Auto Best B.Baranowski kat.AM,A1,A2,A,B,BE,C,CE,D

Auto Best B.Baranowski

Wybierz numer

58 661-65-76 501-571-410
i...@auto-best.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/10 - Auto Best B.Baranowski Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - Auto Best B.Baranowski Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - Auto Best B.Baranowski Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - Auto Best B.Baranowski Gdynia +7 1
 

O nas

Kursy kategorii AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D
JESTEŚMY SAMODZIELNYM OŚRODKIEM-u nas się zapisujesz,u nas się uczysz!
Kwalifikacja wstępna przyspieszona i szkolenia okresowe-SZYBKO I EFEKTYWNIE
TYLKO U NAS NAJWIĘKSZY Plac Manewrowy w Gdyni ul.Krzywoustego 5
Na kategorię C,C+E i D-jeździmy trasami egzaminacyjnymi w Gdańsku!!!

Oceny (159)

Jakub Kobiela
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2024 

Witam. Szkoła jazdy Pana Bogdana nie bez powodu nazywa się Auto BEST . Faktycznie jest najlepszy w nauczaniu zasad ruchu drogowego . Robiłem kurs na kategorie B+E kurs przyspieszony . W tydzień wyjeździliśmy wszystkie godziny również pojechaliśmy na Gdańsk . Cena 3000 adekwatna jeśli chodzi o tą szkołę bo co najważniejsze mają ten sam plac jaki jest na egzaminie również te same pojazdy i przyczepy . Kontakt z biurem na najwyższym poziomie ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Jestem bardzo zadowolony i zdałem za pierwszym podejściem . W przyszłości planuje zrobić kolejne kategorie . Panie Bogdanie bardzo dziękuję ! Pozdrawiam

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za wybranie naszej szkoły. Wystawiona opina przez naszych Kursantów stanowi jedyną i najlepszą reklamę szkoły.Gratulujmy zdanego egzaminu,zapraszamy serdecznie na podwyższenie uprawnień.

Kursy prawa jazdy

6.0
Marcin
Termin usługi: marzec 2024 

Polecam kurs na kat. C. Kilka samochodów różnej wielkości i kursant na każdym odbywa naukę. Duży pełnowymiarowy plac na podobieństwo tego w PORD Gdańsk. Egzamin po kursie zdałem za pierwszym razem, więc jestem zadowolony z wyboru szkoły. I jeszcze obsługa w biurze - wszystkie Panie bardzo miłe i pomocne. Polecam.

Kursy prawa jazdy

6.0
Kursantka Lila
Termin usługi: listopad 2023 

Skończyłam kurs na kategorię B i zdałam za pierwszym razem!Bardzo dobrze oceniam obsługę biura i przygotowanie do zdania testów. Opieka na każdym etapie kursu, Instruktorki Pani Ola i Pani Ania-bardzo miłe i dobrze wszystko tłumaczą.Szlif od Pana Bogdana-dał bardzo dużo.Kurs skończyłam bardzo szybko,bo w miesiąc.Polecam wszystkim,mi polecono auto best,ja też polecam,bo warto!

Kursy prawa jazdy

6.0
No ja a kto inny
Termin usługi: październik 2023 

C/C+E/KWP ,szkółka z której skorzystałem, zasługuje na wysoką ocenę. Instruktor Jarek ma świetne podejście do nauki, szef jest profesjonalny i pomocny, a pracownice biura są uprzejme, pomocne i życzliwe. Jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia w tej szkółce i polecam ją innym.

Kursy prawa jazdy

6.0
Leszek G.
Termin usługi: wrzesień 2023 

Wielki szacunek dla OSK auto-best w Gdyni. Przygotowanie do kwalifikacji zawodowych przez Panie idealne. Instruktorzy pełny profesjonalizm. Indywidualne podejście do osoby szkolnej. Flota pojazdów do wyboru do koloru. Cena przystępna dla każdego. polecam.

