Najlepsze usługi gazowo-instalacyjne Gdańsk

Oceny (9)

Rafał Marecki
Termin usługi: luty 2024

Dobrze zdiagnozowane usterki na instalacji. Nowa instalacja gazowa wykonana profesjonalnie, plus podłączenie kotła, teraz jest bezpiecznie, jesteśmy zadowoleni będziemy polecać.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Amelia
Termin usługi: styczeń 2022

Polecam, pełen profesjonalizm. Najlepsze usługi gazowe w Trójmieście!

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Norbert
Termin usługi: październik 2021

Z czystym sumieniem polecam usługi firmy, pomimo kilku dni oczekiwania. Instalacja gazowa została naprawiona. Poprzedni gazownicy tak to wykonali że na nowej instalacji w 4 miejscach ulatniał się gaz .Zdecydowanie polecam !

Usługi gazowo-instalacyjne

5.8
Paweł
Termin usługi: marzec 2021

Profesjonaliści. Szczerze polecam.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Krzysztof
Termin usługi: grudzień 2020

Instalacja gazowa wykonana wzorowo .Cena przystępna , w ciągu jednego dnia gazownia założyła licznik po pozytywnej próbie szczelności . Firma wykonała także instalacje hydrauliczną z ,której także jestem zadowolony . Szczerze polecam

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Dorota i Marek
Termin usługi: czerwiec 2019

Mieszkanie zostało wykończone profesjonalnie oraz kompleksowo, wszystko zgodnie z umową i oczekiwaniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Meble kuchenne prezentują się świetnie. Nie było żadnych "niespodzianek" tak jak to bywało z wcześniejszymi ekipami. Wszystko w przystępnej cenie. Naprawdę Polecam.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Krzysztof
Termin usługi: maj 2017

Firma rzetelna. Zleciłem kapitalny remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty na 4p, oraz meble do kuchni. Co do jakości prac oraz używanych materiałów nie mam zastrzeżeń. Mieszkanie zostało ładnie wyremontowane. Meble również ładnie się prezentują i są dobrze spasowane. Fachowcy jakich dzisiaj mało. Jedyny minus to czas wykonywania prac. To co mogło by zostać również poprawione to składanie mebli w swoim warsztacie dzięki czemu materiały by nie zajmowały pokoju który mógłby zostać już urządzany.

Usługi remontowe i budowlane

4.7
Mariusz
Termin usługi: czerwiec 2017

Firma działa w sposób profesjonalny i co najważniejsze jest bardzo kontaktowa. Jeśli telefon nie może być odebrany to w krótkim czasie jest telefon zwrotny. Cenię także uwagi i krytyczne oceny niektórych projektów. Mieszkanie było całkowicie remontowane z wymianą wszystkich instalacji i całkowita wymianą elektryki, budową nowych ścianek działowych i sufitów podwieszanych. Wszystkie poprawki i uwagi były na bieżąco uwzględniane. Ta opinia jest pisana po trzech miesiącach użytkowania i dalej zostają tylko pozytywne wrażenia. Zakupiliśmy także meble kuchenne i zabudowy wykonane na wymiar. Wykonanie i montaż były na wysokim poziomie. Ważną rzeczą jest, aby firma wykonała prace zgodnie z założonym i uzgodnionym budżetem i tutaj także mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Założona na początku cena nie wzrosła, a także koszty materiałów budowlanych były określone bezbłędnie. Jedyne czego jeszcze można sobie życzyć to żeby termin oddania był dotrzymany. Polecam i na pewno skorzystam jeszcze z usług MXB.

Usługi remontowe i budowlane

5.5
MARCIN
Termin usługi: styczeń 2017

Jestem bardzo zadowolony remont przeprowadzony profesjonalnie meble zrobione idealnie

Usługi remontowe i budowlane

6.0