AutoComfort - Wynajem busów - autokarów - limuzyn

AutoComfort

Wybierz numer

507-237-254
f...@autocomfort.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/25 - AutoComfort Sopot 4
  • Zdjęcie 2/25 - AutoComfort Sopot 3
  • Zdjęcie 3/25 - AutoComfort Sopot 2
  • Zdjęcie 4/25 - AutoComfort Sopot +22 1
 

TV Filmy

34

AutoComfort Transport Vip

O nas

Pomorska firma specjalizująca się w organizacji i doborze odpowiedniego transportu osobowego, biorąca pod wzgląd pomoc przy organizacji dużych przedsięwzięć. Opierająca się na wieloletnim doświadczeniu i chęci współpracy podczas festiwali, koncertów.
Od początku naszej działalności koncentrujemy się na sektorze premium. Flota i doświadczenie zawodowe zdobyte w transporcie oraz logistyce pozwala nam obsłużyć największe odbywające się masowe imprezy oraz wydarzenia biznesowe na najwyższym poziomie.

Regularnie zajmujemy się transportem artystów, obsługą koncertów.
Skrupulatnie układamy logistykę, aby według niej poruszały się nasze pojazdy.
Spełniamy wymagania klientów z całego świata. 
Firmę tworzą ludzie z pasją oraz doświadczeniem, którzy zawsze z chęcią zaproponują właściwe i rozsądne rozwiązania.

Otwarci jesteśmy na zlecenia stałe w tym też elastyczni na propozycje cenowe.
 

Oceny (32)

LM
Termin usługi: grudzień 2022

Było cudownie. Dziękujemy za wsparcie !

Przewozy autokarowe

6.0
LillyM
Termin usługi: grudzień 2022

Jesteśmy zafascynowani, że są firmy, które z taką dokładnością przykładają się do realizacji zlecenia. Trójmiasto AutoComfort - Dziękujemy !

Wynajem busów i autokarów

6.0
LillyM
Termin usługi: grudzień 2022

Pod każdym względem usługa na najwyższym poziomie. Planowanie logistyki, kontakt przed usługą, realizacja zlecenia. Zleciliśmy transport 250 osób oraz zrealizowanie koordynacji naszego eventu. Firma AutoComfort przygotowała się do zlecenia rzetelnie, mieliśmy wzorowy kontakt mailowy oraz telefoniczny, zadawała pytania, aby z jak najwyższą starannością przygotować się do ważnego dla nas wydarzenia. Zostały przez nich stworzone plany transportowe oraz cały grafik, udostępnili nam je do akceptacji, a po zaakceptowaniu wdrożyli je do działania. Mieliśmy wrażenie że znamy się bardzo dobrze, a nasze firmy tworzą synergię. Wydarzenie zostało obsłużone perfekcyjnie, na miejscu był koordynator, który zarządzał kierowcami i reagował na zmiany wprowadzane z naszej strony. Jakość pojazdów perfect Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że mogliśmy znaleźć w Trójmieście tak profesjonalny serwis. Dziękujemy że jesteście

Przewóz osób

6.0
Jan
Termin usługi: grudzień 2022

Od kilku lat korzystamy jako szkoła z usług autokarowych, busów oraz samochodów osobowych. Pan Tomasz jest niezwykle cierpliwym i rozumiejącym wobec młodzież naszej szkoły w Sopocie. Poznałem już wielu jego kierowców i zawsze bez problemu znoszą nasze potrzeby na ostatnią chwilę. Punktualność i elastyczność przy zmianie godziny wyjazdu czy odjazdu. I bardzo miłe wnętrza wszystkich pojazdów. Kontakt z biurem bardzo przyjemny i kompetentny. Starają się zrobić wszystko, byśmy byli zadowoleni. Bardzo dziękuję!!! :)

Wynajem busów i autokarów

6.0
Konrad Jarzynka
Termin usługi: wrzesień 2022

Polecam bardzo miły kierowca pojawił się zgodnie z czasem firma bardzo profesjonalna polecam na przyszłość :D

Wynajem busów i autokarów

6.0
Marcin
Termin usługi: maj 2022

Punktualnie, kulturalnie, sympatycznie i bezpiecznie. Pan Włodzimierz (kierowca) to prawdziwy zawodowiec, a bus pierwsza klasa. Minimum formalności, maksimum komfortu. Cena adekwatna do wysokiej jakości usługi. Korzystałem pierwszy raz, na pewno skorzystam jeszcze wiele razy. Praca z takim partnerem to przyjemność.

Wynajem busów i autokarów

6.0
Julia
Termin usługi: maj 2022

Autokar bardzo komfortowy, kierowca bardzo odpowiedzialny i życzliwy.

Przewozy autokarowe

6.0
Anna R
Termin usługi: styczeń 2022

Dziękuje za przesympatyczny i bezpieczny transport podczas zawodów !

