Oceny (4)

Aleksandra
Termin usługi: sierpień 2019

Dla tej dziewczyny i tych sukienek warto przejechać pół Polski!;) bardzo klimatyczne miejsce. Nie ma takiego drugiego salonu w Polsce. Jak zaczniesz przymierzać te suknie to już wiesz, że nigdzie lepszych nie znajdziesz. Sztooooos!!

Salony mody ślubnej

6.0
Magda
Termin usługi: sierpień 2019

Jedyne takie miejsce w Polsce - magiczne- gdzie spełniają się marzenia panien młodych. Bardzo polecam wszystkim szukającym wyjątkowej sukni ślubnej. Ogromny wybór i jedyna w swoim rodzaju Zuzia, która pomoże w wyborze i doradzi. Moją suknie ślubna marzeń odnalazłam w internecie i byłam pewna ze nigdy nie kupię jej w Polsce! Kupiłam w Atelier Lawenda❤️

Salony mody ślubnej

6.0
panna mloda
Termin usługi: 02.02.2016

suknie naprawde niesamowite. Totalnie inny styl. Oby w te strone szla polska moda slubna :)

Salony mody ślubnej

6.0
Ela
Termin usługi: 10 Lipca 2015

Atelier Lawenda to miejsce niespotykane z całkowicie innymi i oryginalnymi sukniami których nie mogę porównać do żadnych innych sukien z innego salonu sukien ślubnych. Przemiła i obiektywna obsługa, a asortyment nie przysparzył mnie o oczopląs. Wybrałam piękną suknie projektantki Vera Wang w bardzo przystępnej cenie. Atmosfera i miejsce były bardzo wyjątkowa, czułam się, że cała uwaga skupiała się tylko na mnie, jestem bardzo wybredna, a z cierpliwością poświęcona mi mnóstwo czasu. Cała obsługa, poprawki, przymiarki w cenie, zapłaciłam tylko za suknie. Z całego serca polecam Atelier Lawenda.

Salony mody ślubnej

6.0