Auto-Service Jacek Potkański - warsztat samochodowy

Auto-Service Jacek Potkański

Wybierz numer

58 342-24-81 602-229-138
j...@potkanski.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Warsztat Samochodowy Auto-Service Gdańsk Jacek Potkański oferuje usługi mechaniki i elektryki pojazdów. Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych. Serwisujemy floty dużych gdańskich firm.
Dysponujemy samochodami zastępczymi na czas naprawy.

Oceny (2)

Arti
Termin usługi: lipiec 2023 

Trzy lata temu zawitałem do tego warsztatu z problem turbiny Opel zafira c . Części zostały zamówione koszt 3200 zł przez warsztat wszystko było Ok ale papierów za zakup nowej turbiny nie zobaczyłem auto jeżdżiło przez 1 rok dobrze do czasu aż nie zaczęło dmuchać z pod uszczelki między kolektorem turbiny a silnikiem po wykonaniu telefonu będąc w Niemczech powoedział ze jest w Polsce i nie odda mi pieniędzy za co uszczelkę która kosztowała z wymianą 400 . Po oględzinach na warsztacie w Niemczech usłyszałem ze nie została wymieniona ta uszczelka na nową wraz ze śrubami dociskowymi przy czym nie został też wymieniony olej silnikowy na nowy jest taka konieczność wraz z filtrem oleju. Od tamtego momentu minęło pięć miesięcy zaczoł się problem z tą turbiną auto traciło moc po diagnozie na 2 warsztatach w Niemczech turbina do wymiany koszt nowej plus oleje rurki robocizna 2000 . Nie polecam tego warsztatu mimo że pojechałem tam z polecenia innych warsxtatów.

Warsztaty samochodowe

1.6
Tomasz
Termin usługi: grudzień 2022 

Warszat niepoważny, wykonują ,,naprawę'' a następnie gdy coś jest nie tak trzymaja auto tygodniami na placu twierdząc, że już bedzie ok, oddaja auto po czym jednak ok nie jest, na koniec klient sam zostaje z problemem bo warsztat umywa ręce. Omijać z daleka

Warsztaty samochodowe

1.8