AUDITOR Sp. z o.o. Zespół Ekspertów Finansowych

b...@auditor.sopot.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

O nas

Od 1992 roku zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych.
Jako biuro rachunkowe prowadzimy księgi rachunkowe i KPiR, również w języku angielskim.
Świadczymy również inne usługi (doradztwo podatkowe, przeglądy, wyceny, badania due diligence).
Jesteśmy firmą audytorską wpisaną na listę pod numerem 914 - głównie zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych oraz przeglądami ksiąg rachunkowych.
Świadczymy również inne usługi biegłego rewidenta: opinie do sądu w ramach przekształceń spółek lub osób prowadzących działalność gospodarczą, wyceny przedsiębiorstw przy zastosowaniu różnych metod, badania due diligence w procesach zmian właścicielskich. Świadczymy również usługi doradztwa w tym zakresie.

Jako biuro rachunkowe prowadzimy księgi rachunkowe dla spółek i książki przychodów i rozchodów dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.
Udzielamy porad w zakresie kwestii podatkowych.

Zapraszamy do kontaktu.

Opinie (1)

Jacek
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Miałem przyjemność skorzystać z usług Zespołu Ekspertów Finansowych auditor sp. z o.o. , z pomocy Pana Tomasza Chojnowskiego . Była to przyjemność ponieważ przede wszystkim sprawa wygrana z Urzędem Skarbowym , a Pan Tomasz zdecydował mi się pomoc gdzie inni nie chcieli brać mojej sprawy (podejrzewam że ze względu na szanse wygranej) , współpraca z panem Tomaszem była bardzo miła , widać to człowiek z powołania z bardzo szeroką i głęboką wiedzą w różnych sprawach , w dodatku ostatecznie rozliczyliśmy się Pro bono, także tym bardziej świadczy to o ogromnej uczciwości !:) szkoda że nie można dawać więcej gwiazdek niż 5!;) szczerze polecam i serdecznie pozdrawiam!:)

w kategorii

Rewidenci

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6