Atelier Lawenda

81-456 Gdynia, Mikołaja Kopernika 90B Mapka
609-458-009, 609-458-009
s...@atelierlawenda.pl pokaż
www.atelierlawenda.pl

Napisali o nas

O nas

Atelier Lawenda jest krainą subtelnego piękna, tworząca w Polsce nowy kanon mody Ślubnej. Suknie Ślubne z najwyższych jakości tkanin, projektantów wiodących i pożądanych marek na rynku Ślubnym w Australii, Nowej Zelandii, RPA i USA.

Moje eleganckie Atelier znajduje się w samym sercu Gdyni. Zapewniam, że niektóre "Je ne sais quoi" dla panny młodej, która szuka czegoś wyjątkowego, a zarazem dyskretnie pięknego, znajdzie w moim atelier. Wnosząc powiew świeżości do branży ślubnej, Atelier Lawenda sprawi, że będziesz myślała bohemian, eleganckie, wyrafinowanie suknie ślubne z lekkim wykończeniem rock'n'roll, zachowają elegancję której każda dziewczyna pragnie w swoim dniu ślubu. Specjalizująca się w Bridal Couture Atelier Lawenda jest wyłącznym dystrybutora w Polsce bardzo pożądanych projektantów Rue de Seine, Lovers Society, Bo & Luca i Daughters of Simone.

Atelier Lawenda powstała z pasją i zamiłowania do nadzwyczajnych i niespotykanych sukien ślubnych oraz z myślą o tych z Pań które pożądają czegoś wyjątkowego, romantycznego, a zarazem minimalistycznego.

Na przymiarki prosimy umawiać się telefonicznie z wyprzedzeniem.

 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »