B52 / komunikacja wizualna / agencja i pracownia reklamy

B52

Wybierz numer

58 352-32-72 668-169-178
b...@b52.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 • Zdjęcie 1/30 - B52 Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/30 - B52 Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/30 - B52 Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/30 - B52 Gdańsk +27 1

O nas

Reklama. Kompleksowo. Projektowanie. Druk wielkoformatowy, druk UV, druk jakości foto. Banery. Szyldy, litery świetlne, kasetony. Frezowanie i cięcie CNC. Grawerowanie. Ploter laserowy. Montaże, instalacje. Wielkoformatowe powierzchnie reklamowe.
Agencja i pracownia reklamy. Kompleksowa oferta. Projektowanie graficzne. Druk w wielkim formacie (plakaty, folie, banery, siatki - bez ograniczeń wielkościowych), druk UV na tekstyliach i podłożach sztywnych (tablice, flagi, backlighty), druk jakości foto dla reprodukcji (plakaty, płótna, fototapety). Naklejki cięte po obrysie. Frezowanie i cięcie CNC. Nośniki reklamy oraz formy przestrzenne (oznakowania budynków, systemy identyfikacji wizualnej, piktogramy, totemy, litery przestrzenne, litery 3D, szyldy, kasetony świetlne, kubiki, nośniki dmuchane, litery podświetlane, kasetony, logotypy 3D, kubiki, aranżacje wnętrz, dekoracje). Ploter laserowy – cięcie i grawerowanie (tabliczki, gadżety, opakowania, spersonalizowane prezenty). Montaże, instalacje. Wielkoformatowe powierzchnie reklamowe.

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę zmienić szyld i inne reklamy w związku z uchwałą krajobrazową w Gdańsku? Czy B52 może mi w tym pomóc?
Tzw. okres przejściowy dla gdańskiej uchwały krajobrazowej zakończył się 2,4.2020. Oznacza to, że wszystkie tablice i urządzenia reklamowe na terenie Gdańska, w tym szyldy, powinny zostać dostosowane do jej zapisów. Jako projektanci i wykonawcy reklam braliśmy udział w kursie zorganizowanym przez GZDiZ. Nasza oferta jest kompleksowa: od projektu i wizualizacji, poprzez pomoc w uzgodnieniach, proces produkcji szyldu czy innej reklamy, aż po montaż.
Czy pracujecie w czasie epidemii COVID-19?
Tak, przy czym, w związku z zakłóceniami w dostawa części materiałów, terminy realizacji zleceń mogą ulec czasowemu wydłużeniu.
Czy jako firma obrabiająca tworzywa sztuczne macie jakąś ofertę na obecne czasy epidemii?
Tak. Oferujemy ekrany z plexi, które mogą być montowane w działach obsługi Klienta w biurach, sklepach, aptekach. Wycinamy także elementy z PET-A/G służące jako przyłbice dla mogących mieć kontakt z osobami zarażonymi.
Czy mogę zamówić w B52 audyt zgodności moich szyldów / reklam z uchwałą krajobrazową?
Tak, służymy pomocą w tym zakresie. Możemy nie tylko dokonać stosownej oceny, ale także opracować z porozumieniu z Klientem najlepszą koncepcję zgodną z zapisami uchwały.

Opinie (1)

Marek
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Profesjonalne podejście, analiza zgodności z uchwałą troszkę trwa, ale efekt świetny. Zamawiałem litery przestrzenne 3D z podświetleniem LED. Polecam!

w kategorii

Produkcja reklam

5.7
 • oferta:
  6
 • kreatywność:
  6
 • czas realizacji:
  5
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6