania się z zakresem prac i terminowe przystąpienie do działania, zgodnie z umową Zespół błyskawicznie wykonał prace przygotowawcze i położenie kostki. I po zakończeniu prac, dobrze posprzątany teren. To się chwali. Oceniam jakość na 5+ Zdecydowanie polecam

Kostka brukowa - układanie

5.4
Ja
Termin usługi: kwiecień 2015

Panowie wykonali u mnie bardzo strony wjazd do garażu, poprawiali go po innej ekipie i wyprofilowali w taki sposób, ze teraz mogę bezpiecznie wjechać do garażu każdym autem. Panowie kawał dobrej roboty! Dziękuje!

Kostka brukowa - układanie

5.8