Bagażówki Busy Taxi Bagażowe

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Bagażówki Busy Taxi Bagażowe

Wybierz numer

58 719-15-17 600-885-685
k...@transteambus.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Bagażówki Busy Taxi Bagażowe Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Bagażówki Busy Taxi Bagażowe Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Bagażówki Busy Taxi Bagażowe Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Bagażówki Busy Taxi Bagażowe Gdańsk +12 1
 

O nas

BUS BUSY towarowe osobowe taksówki bagażowe przewóz osób transport bagaży towarów mebli przeprowadzki wynajem busów furgonetki dostawcze tanio opinie cena postój usługi transportowe Komfortowe przewozy pasażerskie busami VIP 8-24 osobowymi Gdańsk
Nasza firma od 1980 roku zajmuje się świadczeniem usług w dziedzinie przewozu towarów jak i osób luksusowymi busami VIP 8-24 osobowymi + auta osobowe premium. Zaufało nam juz wiele firm,instytucji,salonów meblowych,hoteli oraz osób prywatnych w zakresie świadczonych przez nas usług przewozowych. Posiadamy certyfikaty i licencje , referencje.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Dlaczego warto nas wybrać?
Przeprowadzkami i transportem zajmujemy się od 1980 roku. Jest to nasza pasja.
Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a wszelki zamówiony transport czy przeprowadzka wykonane zostaną szybko, dokładnie I solidnie, przy zachowaniu najwyższych norm.
Zapraszamy.
www.TRANSTEAMBUS.pl

Oceny (6)

Krzysztof
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2018

Firma rzetelna i terminowa z profesjonalną obsługą. Bus extra. Cena bardzo dobra i uczciwa za tak wykonaną pracę. Szczerze mogę polecić ich usługi! Firma godna polecenia w kategorii usług transportowych

Odpowiedź obiektu:

Transteam.pl transport Gdańsk Trójmiasto - dziękujemy za opinię & oczywiście polecamy się na przyszłość ;-)

Wynajem busów i autokarów

6.0
ARTUR
Termin usługi: maj 2020

Nowe, czyste, pachnące, ekskluzywne, eleganckie auta. Jakość idzie w parze z ceną. Jak najbardziej polecam. Świetny kontakt przed i w trakcie.

Odpowiedź obiektu:

Staramy się . Dziękujemy za skorzystanie z transportu w transteambus.pl Serdecznie pozdrawiamy Panie Arturze i dziękujemy za opinię.

Przewóz osób

6.0
Lidia sałek
 

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Obsługa solidna, fachowa i najważniejsze bez " naciągania" klienta. Samochód podstawiony w uzgodnionym czasie, wyniesienie, załadowanie rzeczy oraz przewiezienie i rozładunek wykonano solidnie i zadziwiająco szybko. Bardzo polecam tę firmę.

Odpowiedź obiektu:

Taxi bagażowe Gdańsk Transteam zawsze do Państwa usług.Dziękujemy za opinie. Staramy się aby cennik naszych bagażówek był optymalnie dopasowany do rodzaju usług. Zapraszamy ponownie

Przewóz osób

6.0
Iwona i Jarek
Termin usługi: od 2007 r

Współpracujemy z firmą Pana Piotra od wielu lat i nawet przez chwilę nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości, że to był najlepszy w 3 city wybór!!! Profesjonalizm w każdym, najdrobniejszym szczególe. Zawsze punktualnie, bezpiecznie, sympatycznie i za rozsądne pieniądze. Potencjalnym klientom polecamy z czystym sumieniem a innym przewoźnikom proponujemy brać przykład!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię - TRANSTEAM.pl
Piotr Piekarek

Wynajem busów i autokarów

6.0
Artur S.
Termin usługi: 31.05.2012

Zleciliśmy tej firmie przewóz 75 osób załogi z całego świata na statek La Diamant z lotniska.Grupy przylatywały co 2 godziny przez cały dzień. Organizacja zlecenia na bardzo dobrym poziomie. Sopot agencyship Artur S.

Odpowiedź obiektu:

Dołożyliśmy max. starań, żeby wszystko wyszło jak należy. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Przewóz osób

6.0
Agnieszka
Termin usługi: 3.09.2012

Profesjonalizm w 100%

Przewóz osób

6.0