Kursy prawa jazdy

6.0
Marcin T.
Termin usługi: luty 2023 

Jak sama nazwa wskazuje szkoła jest The Best! Przygotowanie do jazdy i pracy jako kierowca zawodowy na najwyzszym poziomie, plac manewrowy identyczny jak w PORD Gdańsk, wszystko zdane za piereszym razem( C,C+E,kwalifikacja wstepna,teoria.Podziekowania dla Pań z biura za szybkie ogarnięcie wszystkich tematów,dla Pana Bogdana za przygotowanie do egzaminu C+E.Szczególnie chciałbym podziękować i polecić wszystkim chcącym nauczyc sie nie tylko zdac egzamin ale i pracować jako kierowca zawodowy instruktora Jarka który swoim doświadczeniem i spokojem nauczy nawet małpe jezdzic :) Najlepsza Szkoła w 3City

Kursy prawa jazdy

6.0
mariusz
Termin usługi: styczeń 2023 

Polecam Auto Best B.Baranowski osobom chcącym zdać egzaminy bez problemu. Ja osobiście w ww ośrodku szkoliłem się z kat C u Paba Jarka oraz C+E u Pana Bogdana - Obaj Panowie są profesjonalistami , konkretnie i rzetelnie podchodzą do tematu szkoleń. Plac ww ośrodka jak i pojazdy są takie same jak na egzaminie państwowym - także nie ma niespodzianek na egzaminie jeżeli będę chciał poszerzyć prawo jazdy o nową kategorię to zdecydowanie wybiorę Auto Best B.Baranowski . Nadmienię że zdałem kat C oraz C+E ponieważ byłem do tego przygotowany przez panów Jarka oraz Bogdana w profesjonalny sposób. Polecam.

Kursy prawa jazdy

6.0
Marta
Termin usługi: maj 2022 

Oba egzaminy na kat.B udało się zdać za pierwszym razem. Sukces w dużej mierze zawdzięczam p.Oli, która nie tylko świetnie uczy, ale potrafi zadbać o przyjemną atmosferę. Obsługa administracyjna razem z szefem bardzo otwarcie przyjmują każdego kandydata. Kurs idzie sprawnie i przyjemnie, każdemu aspirującemu na kierowcę z całego serca polecam:)

Kursy prawa jazdy

6.0
W.
Termin usługi: styczeń 2022 

Dzięki świetnemu przygotowaniu przez genialnego instruktora jakim jest Pan Jarek z Auto best zdać egzamin zarówno teoretyczny i jak i praktyczny udało się bez większych problemów dziękuję również Panu Mateuszowi który obecnie uczy w auto Best na kat. B (pan Jarek uczy już tylko na ciężarówki) ponieważ dodatkowe 2 godziny przed egzaminem dla przypomnienia też były kluczowe polecam autobest wszystkim którzy chcą nauczyć się jak jeździć I prawidłowo zdać egzamin

Kursy prawa jazdy

6.0
Arek
Termin usługi: sierpień 2021 

Nazwa mówi że jest BEST i tak jest. Pozdrawiam

Kursy prawa jazdy

6.0
Mietek
Termin usługi: listopad 2021 

Egzamin na kat. C+E zdany za pierwszym razem. Plac i instruktorzy petarda , polecam w 100%

Kursy prawa jazdy

6.0
Grzegorz
Termin usługi: październik 2021 

bardzo dobra szkoła robiłem druga kategorie i zdałem za pierwszym razem po maja dobrych nauczycieli

Kursy prawa jazdy

6.0
Koreika Mietek
Termin usługi: wrzesień 2021 

Egzamin C zdany za pierwszym razem. Plac i wyposażenie identyczne jak w PORDzie w Gdańsku. Chcesz zdać egzamin bezproblemowo - idziesz do Auto Best. Atmosfera rewelacyjna i pełen profesjonalizm, a wszystko dzięki Bogdanowi , panie w biurze tez bardzo sympatyczne , polecam w 100%

Kursy prawa jazdy

6.0
Kacper
Termin usługi: wrzesień 2021 

Zdane za pierwszym razem (kat.B), jazdy z Panem Jarkiem. Przyjemna atmosfera, bardzo polecam

Kursy prawa jazdy

6.0
Oliwer
Termin usługi: maj 2021 

Egzamin z kat. D zdany za pierwszym razem. To zasługa instruktora, który uczy na wysokim poziomie. Podobnie jak inni instruktorzy. Trzy lata temu też w tej firmie robiłem prawo jazdy kat. B, które również zdałem za pierwszym razem i z którego mam miłe wspomnienia. To pokazuje poziom nauki w tej szkółce. Atmosfera jest bardzo miła i przyjazna, a w szczególności Panie w biurze, które odpowiedzą na każde twoje pytanie. Może się komuś uda znaleźć taniej, ale tu masz pewność że zostaniesz świetnie przygotowany do jazdy, a zdecydowana większość osób, zdaje egzaminy.

