Atelier Lawenda

Atelier Lawenda

Wybierz numer

609-458-009 609-458-009
s...@atelierlawenda.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/22 - Atelier Lawenda Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/22 - Atelier Lawenda Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/22 - Atelier Lawenda Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/22 - Atelier Lawenda Gdynia +19 1

TV Filmy

43

NOWA KOLEKCJA MOONRISE CANYON

O nas

Atelier Lawenda jest krainą subtelnego piękna, tworząca w Polsce nowy kanon mody Ślubnej. Suknie Ślubne z najwyższych jakości tkanin, projektantów wiodących i pożądanych marek na rynku Ślubnym w Australii, Nowej Zelandii, RPA i USA.
Moje eleganckie Atelier znajduje się w samym sercu Gdyni. Zapewniam, że niektóre "Je ne sais quoi" dla panny młodej, która szuka czegoś wyjątkowego, a zarazem dyskretnie pięknego, znajdzie w moim atelier. Wnosząc powiew świeżości do branży ślubnej, Atelier Lawenda sprawi, że będziesz myślała bohemian, eleganckie, wyrafinowanie suknie ślubne z lekkim wykończeniem rock'n'roll, zachowają elegancję której każda dziewczyna pragnie w swoim dniu ślubu. Specjalizująca się w Bridal Couture Atelier Lawenda jest wyłącznym dystrybutora w Polsce bardzo pożądanych projektantów Rue de Seine, Lovers Society, Bo & Luca i Daughters of Simone.

Atelier Lawenda powstała z pasją i zamiłowania do nadzwyczajnych i niespotykanych sukien ślubnych oraz z myślą o tych z Pań które pożądają czegoś wyjątkowego, romantycznego, a zarazem minimalistycznego.

Na przymiarki prosimy umawiać się telefonicznie z wyprzedzeniem.