Najlepsze lodziarnie Sopot

Oceny (39)

Marcin
Termin usługi: lipiec 2022 

Nie ma lepszej lodziarni w Trójmieście. Palone masło to absolutny "must eat"

Lodziarnie

6.0
Gosia
Termin usługi: sierpień 2021 

Przy każdej możliwej okazji zaglądam z nadzieją na ukochany smak bazyliowy (każdego dnia można spróbować innych smaków). Przy ostatniej wizycie w końcu się udało, a dopełnieniem było poznanie właścicielki - przesympatycznej, pełnej pasji i zaangażowania. Do takich miejsc z przyjemnością się wraca

Lodziarnie

6.0
Gdynianin
Termin usługi: sierpień 2021 

Miejsce to znamy od wielu lat i zawsze do niego wracamy kiedy jesteśmy w okolicy Sopotu.Lody o smaku Bazyli są nie do przebicia a właścicielka zawsze wrzuca ciekawe i orginalne smaki.Jest zawsze smacznie i z pewnością Ci co nie znają powinni spróbować i wyrobić własne zdanie.

Lodziarnie

5.4
Agata
Termin usługi: czerwiec 2020 

Najlepsze lody jakie w życiu jadłam. Polecam smak palone masło i wino z porzeczkami. Wspaniałe.

Lodziarnie

6.0
Sebastian
  

Najlepsze lody rzemieślnicze w Trojmieście!

Lodziarnie

6.0
Beata
  

Nie da się przejść obok z dziećmi i nie zajrzeć do środka . Lody przepyszne ,duże porcje i oczywiście przepyszna kawa .

Lodziarnie

6.0
Rafał
  

mam słabość do waniliowych, ale sorbety i skłonność do wprowadzania nowych smaków, ale też czerpania z bogactwa już dawniej wprowadzonych, nigdy nie pozwala sie nudzić.

Lodziarnie

6.0
Marcin
  

Najlepsze lody naturalne w Trojmiescie!

Lodziarnie

6.0
Kondziu
  

Sorbety są przecudne, zwłaszcza mango ;-)

Lodziarnie

6.0
Michał szamborski
  

Miła obsługa, duży wybór smaków

Lodziarnie

5.8
Ola the
  

Wspaniałe lody, super wyczuwalne smaki ( czasami jak kupujemy lody to nie czuć czy to karmel czy śmietanka ) a tu jest inaczej. Obsługa bardzo miła , właścicielka rozmawia z gośćmi nie chowa się po katach , a wystrój no cóż - nic dodać nic ująć - jest pięknie

Lodziarnie

6.0
Olek
  

Lody swietne, jest teraz drugi punkt wiec większy wybór smaków, bardzo polecam. Najsłabsze sa chyba wafelki, ale i tak ok

Lodziarnie

5.4
Piotr
  

Właściwie za wszystko - za wnętrze, które jest przepiękne, za piekielnie mocną kawę, która stawia mnie na nogi w sekundę...i oczywiście za lody. Ktokolwiek dobiera smaki w Bacio di Caffe jest jakimś szarlatanem znającym moje kubki smakowe!

Lodziarnie

5.8
mich
  

świetny lokal! supe smaki i świetna Szefowa!

Lodziarnie

6.0
S
  

Super smaki. Zmieniająca się oferta. Nowe doznania smakowe (gorgonzola, bazylia, piwo, kibana...). Ale też wyśmienite smaki tradycyjne: czekolada, truskawka, malina. Nie smakują cukrem tylko owocami, czekoladą... Doskonała (jak dla mnie) kawa: mocna, esencjonalna, bez kwasowatości - w stylu włoskim!

Lodziarnie

6.0
Michał
  

Lody dobre, ale stylu i atmosfery trochę brakuje.

Lodziarnie

3.6
m.
  

Bardzo dobre lody! chyba najlepsze w Sopocie! belgijska czekolada przepyszna, kremowa i intensywna! słony karmel lekko płynął ale smaczny bo nie za słodki! w nowy miejscu (2 kroki od poprzedniego) przepiękny wystrój!

Lodziarnie

6.0
Mk
  

Najlepsze w Sopocie i lepsze od sąsiadów. Wprawdzie droższe, ale za 6zl można mieć 2 smaki

Lodziarnie

6.0
Robert
  

Jestem stałym klientem od dłuższego czasu i przyznam że zawsze dostaję taki smak na jaki liczę. Obsługa zmieniła się, i obecnie z uśmiechem dostaje to co zamawiam, a słony karmel w tej lodziarni to jedyny i niepowtarzalny smak którego nie udało się przebić w jakiejkolwiek innej lodziarni. Kawa pyszna, ciasta jak dla mnie pyszne. Bardzo fajne miejsce na małą przerwę w spacerze sopockimi uliczkami. Ja polecam :)

Lodziarnie

5.6
Ola
  

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak żenująco niskim poziomem obsługi klienta. Pani za kasą (ze wschodnim akcentem) to kompletna pomyłka. Tracicie klientów przez taką osobę. Na samym wstępie Pani w lekceważący sposób poinformowała mnie, że nie będzie mi nic tłumaczyć, bo wszystko mam napisane na tablicy. Gdy otrzymałam 1 porcję (2 smaki) zamiast dwóch usłyszałam, że ona się mnie nie musi o nic pytać (w domysle, czy chce na 1 czy na dwóch wafelkach. Byłam ze znajomym, który lodów nie kupował, więc Pani zapewne wydedukowała że lody kupuję również jemu). Na pytanie czym jest 1 porcja usłyszałam odpowiedź że to są 3 smaki :) Ja za taką obsługę podziekuję. Mam wątpliwości czy Pani w ogóle ogarnia "menu". Zarówno ja, jak i mój towarzysz byliśmy zszokowani poziomem obsługi przez tą Panią. Lody także mnie rozczarowały, jednak gdyby nie obsługa dałabym im jeszcze jedną szansę. Tymczasem była to moja ostatnia wizyta. Nie polecam i będę szczerze odradzać każdemu.

Lodziarnie

2.2