Kursy prawa jazdy

6.0
Julia :)
Termin usługi: czerwiec 2021 

Super atmosfera zarówno w biurze jak na jazdach. Własny plac manewrowy, pasy ruchu takie jak w PORDzie. Polecam Pana Jarka jako instruktora - pełen profesjonalizm, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły co w przyszłości bardzo się przydaje...egzamin (kat. B) zdany za pierwszym razem bezbłędnie. Gorąco polecam!

Kursy prawa jazdy

5.8
Kal800
Termin usługi: czerwiec 2021 

Egzamin B+E zdany za pierwszym razem. Plac i wyposażenie identyczne jak w PORDzie w Gdańsku. Chcesz zdać egzamin bezproblemowo - idziesz do Auto Best. Atmosfera rewelacyjna i pełen profesjonalizm, a wszystko dzięki Bogdanowi i jego zespołowi - tak trzymać

Kursy prawa jazdy

6.0
Ireneusz
Termin usługi: luty 2021 

Egzamin na kat. C+E zdany za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla instruktorów Pana Michała, który był osoba prowadząca i dla Pana Bogdana, właściciela i zarazem instruktora OSK, który ze swojej perspektywy nadzorował kurs. Ośrodek jest doskonale zorganizowany, pełna i profesjonalna obsługa pracowników administracyjnych. Doskonale wyposażone sale wykładowe. Dodatkowe szkolenia w zakresie czasu pracy kierowców. Nieograniczony dostęp do filmów szkoleniowych. Plac manewrowy na najwyższym poziomie, stworzony zmyślą o "fotograficznym" odtworzeniu placu manewrowego PORD w Gdańsku. Pojazdy w nienagannym stanie. Nauka jazdy na kat C+E odbywa się na trzech pojazdach, takich, jakimi dysponuje PORD w Gdańsku. Panowie Bogdan i Michał to pasjonaci. Dysponują nieograniczoną wiedzę w zakresie kompleksowego przygotowania kursantów do zdania egzaminu, jak i do wykonywania pracy kierowcy. Praktyczny pokaz obowiązujących zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym, jasny i zrozumiały przekaz informacji, miła atmosfera, brak presji wywieranej na kursanta, cierpliwość instruktorów. Wszystko to sprawia, iż kursanci są doskonale przygotowani do egzaminu.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za wspaniałą opinię. Serdecznie pozdrawiamy.

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotr
Termin usługi: maj 2020 

Polecam Auto Best ! Profesjonalny ośrodek szkolenia kadra bardzo dobrze zorganizowana i przygotowana. Najlepszy plac manewrowy w trójmieście!!! samochody identyczne jak na egzaminie zarówno osobowe jak i ciężarowe. Cały sprzęt czysty zadbany 100% sprawny.

Kursy prawa jazdy

6.0
Jarek
Termin usługi: grudzień 2019 

Miła , szybka i profesjonalna obsługa pań w biurze oraz świetni instruktorzy: osobiście polecam panów Bogdana i Michała , dzięki ich różnym wskazówkom i poradom mogłem się dobrze przygotować do egzaminu najpierw kat C a teraz C+E, nawet po prawie półrocznej przerwie w nauce z powodów zdrowotnych zaliczony pozytywnie. Plac manewrowy odzwierciedla ten w PORD w Gdańsku,dzięki czemu można wszystkie wymagane manewry wykonać w bardzo łatwy sposób posługując się wskazówkami podanymi przez pana Bogdana i Michała. Po za tym w trakcie kursu wkalkulowane są wyjazdy do Gdańska gdzie poznaje się trasy egzaminowania oraz sposób prowadzenia pojazdów po tych trasach. Zdecydowanie polecam wszystkim szkołę Auto Best

Kursy prawa jazdy

6.0