Wynajem busów i autokarów

6.0
magdalena
Termin usługi: styczeń 2022

W miniony weekend wynajeliśmy transport na spotkanie firmowe, Jechaliśmy busem Mercedesem Sprinter na trasie Gdańsk - Toruń. Kierowca bardzo pomocny i sympatyczny, podróż mineła nam bardzo miło, chcemy podziękować za miła i pełną kultury jazdę!

Wynajem busów i autokarów

6.0
Olga
Termin usługi: październik 2021

Usługa wykonana kompleksowo. Samochody bardzo wygodne a kierowca elegancko ubrany. Wszystko wykonane zgodnie z planem. Dziękujemy.

Przewozy autokarowe

6.0
przewóz uczniów szkoły podstawowej
Termin usługi: czerwiec 2021

Forma godna polecenia: punktualność, bezpieczeństwo, komfort - to atuty firmy AutoComfort, a dodatkowo - przemiła współpraca z Właścicielem firmy. Gorąco polecam, bo sama nadal będę korzystać z usług tej firmy.

Przewozy autokarowe

6.0
Asia
Termin usługi: kwiecień 2021

Luksusowy standard w połączeniu z przyjacielską atmosferą, pełen profesjonalizm. Zapamiętamy na zawsze! dziękujemy!

Przewóz osób

6.0
Radosław Przytulski
Termin usługi: kwiecień 2020

Autokary bardzo wysokiej jakości, bardzo wygodne, dużo miejsca między nogami, komfortowe fotele. Jazda bardzo bezpieczna. Kierowcy bardzo mili i zawsze uśmiechnięci. Podróżowaliśmy z nimi w góry na obóz zimowy z dziećmi. Podczas podróży włączali dzieciom filmy i muzykę, jaką tylko dzieci chciały. Mało tego, pomagali nam na miejscu- zarówno z wniesieniem sprzętu do autokaru (około 47 par nart i butów), jak i z przygotowaniem dzieci na stok. Chętnie z nami jeździli na stokach. Świetnie się z nimi pracowało przez cały tydzień w górach!

Przewozy autokarowe

6.0
Oskar.Ch
Termin usługi: luty 2020

Autokary czyste, pachnące, kierowcy kulturalni i pomocni Polecam

Wynajem busów i autokarów

6.0
Michal
Termin usługi: listopad 2019

Firma godna zaufania. Zleciłem im obsługę Eventu, głównie gości Vip naszej firmy. Mają eleganckie, luksusowe autokary, świetną logistykę. Z biurem firmy jest bardzo dobry kontakt, w godzinach wieczornych sam szef czuwał nad przebiegiem naszej imprezy. Kierowcy uśmiechnięci, kulturalni, widać, że z dużym doświadczeniem. Serdecznie polecam AutoComfort !!!

Przewóz osób

6.0
Adam Ponikowski
Termin usługi: wrzesień 2019

Po raz kolejny korzystaliśmy z usługi przewozu naszych pracowników, tym razem do Chorzowa. Kierowca Pan Arek to profesjonalista, a przy tym super człowiek. Z resztą tylko takich do tej pory poznałem w tej firmie! Od pierwszej współpracy wiedziałem, że innej firmy szukał nie będę. W imieniu firmy FOSA oraz własnym serdecznie pozdrawiam całą ekipę auto Comfort.

Wynajem busów i autokarów

6.0
bt events
Termin usługi: wrzesień 2019

Z AutoComfort mieliśmy okazję współpracować po raz pierwszy. Firma realizowała dla nas usługę przewozu osób – grupa biznesowa. Już od samego zamówienia poprzez realizację dało się zauważyć, że firma jest elastyczna i dba o klienta. Zarówno kierowca – Pan Maciej jak i obsługa w biurze sprawili, że jesteśmy w 100% zadowoleni. Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą! 

Wynajem busów i autokarów

5.8
Marcn
Termin usługi: wrzesień 2019

Usługa transportu gości weselnych przebiegła perfekcyjnie, kontakt z biurem oraz kierowcami bez problemowy. Pomocni w zaplanowaniu i przebiegu trasy... Piękny czas i zadowoleni i dopieszczeni! A zimne prosecco z lodóweczki zadziwiło nie jedną osobę.

Przewóz osób

6.0
Paweł
Termin usługi: październik 2018

Z AutoComfort współpracowałem wiele razy. Zawsze uśmiechnięci, pomocni i otwarci. Korzystając z ich usług nigdy się o nic nie martwiłem, a i zmiany trasy nie były problemem. Polecam!!!

Przewóz osób

6.0
Asia
Termin usługi: czerwiec 2018

Firma dostosowuje się do potrzeb klienta, jest bardzo elastyczna, działa prokliencko nawet dla "trudnego" klienta :) Zdecydowanie polecam!

Wynajem busów i autokarów

6.0