Ranking I miejsce

B52 drukarnia / agencja i pracownia reklamy

B52

Wybierz numer

58 352-32-72 668-169-178
b...@b52.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - B52 Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - B52 Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - B52 Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - B52 Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

18

Litery 3D

O nas

Reklama. Kompleksowo. Projektowanie. Druk wielkoformatowy, druk UV, druk jakości foto. Banery, siatki. Szyldy, litery 3D, kasetony. Cięcie i frezowanie CNC. Grawerowanie. Cięcie laserem. Montaże, instalacje. Wielkoformatowe powierzchnie reklamowe.
Agencja i pracownia reklamy. Kompleksowa oferta. Projektowanie graficzne. Druk Gdańsk. Drukarnia Gdańsk. Druk w wielkim formacie (plakaty, folie, banery, siatki - bez ograniczeń wielkościowych), druk UV Gdańsk na tekstyliach i podłożach sztywnych (tablice, flagi, backlighty), druk jakości foto dla reprodukcji (plakaty, płótna, fototapety). Naklejki cięte po obrysie. Frezowanie CNC Gdańsk i cięcie CNC. Nośniki reklamy oraz formy przestrzenne (oznakowania budynków, systemy identyfikacji wizualnej, piktogramy, totemy, szyldy Gdańsk, litery przestrzenne, litery 3D Gdańskkasetony Gdańsk, kubiki, nośniki dmuchane, litery podświetlane, kasetony świetlne, logotypy 3D, kubiki, aranżacje wnętrz, dekoracje). Ploter laserowycięcie laserem Gdańsk i grawerowanie (tabliczki, gadżety, opakowania, spersonalizowane prezenty). Montaże, instalacje. Wielkoformatowe powierzchnie reklamowe. Reklama Gdańsk.
Od projektu, poprzez produkcję po montaż. Wysoka jakość usług. Konkurencyjne ceny.

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę zmienić szyld i inne reklamy w związku z uchwałą krajobrazową w Gdańsku? Czy B52 może mi w tym pomóc?
Tzw. okres przejściowy dla gdańskiej uchwały krajobrazowej zakończył się 2,4.2020. Oznacza to, że wszystkie tablice i urządzenia reklamowe na terenie Gdańska, w tym szyldy, powinny zostać dostosowane do jej zapisów. Jako projektanci i wykonawcy reklam braliśmy udział w kursie zorganizowanym przez GZDiZ. Nasza oferta jest kompleksowa: od projektu i wizualizacji, poprzez pomoc w uzgodnieniach, proces produkcji szyldu czy innej reklamy, aż po montaż.
Czy pracujecie w czasie epidemii COVID-19?
Tak, przy czym, w związku z zakłóceniami w dostawa części materiałów, terminy realizacji zleceń mogą ulec czasowemu wydłużeniu.
Czy jako firma obrabiająca tworzywa sztuczne macie jakąś ofertę na obecne czasy epidemii?
Tak. Oferujemy ekrany z plexi, które mogą być montowane w działach obsługi Klienta w biurach, sklepach, aptekach. Wycinamy także elementy z PET-A/G służące jako przyłbice dla mogących mieć kontakt z osobami zarażonymi.
Czy mogę zamówić w B52 audyt zgodności moich szyldów / reklam z uchwałą krajobrazową?
Tak, służymy pomocą w tym zakresie. Możemy nie tylko dokonać stosownej oceny, ale także opracować z porozumieniu z Klientem najlepszą koncepcję zgodną z zapisami uchwały.

Oceny (6)

Hela
Termin usługi: czerwiec 2024

Bardzo dobra jakość druku. Miła obsługa. Zamawiałam na ostatnią chwilę, ale pomogli poprawić moje pliki i wszystko się udało.

Druk wielkoformatowy

5.5
Konrad Polański
Termin usługi: czerwiec 2024 

Nie mogę ocenić jakości druku, bo go nie dostałem. Wydruki miały być gotowe na poniedziałek w który dostaję informację, że może na czwartek się uda. Gdybym nie zadzwonił, to czekałbym do końca tygodnia. A wystarczyłoby dać znać wcześniej, to nie jedyna drukaria uv w 3mieście. Marne "przepraszam, mamy dużo pracy" nie załatwia sprawy, bo przez poślizg straciliśmy i klienta i pieniądze, które poszły już na materiały. Daremne miejsce, daremna obsługa klienta(...)

Drukarnie, poligrafia, DTP

1.0
Jolcia
Termin usługi: wrzesień 2022 

Drukarnia godna polecania. Druk uv najwyższej jakości. Pomoc w przygotowaniu plików. Miła i sympatyczna obsługa.

Drukarnie, poligrafia, DTP

5.8
Sławek
Termin usługi: marzec 2022

Drukarnia godna polecenia. Sprawnie i na czas. Do tego druk UV bardzo dobrej jakości.

Druk wielkoformatowy

5.8
Marek
Termin usługi: październik 2021

Profesjonalne podejście, analiza zgodności z uchwałą troszkę trwa, ale efekt świetny. Zamawiałem litery przestrzenne 3D z podświetleniem LED. Polecam!

Produkcja reklam

5.7
Ramiro Gonzales Diaz
Termin usługi: 02-07-2015

Lepszego nie moglby znalasc!!! warto wspolpracowac z B52

Druk wielkoformatowy

6.0